GTA V

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 10. 2013 23:52

Ano, jeden z důvodů, proč sérii GTA zatím míjím, je ten, že bych se pak mohl ***** na reálnej svět... :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2013 09:23

To chápu a děláš dobře :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 10. 2013 09:59

Já zkoušel chvíli včera online ještě.. a teda, mít team normálních lidí tak to musí být super! Jenom teda ten editor postavy mě celkem s*al.. :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2013 11:21

StefiCZ píše:a teda, mít team normálních lidí tak to musí být super!

Takže nic. Online jsem začal hrát hlavně na konzolích a za ty roky jsem nikdy nic moc nepotkal. Je to ale škoda. I proto jsem rád, že V je něco jako SA. Tam nikoho nepotřebuješ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dave134579 9. 10. 2013 16:49

to GTA online je parádní ! a to sem si myslel že to nikdy nevyzkoušim, ještě do včera jsem žil v přesvědčení že PS3 nemá wifi :-[

no to néé :D tam se můžete doma i sprchovat :DD
dave134579
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pota 10. 10. 2013 19:36

Jak je to s tím online? Po mě to chtělo nějaké mise, dostanu se po nich do světa, kde budou okolo mě ostatní hráči?

Ještě jsem zkoušel ten trik se sbíráním peněz v moři, kdy seberete 25 tisíc, přepnete na jiného hráče a pak zpět pro znovu 25 tisíc. Jenže po přepnutí zpět tam ten balík už nebyl a tak jsem se půl hodiny vracel na břeh :D.
pota
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 10. 2013 21:09

Já to chci na PC !!!
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 10. 2013 21:14

:?: To nemas nadstroj Xbox 360?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 10. 2013 22:41

Já ty grafy akcií prostě nechápu... Potřeboval bych přístup k něčemu dlouhodobějšímu - je tam napsáno "last 5 hours", ale když jsem tam nekoukal tři dny, tak nedokážu vůbec odhadnout, jestli se ten graf změnil a nebo ne a jak se změnil. Jestli jsou ty grafy za opravdových 5 hodin, tak se situace mění tak rychle, že nejsem schopný z akcií vytřískat nějaký zásadní peníze, protože během těch 5 hodin sice stoupne cena na maximum, ale zároveň stihne zase znovu klesnout než já vůbec dokážu nějakou změnu zaznamenat.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 10. 2013 09:38

Profesionálové totiž používají jejich web :D
http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/bawsaq
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 10. 2013 09:48

Jee, to vypadá mnohem použitelněji :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 10. 2013 16:31

S tím už dokážeš víc. Dělal jsem i ty zabíjecí mise a jen s Franklinem mám skoro dvě miliardy. Na ostatní se mi nechtělo přepínat, ale mělo by to bez problémů jít. Takže po dohrání je peněz dost, ale při hraní tolik ne, což je asi škoda. Jsem pořád hrál dál, abych něco vydělal a najednou konec :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 10. 2013 17:51

Tak GTA má omezení jen 2,2 miliardy :( Měl jsem mít něco přes 3 a takhle mě obrali. To je skoro jako daně u nás :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 10. 2013 20:42

Zase se mi potvrdilo, že GTA je minimálně na roky zábavy. Ostatní hry už dávno nehrajete a tady se teprve do toho dostáváte. Mám za sebou něco přes sto hodin a teprve se to začíná rozjíždět. I proto hraju přes 10 let vlasntě hlavně jen GTA. Jeden díl na pár let prostě stačí.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 10. 2013 21:19

2,2 miliardy, ale garáž je jen na jedno auto, resp. na čtyři :D Co s těma penězma má jako člověk dělat? :D

A teď jsem ještě zjistil, že podle RGSC mám nahráno jen asi 15 hodin a některý vedlejší úkoly eviduje jako nesplněný. Obojí je blbost :)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka