GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 4. 2015 13:38

Bohužel...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 4. 2015 14:37

Proč bohužel? Někdo ti 32b nutil?
Zkusit to klidně můžeš, uvidíš sám jak ti to pojede...
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 4. 2015 17:37

Když se rozdávaly Win 8 tak každý dostal takovou verzi jakou měl nainstalovanou. Já měl 32bit Vistu a tak sem dostal 32bit verzi 8.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 4. 2015 18:06

Ja to spolu se Zaklinacem vidim az na pristi rok. Skoro 4k za 2 hry vazne nedam, do te doby snad uz budou vydany DLC a probehne u me nejaka zmena HW.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod mimous 14. 4. 2015 18:21

PoliceCollector píše:Hele, na Q6600 3.3GHZ, GTX 275 896MB a 32bit W8.1. to asi nemá ani cenu zkoušet, co ?

Koukal jsem na video, že to dal někdo i na tom novém taktovacím Pentiu a staré HD 4850 .....takže tvoje kombinace by měla fungovat taky.
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 4. 2015 18:40

Ani nevím, ze se win8 rozdavaly...
Já právě taky čekám, že napřed upnu na i5, r9 270 by ještě nějakou dobu mohla stačit.
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 4. 2015 19:10

Tak jak se vám to na PC líbí?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 4. 2015 20:30

Spousti nekdo retail verzi pres Steam? I kdyz si GTA5 pridam do her, tak mi to hodi chybu pri spousteni.

Kdyz to spustim normalne tak to jede v pohode.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 4. 2015 20:31

Přes Steam by se to dělalo jak? Steam skoro vůbec nepoužívám, tak mi to asi nic nepřinese, ale pro jistotu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 4. 2015 20:33

V levym rohu kliknes na Add Non-Steam game a pak si co chces pridat bud najdes v tom seznamu nebo si vyberes .exe jaky chces manualne.

Cetl jsem ze s tim ma vicero lidi problemy. Chci to hlavne kvuli chatu protoze mne nebavi alttabovat tam a zpatky.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 4. 2015 20:41

Aha, to znám, ale nezkoušel jsem. Jsem myslel, že to třeba umí i Rockstar kódy.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 4. 2015 20:59

Ne, to bys musel koupit pres steam.

Mimochodem hra mi uz 2x spadla, takze zas takova hitparada to neni.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Traax 15. 4. 2015 01:16

Teda hned co to bylo v pondeli mozny a spustili to tak jsem jeste cekal asi 20 minut na patch a potom jsem az do vecera bez problemu hral. Bylo to moje prvni seznameni s GTA V a hrozne jsem byl spokojenej. Hra vypada uzasne a ani jednou mi hra nespadla nebo nevyhodila nejakou chybu. Mam SLI a myslel jsem ze zase bude nejaky den trvat nez nahodi dalsi patch aby to jelo ale funguje vsechno naprosto skvele. A na moji konfiguraci s rozlisenim 7680x1440 se vse hybe skoro na max naprosto plynule. Takze jak jsem byl totalne zklamany z Watch Dogs tak GTA V je uplne jina kava. Za me 100% spokojenost! :tleskani ;-)
CPU - 4670K 4Ghz
MB - MSI Z87 GD65
GPU - SLI 2x Gigabyte 770OC 4GB
RAM - Corsair Vengeance Pro 16GB 1866Mhz
FAN - NH-U14S
SSD - Samsung Pro 840 256GB
SSD - Crucial M500 960GB
HDD - Hitachi 2TB
PSU - Corsair HX750
CASE - Fractal R4
LCD - 3x DELL U2713HM
Traax
First Blood

Odeslat příspěvekod mmmjack 15. 4. 2015 06:29

A co kdyby si tak prozradil sestavu? A to tvoje SLI?
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 4. 2015 08:14

Je fakt ze optimalizace se jim povedla. Hybe se mi to to velmi pekne na high/very high a to nemam buhvijaky delo (GTX 780). Na druhou stranu, zadnou grafickou revoluci tam nevidim. Obcas se sice objevi neco co vypada sakra dobre (zapad slunce nad oceanem), ale jinak se mi zda ze v tomhle byli Watch Dogs dal. Furt to sice vypada lip jak na konzolich, ale cekal jsem vic.

Jinak musim pochvalit to silene mnozstvi detailu co do te hry R* dali. At uz jde o super reklamy (nad plakatem "click lovers" jsem chvili premyslel a pak jsem vyprskl smichy) nebo blby kelimky v autech. :O

Jo a FPS mod je nutnost. Jinak to snad ani nema cenu hrat. Neskutecne to vtahne do hry.

mmmjack - sestavu ma v podpise

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka