GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2013 13:26

To je fajn. Hraju na Xboxu a nevšiml jsem si zatím ničeho zásadního, ale u tak velké hry je to docela neobvyklé. Kdyby víc výrobců umělo podobně kvalitní výstupní kontrolu. Už ani ti pokémoni nejsou, co bývali :D Musel vyjít patch na dost zásadní problém.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2013 22:05

Do hajzlu :D Ponsonbys a Suburban šly přes noc o 50 % dolů :D Tak to jsem prodělal kalhoty :D Docela zajímavý je ale vývoj Betapharmaceuticals :)

Edit: Uf, jsem je už včera prodal, ani si to nepamatuju... Asi podvědomí :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 10. 2013 22:44

Máš kupovat na Bawsaq a v práci sledovat vývoj :D Tam se nedá moc prodělat.

Taky máte problém, že po V už všechny vypadají trochu o ničem? :D Bych hrál něco jiného, ale tady si každý den můžu udělat jiný příběh. Je tam jenom všechno. Neskutečná hra a všichni ostatní by se měli stydět, protože takhle mají vypadat pořádné hry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2013 22:49

No však tam kupuju... Na netu byl oblouček nahoru, pak se to zastavilo a dneska je tam pád o víc jak 50 % - lidi v onlinu přestali nakupovat hadry... To by mně pěkně naštvalo :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 10. 2013 22:59

Aha, tak mě překvapil ten výběr. Vždy vybíráš ty špatné :D Teď frčí BDG, ZIT a až doklesá TNK a WIZ, tak nakupit to. Jen v ZIT mám asi dvě miliardy, takže stačí, aby to trochu stouplo a je mi to k ničemu, protože tam stejně víc nemají. Jediná chyba GTA :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2013 23:43

Přeci nebudu nakupovat akcie, které jdou dolů :D Ale je teda fakt, že TNK už moc dolů jít nemůže...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2013 23:53

Já se v těch akciích vůbec nevyznám. Můžete mi sem napsat nějaký tutoriál pro totálního laika? Jako co mám sledovat, kde co najdu apod.? A jaký je rozdíl mezi tím bawsaq nebo jak se to jmenuje a tím druhým?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 10. 2013 00:07

BAWSAQ jsou akcie ovlivňované chováním hráčů přihlášených v Social Clubu, LON jsou víceméně náhodné, čistě singleplayerové (krátkodobé, vyžadujou časté sledování, tak akorát na hraní, nemá cenu se jimi moc zabývat).

Ve hře máš grafy s průběhy za poslecních 5 hodin, na netu máš průměr pětihodinových průběhů za poslední týden: http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/bawsaq - výhoda grafu na netu je v tom, že je trochu napřed, takže můžeš předpovídat, jak se v následujícím dni budou akcie asi chovat a pak se podle toho zařídit ve hře.

Výše investice jsou pak na tobě. Chytré je investovat do akcií, které mají stoupající tendenci (ale zase musíš investovat, když je cena co nejnižší, abys měl co nejvyšší výnos - ideálně, když už cena nemá moc kam klesnout); a pochopitelně prodávat, když akcie projeví klesající nebo stabilní tendenci.

Pak je otázka, jak moc jsi ochotný riskovat a jak moc můžeš investovat, no :) Já jsem třeba dost konzervativní, tdjohn víc riskuje... Taky mám jen 75 milionů v hotovosti a dalších asi 100 v akciích, kdežto on má přes 2 miliardy :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 10. 2013 10:54

Jsem zvědavej, kolik lidí na základě nevídaných úspěchů v GTA5 se na to vrhne v reálu a prodělá kalhoty :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 10. 2013 11:03

Základy budou zřejmě stejný... Problém je v tom, že v reálu je potřeba sledovat spoustu věcí kolem.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod pota 1. 11. 2013 12:18

Malý nápad na pokec - zajímavá místa na mapě, nebo co Vás baví dělat při blbnutí po mapě.

1) ZM -
a) V horách je uzavřená osada, do které se nedá vjet, ale můžete tam vletět vrtulníkem. Pak na Vás ale začnou všichni střílet.
b) Poblíž věznice je šrotiště, kde jsou kusy letadel.
2) CVB-
a) Občas si tak u nudy najedu na kopec naproti věznice a sestřeluji dozorce na věžích :D.
b) Nebo jezdím na nejvyšší horu sporťákem, to už chce trochu umu.
c) Ukradnu stiháčku a pak létám po mapě a sestřeluji policajty.

Tak inspirujte :).
pota
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 11. 2013 12:24

Ta uzavřená osada je Altruist Camp, ke kterému se vztahuje jeden z vedlejších úkolů Trevora (musíš tam odvézt dva stopaře z random encounters) ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 11. 2013 12:31

Jeden říká dva, další tři a já musel asi 6 :D

Není vůbec špatné vzít Sandking s nejlepším tuningem a jezdit po přírodě. Máš pak z toho hru 4x4 offroad.

Dá se jen tak jezdit kolem, poslouchat muziku a vykrádat večerky, které potkáte. To je tak trochu simulátor lotra.

Nebo vzít nějaký super sport a jezdit po okreskách a zase poslouchat muziku. To je zase spíše NFS.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pota 1. 11. 2013 14:05

Mě mise nebaví, protože jednou udělám s černochem, pak musím přepnout na bulhara...ne nebaví :D.
pota
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 11. 2013 13:05

To je právě výhoda. Každý tam najde něco. Jen se pak těžko hledá alespoň něco v jiných hrách :D

Nehraje někdo online? Jak teď R* dal všem půl milionu na nákupy, tak jsem to zkoušel a není to úplně zlé. Jsou tam sice levely jako třeba v Battlefieldu, což nemám rád, ale s dobrou partou by to bylo fajn.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka