GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 9. 2013 21:40

Jsem rád, že vrtulníky se chovají podobně jako ve 4, vše ostatní bude minimálně dobré. Takové lepší San andreas, co chtít víc :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 9. 2013 21:55

rodierczuk2 píše:ipakos gta sa je singlovka. o nejakem nelegalnim warezackym nahackovanym MP za kterej jejich tvurci uz davno sedi v base se nema smysl zminovat. spino.
Jinak zdravej?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2013 21:57

Je ve te petce vubec neco originalniho a novyho?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2013 21:59

Přepínání charakterů? :) Jinak asi nic zvláštního, prostě vzali to nejlepší ze všech dílů, vyladili to a udělali novou hru :) Takhle by měly vypadat pokračování.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 9. 2013 22:04

To jsou mi otázky :D Fakt nechápu. GTA je vždy něco bezkonkurenčního, když to vyjde. V mi hodně připomněla vyjití SA. Když tady s vrtulníkem přilítávám zpět do města, tak pokaždé zatím nechápu, jak může být tak velké.

-- 16. 9. 2013 23:04 --

A i ta grafika je neskutečná, také vůbec nechápu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2013 22:13

SCobra píše:Přepínání charakterů? :) Jinak asi nic zvláštního, prostě vzali to nejlepší ze všech dílů, vyladili to a udělali novou hru :) Takhle by měly vypadat pokračování.


Takze trojka/ctverka s lepsi grafikou? Tak to asi nic pro mne, cekal bych asi neco vic.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2013 22:26

... nedá mi to ale musím se zeptat - a co konkrétně?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2013 22:28

Těžko říct, hraju to zatím jen pár hodin :) Ale to přepínání mezi postavami mi přijde jako dost zásadní novinka v tomhle typu hry - teda už jen to, že můžeš hrát za tři různý postavy zároveň... GTA nikdy nešlo cestou nějakých zásadních revolucí mezi pokračováními - kromě přeskoku na 3D.

Každá postava má navíc nějaký speciální skill.
A všechno to vypadá prostě tak... Nově :)

Mohli si teda trochu vyhrát s tuningem - většina vylepšení se na autě ani motorce nijak vizuálně neprojeví, což mě dost mrzí. A v obchodě se zbraněmi už jsou připravený poličky na zbraně z DLC balíčků :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 9. 2013 22:29

N.Marko. Vůbec se neptej, dyť to vidíš :D Prostě GTA mu přijde chudé. Proč ne, rozpočet to mělo asi pětinásobný proti nejdražším hrám a je tam neskutečně možností. Někomu to ale nestačí.

-- 16. 9. 2013 23:30 --

SCobra píše:GTA nikdy nešlo cestou nějakých zásadních revolucí mezi pokračováními - kromě přeskoku na 3D.

Zrovna San andreas byla dost revoluce. Bylo to stále to staré dobré GTA, ale prostě úplně jiné :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2013 22:33

Nevím, k čemu bych tu změnu přirovnal... Možná k MGS 1 a MGS 2. V zásadě jsou to dvě stejné hry, ale přitom máš pocit, že autoři odvedli od minula hodně velký kus práce.

Revoluce? Ale jo, taková... sametová :D Poprvé nabídlo víc než jen město.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 9. 2013 22:38

Právě, to byla první hra, kde ses mohl objevit ve stejném městě, ale přitom třeba deset minut cesty autem od svého původního působení. V té době revoluce. Pak si pamatuju až RDR, tam to bylo stejné, když jsi šel do jiného státu. Těch změn tam ale bylo plno a vím, že jsem plno dní po vydání jen nacházel, co všechno přidali :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2013 23:19

N.Marko píše:... nedá mi to ale musím se zeptat - a co konkrétně?


Ja nevim. Je tam treba nadzemka nebo metro? Mozna bych si v tomhle typu hry predstavil kupovani pozemku. Ne budov ale pozemku na ktery by hrac stavel co by chtel a tim by castecne upravoval mesto (smradlava tovarna vs. park pro deti). Osobne bych byl radsi kdyby to slo cestou trochu vic se blizici SimCity napriklad, tedy interakci s a moznost menit cele mesto... Behat po meste a strilet lidi uz mne nebavi od dob Vice City.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 9. 2013 23:24

:D Simcity, to mě dostalo.

Ale pro Sasakra dobrá zpráva, je tam už funkční truck s návěsem a velmi dobrou fyzikou. Dálnic je tam také plno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 00:26

Pohled z kokpitu aut tam je? Jestli ne, tak k čemu mi jsou trucky...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 08:26

Loizza: To si musíš koupit Sims 3 a ne GTA :D Nadzemka tam prý je a můžeš ji dokonce řídit :)

Tak Amazon neprodával jen digitální verzi a už je vyšetřuje Rockstar pro porušení smluvních podmínek. Sice jim prd udělají, ale žádná velká sranda to asi nebude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků