GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 9. 2013 21:06

Zrovna jsem se dostal k misím za Trevora a je to fakt dobrý psychouš. Ta hra je čím dál tím lepší. Tohle je to pravé GTA, které mě fakt hodně baví. Zkoušel jsem se proletět i tou vzducholodí a to nemá chybu, navíc se z ní dá pořídit i pěkné fotky do social clubu, má to ale jednu chybu a to, že ten social club hzí pořád errory jak je přetížený.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 9. 2013 21:14

tdjohn: Abych řekl pravdu, tak čím víc jezdím, tím se mi zdá divnější :D Hlavně u některých aut a v některých situacích - především při kolizích. Dost jsem si zvykl na kolizní model ze Saints Row, kde se člověk může na auto spolehnout a nejde při každém štrejchnutí do hodin. Otázka ale je, jak moc velký vliv bude na tohle mít zlepšování postavy.

A model poškození je taky dost ošizenej... Na druhou stranu auto aspoň vydrží víc než kdy dřív :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 9. 2013 21:15

iPakos píše:Opět trochu mimo, dle tvojí logiky čím vyšší rozpočet tím kvalitnější hra / filmy ? To je trošku blbost ne ? :))

Vysoký rozpočet je nutná podmínka. R* jsou studio, které už několikrát ukázalo, že když peníze dostanou, tak s tím dokážou, co nikdo jiný. Ubisoft je velký a umí dobré hry, ale nemají takový smysl pro detail a nedělají až tak velké hry jako V. To je prostě projekt, který nemá konkurenci a nikdo jiný nic podobného ani nenaznačil. Tím neříkám, že WD nebude na stejné úrovni, jen není vůbec pravděpodobné.

-- 19. 9. 2013 22:17 --

SCobra, mám to stejně. Něco se mi něm líbí, ale občas překvapí :D Fakt nevím, co si o tom myslet. Je to tak půl na půl. Velký tahač s auty zastavím malý osobním autem bez problémů, ale pak v přírodě narazím na velký kámen, který mám přibližně správnou váhu. Je to takové všelijaké, ale líbí se mi to víc a víc :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 9. 2013 21:26

Velký rozpočet není nutná podmínka, ale pomůže :) Mám nepříjemný pocit, že WD to bude potřebovat - první AC by to taky býval potřeboval.

Jo, přesně... Nebo sloup - stačí ťuknout a je hotovo... Jsem ten první pitomej závod jel snad 10x než se mi ho podařilo vyhrát :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod nox111 20. 9. 2013 12:35

Ten triatlon je masaker.Isiel som 3-ty zavod a jeho dokoncenie zabralo 28 minut.8 zavod bude asi Ironman.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2013 18:12

Pěkný rozbor:
http://konzole.hrej.cz/clanky/gta-v-pro ... doby-4699/

-- 20. 9. 2013 19:52 --

Na blbnutí ta fyzika ale stačí :D
http://www.youtube.com/watch?v=CnyVuRnSolg
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 20. 9. 2013 18:55

hezka hra , nestacim sledovat vsechny vtipky , narazky a podobne a strip club taky ujde
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2013 19:20

Hraje tu vůbec ještě někdo? Vyjde nejlepší hra všech dob a tady nic :D To jako všichni hrajou a nemají ani čas na psaní?

-- 20. 9. 2013 20:26 --

Grand Theft Auto 5 je láska na první pohled. Jednou ji zapnete a už nikdy nechcete zpět do nudné reality. Rockstar překonal sám sebe a naservíroval nám po všech stránkách dokonalou městskou akci, která má skvěle napsaný příběh, je rozmanitá, má spoustu zajímavých úkolů i vedlejších aktivit, do toho je navíc nádherná a běží na dnes už starších konzolích bez většího zaškobrtnutí.

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... o-5-176501
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 20. 9. 2013 19:40

Nejlepsi? Spis nejprehypovanejsi.

Gamespot dal v recenzi 9/10, a komentare zaplacany od lidi co to vubec nehrali ve smyslu co si to jako dovolujou, a ze s gamespotem na dobro diky tomu konci :lol:

Jo kvalita se pozna podle toho, ze si nejakej recenzent nedovoli dat min nez 10 z 10.
Naposledy upravil SPY dne 20. 9. 2013 19:44, celkově upraveno 2
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2013 19:41

:D

-- 20. 9. 2013 20:46 --

A co jako? Jak dlouho jsi to hrál? Evidentně jsi se jen podíval na trailer a hned jsi viděl, že je to běžná průměrná hra :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 20. 9. 2013 20:12

2 hodinky kampan, pak jeste nejaky jezdeni po meste. Dost na to abych videl, jak framerate 30 fps to nedrzi ani nahodou. Mistama to pada pod 20, zajimavy je, ze jak zazrakem se o tom skoro zadnej recenzent nezminuje. Za to kdyz vyjde jina hra, ktera bezi mnohem stabilneji, tak to kazdej recenzent-inspektor vymete do minusu :-))

Z tohoto hlediska, je to hodne podprumerna hra, zbytek zatim nehodnotim, narozdil od tebe to nejdriv dohraju, pak az budu mit svuj nazor na to jestli to je nebo neni z meho hlediska nejlepsi hra vsech dob.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2013 20:26

To je zajímavý, že 4 měla daleko horší frame rate a nikomu to také nevadilo :D Tady mi poklesy žádné problémy nedělaly. Třeba u Uncharted 3 ale pak nešlo vůbec mířit a komu to zase vadilo? No nikomu :D

Z tohohle hlediska je to dost nadprůměr, protože žádná otevřená akce plynulejší nebyla. Mně to stačí, už teď vidím, že je to lepší SA nebo 4. Tím pádem to prostě musí být to nejlepší, co kdy bylo, protože ty dvě hry jsou špičkové.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 9. 2013 21:49

Čtyřka asi horší neměla... :) Nicméně přijde mi celkem jedno, jestli mi bude klesat framerate ze 30 na 23 na konzoli nebo na PC :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 9. 2013 22:01

A kdy to zažíváte? U 4 to bylo pořád, tam to stačilo zapnout. Tady jsem se toho skoro nevšim. Hraju ale hlavně na Xboxu a na PS3 jezdím spíše jen tak pro zábavu mimo město.

Ale jinak 30 je celkově tak málo, že 25 nebo 30 už moc velký rozdíl neudělá.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 20. 9. 2013 22:04

Já jen doufám, že tam zase nebude ten přiblbly a komplikovaný systém registrace přes GFWL. Nevím jestli u xboxu je něco takového taky?
A jak mluvíte o té fyzice vozidel, viděl jsem to v těch videích a 2,5h gameplay že je to úplně jinak, třeba při nárazu ve vyšší rychlosti šofér nevylitl ven (což je ale paradoxně logictejsi, když je člověk připoutany). Každopádně jsem třeba čekal, že když se zvyšuje armor auta, tak že se na něm třeba objeví nějaké ocelové pláty apod (viz. Death Rallye).
Plynulost jsem také viděl, že dost klesá na moři při bouři, čekal bych, že to někde zmíní.

Gta4 bylo fajn, koupil jsem si jej na steamu v den vydání, ovšem čekal jsem 4 roky na PC, na kterém jsem si jej konečně mohl zahrát. A koupil jsem jej právě kvůli tomu hypu, který kolem toho byl brutální a prestreleny, dost dojem kazíla ta konverze, asi jsem měl přehnané očekávání, každopádně tak jako mně sebraly gta1 nebo gta3, to už se asi nestane.

Bojím se práve toho přehnaného očekávání i tady, no uvidíme jak dopadne konverze.
mmmjack
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka