GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 2. 11. 2011 17:10

SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 11. 2011 19:49

Jestli to bude stejná nuda jako 4ka tak určitě nekupuju :( Kdysi jsem ale tuhle sérii zbožňoval... Co mě na 4ce ale štvalo nejvíce bylo ovládání a neuvěřitelně vyblitá grafika, Vka zatím vypadá slušně a pokud tyhle věci změní budu vážně uvažovat.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 11. 2011 20:54

Ovládání? Konečně pořádné ovládání, jen ty přestřelky stále stejně špatné. Alespoň je tam krytí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 11. 2011 20:57

Málo jsem to vysvětlil :) GTA 1-SA jsem vždy hrál na pc a tam my ovládání sedlo jako ***** na... IV na ps3 a docela jsem se v tom neorientoval, doplnil jsem ale sbírku většiny GTAček na konzole a vím že IVka má z nich ovládání daleko nejlépe vyřešené, pořád mi ale nesedělo...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 11. 2011 21:04

Tak to potom ano. Já hrával 3 až SA na PC, ale SA už s gamepadem. A nebylo to ono, protože asi i ta konverze to trochu upravila. U 4 na PS3 jsem byl ale hodně spokojený. Jen ty nudné boje zůstaly, ale jinak všechno ovládání fajn.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beverlis.M 15. 4. 2012 19:40

já si jí koupím až vyjde.. naposledy jsem hral GTA3 na pc.. ted to chci na xbox
beverlis.M
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2012 20:48

Nikdo sem ani nedal druhý trailer: http://www.youtube.com/watch?v=RQEOwEBvC-M

Protože to vypadá, že vydání bude na jaře, je potřeba pořádně trénovat. Pokud by někdo chtěl dát MP na X360 nebo PS3, může se přidat. Jelikož jsou všude cheateři, je lepší chodit ve větších skupinách, protože je možnost cheatera vykopnout. I začátečníci jsou zváni, protože těch pár měsíců do vydání může udělat velký rozdíl na začátku v pětce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 27. 12. 2012 01:56

vysli nove obrazky.. jako grafika postav fakt hruza.. proc tam nedaj lepsi textury? i ty modely nic moc.. uz v gta4 byli stare.. proc sakra se snazi vydat novej hit po x letech a nezamakaj na tom?

Jinak gta4 sem hral na X360 a hruza.. dohled minimalni, vsude mlha, rozblity stiny.. na PC to vypadalo daleko lepe..akorat sem kvuli tomu musel koupit 4 jadrovej procak :) tak snad se to ted zlepsi a ze to vydaj na PC nebo aspon na Wii U. Ale jak rikam modely a textury postav sou k zbliti.. nastesti to je spis o meste a autech..
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 12. 2012 10:33

GTA nikdy nebude grafická špička, tak nevím, co pořád čekáte... Důležitý bude, jestli to město už konečně bude působit trochu reálně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 12. 2012 18:31

xb0x, ??? Se nedivim, že prodáváš konzole :D Jak bys to na tom Wii U chtěl bez analogových triggerů hrát? Hlavně ta konzole by to asi nezvládla.

Je hodně divný, že hry jsou nakonec i o hraní :D

SCobra píše:GTA nikdy nebude grafická špička, tak nevím, co pořád čekáte... Důležitý bude, jestli to město už konečně bude působit trochu reálně.

Na konzolích to vypadá úplně luxusně a málokterá hra měla hezčí grafiku.

Jak reálně? Co na něm bylo špatné? To město vypadalo asi nejlíp, co jsem kdy viděl. Které se ti líbilo více?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 29. 12. 2012 14:26

tdjohn - na tebe nema smysl ani reagovat. Jak by to zvladla? Ma minimalne stejnej vykon jako PS3 nebo X360, spis o kapanek vetsi protoze aktualne vsechny hry co vysli multiplatformne tak meli vice detailu na wiiu no a to je samozrejme zacatek konzole, az vyvojari poradne zoptimalizuji tak to bude vypadat lepe. Hlavne diky vice ram bude vetsi dohled atd.
A co se tyce analogu - od toho mas procontroller..

a ze gta nebyla spicka graficka? to vubec neni pravda.. gta3.. vice city..san andreas.. dycky to byli hry kvuli kterejm si lidi kupovali novej HW.. dycky to byla spicka.
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2012 14:34

Kvůli SA si možná kupovali novej HW, což nic nemění na tom, že to byla grafická neoptimalizovaná ohavnost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 12. 2012 15:30

xb0x, tak třeba grafickou kartu má určitě lepší, ale tím to končí. Horší procesor a pomalejší paměti. To na GTA V moc nebude. Pro controller by byl dobrý, kdyby měl analogové triggery. Takže nic.

Přesně, minulá generace byla na PC dost hrozná, ale kvůli grafice se to nehrálo. GTA 4 je ale o dost dál.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 12. 2012 15:41

Absence GTA V na Wii U kde by se mohlo jednat o nejlepsi konzolovou verzi me hodne stve, ale kdyz se nechystaji ani hry jako Tomb Raider ci Castlevania: Lords of Shadow 2 tak se nemuzeme divit.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2012 18:44

Hardware si lidi kupovali před GTA 4 naposled kvůli GTA 3... A nebyla to grafická špička, jen špička co se týče náročnosti na hardware (ani Crysis na tom nebylo hůř) - díky mizerné optimalizaci, která se u všech dílů vylepšovala patchem (nebo několika).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků