Xbox 360 z Británie

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Yojimbo 6. 6. 2011 21:15

Zdravím, chtěl bych si koupit Xbox 360 v Británii, jelikož je tam asi o 1000,- levnějši i s poštovným, ovšem nějak bych potřeboval znát vsěchna úskalí, která by to mohlo mít, například jestli i v rámci EU budu platit těch 10% DPH, pak napájení, jestli stačí redukce do zástrčky a nakonec hry. Chápu, že celé prostředí bude v angličtině, což mě vůbec nevadí, ale hry s označením PAL bych na něm spustit měl, ne? Nemáte nahodou někdo zkušenosti s koupí xboxu ze zahraničí, nejlépe právě z Británie? Díky
Yojimbo
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2011 21:46

Kup si Xbox v česku a nespekuluj. Vzhledem k tomu jak byl v minulosti poruchový bych ho ze zahraničí nechtěl (a že sem ho taky ze zahraničí měl.)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2011 21:57

Co ty sem zase lezeš? :-) Nový XBox a starý XBox je celkem rozdíl :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod powerball 6. 6. 2011 22:45

no litr neni az tak moc rozdil kdyz si vezmu problemy s pripadnou reklamaci :hm
powerball
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2011 23:41

Já nevím, prostě litr rozdíl se IMHO dá sehnat i u nás. Jak říkám já bych ho ze zahraničí, byť EU nechtěl. Krom toho to je asi i tam vyjímka, co sem se díval na cestě po Evropě, tak ve Švýcarech nebo Francii stojí ty konzole stejně jako u nás... Rozdílu nevidno.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 6. 2011 09:01

Za tisicovku ma jednu hru. A delate jako kdyby se mu to melo hned podelat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod dilinjha 7. 6. 2011 11:07

problem s reklamaci neni porad je to produkt MS vy zavolate oni prijedou (DHL) a vezmou si to do Hamburku a pak vam ho zase hezky vrati ;) Problem se zastrckou vyresi redukce. Spis me zajima kdy uz se plati CLO
dilinjha
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2011 11:22

Clo se neplatí z EU...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Yojimbo 7. 6. 2011 16:09

Jestli se neplati clo tak je to parada, protoze popravde to byla nejvetsi obava. Co se tyce reklamace a tak, pokud vim, tak nikde nic nepodepisujete, ze kupujete zbozi urcene pro britsky trh a jestli ze jsou opravy centralizovane, tak jediny problem je v tom, ze britsky Xbox putuje misto do Britanie zpatky do Ceska.
Yojimbo
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 7. 6. 2011 16:39

A pošlou to vůbec? :hm
Mně se zdráhali poslat i PSP Go, že je to moc velký a těžký..
Přitom když jsem si objednával balík 12 her, tak byl ještě větší...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod powerball 7. 6. 2011 17:59

to byl teda nakej divnej eshop, ja si ted objednaval z usa na ebayi kotouce na auto ktery vazej dohormady asi tak 20 kilo a nebyl zadnej problem :))
powerball
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2011 18:48

eBay a třeba TheHut je ale rozdíl ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod powerball 7. 6. 2011 18:55

to asi jo ale stejnak tomu nerozumim, kdyz si zakaznik tu dopravu zaplati tak bych mu poslal treba i slona zabalenyho :)
powerball
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Yojimbo 7. 6. 2011 20:35

No tak teď na to koukám na game.co.uk a opravdu je tam problém, že balíčky nad 1 kg a hardware z Británie neposílají. Tak proto je to asi tak levný. Njn, tak jedině říct tetičce z Anglie. Ale řekl bych, že budou existovat lidé, jako v USA, ke kterým si to můžeš poslat a oni ti to za nějaký poplatek přepošlou, a řekl bych, že to furt vyjde levněji.
Yojimbo
First Blood