Uncharted 3: Drake's Deception

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 9. 12. 2010 17:45

Původně mělo být Uncharted 3 odhaleno až o víkendu během Video Game Awards, ale jak se zdá, venku je pravda už teď. Díky časopisu Entertainment Weekly.

Druhé pokračování se bude podle všeho jmenovat Uncharted 3: Drake's Deception a inspiraci si bude brát ze života T.E. Lawrence, kdy pracoval jako archeolog na Arabském poloostrově (právě podle tohoto muže vznikl známý film Lawrence z Arábie).

Hlavním tématem příběhu budou ony podvody, deception v názvu, ale také Nathanův vztah se svým "náhradním otcem", Sullym Sullivanem. Ale nebojte, nepůjde o psychologické drama - Nathan Drake zase bude hledat nějaký poklad.

Drake bude muset v poušti Rub al-Chálí najít legendární ukryté město. Naughty Dog prozradilo časopisu EW, že si vybrali jako místo konání poušť, protože chtěli vyzkoušet, jak si poradí s animací neustále se pohybujícího a měnícího se písku.

Také motion capture bude tentokrát vymakanější - tvůrci budou využívat naprosto stejnou technologii, jakou použil James Cameron při výrobě Avataru.

Co se různých dalších vylepšení, v článku EW toho příliš nezmiňují - kromě možnosti lezení pozpátku (těžko říct, co tím přesně myslí) a bojování s více nepřáteli najednou. Naughty Dog ale tvrdí, že se mnohem víc věnují multiplayerové části a kooperaci.

Hra by měla vyjít v druhé polovině příštího roku.

Zdroj: Eurogamer.cz

http://doupe.zive.cz/Doupecz/Uncharted- ... fault.aspx

http://games.tiscali.cz/tema/uncharted- ... vuje-54423

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole ... le_osk.idn
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2010 18:48

Bohužel neukázali nic, ale zase až tak to nevadí, prostě počátek mediální masírky. Já osobně se na další Uncharted těším a zvolené prostředí vítám. Jinak při pohledu na onen ultrakrátký teaser (který nic nevyteaseroval :) ) jsem dostal zase na tu hru chuť, takže v nejbližší době si ji asi dám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 9. 12. 2010 18:52

Ja teda doufam, ze to bude ve stylu dvojky a provedou me po ruznejch prostredich. Ale jestli to bude pisek, pisek a pro zmenu pisek tak potes koste ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2010 18:55

No tak můžeš očekávat nějaké jeskyně, oázu, moře, město, možná hory. Ono se s tím dá udělat ledacos, ale nakonec to je přeci jenom Arábie a nemůžeš očekávat severní pól nebo tak něco :)
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 12. 2010 19:04

jo.. pieskove burky, pohyblivy piesok :)) aj na pusti sa da zabavit :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 12. 2010 19:42

Super :) Jedna z mala ps3 her na kterou se i tesim, jeste by mohli oznamit 4 god of war a budu plne spokojen :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2010 20:18

Jedinna dobra zprava o PS3 od vydani U2.

Tak mne napada. Nechce dat nekdo o vikendu koop? Nevysla nahodou nejaka nova kampan?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 12. 2010 20:31

ja neviem čo s tým, že na PS3 nie je čo hrať majú podaktorí, to furt len drtíte alebo čo, je tam hier a hier

inak good správa, piesok v hre ešte nebol :D
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2010 20:38

nic nevyšlo.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 12. 2010 20:42

Lojzo zas neprehanaj.. jedina dobra sprava od vydania Uncha2? A co Resistance 3 a Killzone 3 ? sak resistance a killzone si doslova vytieraju rit s kazdou generickou FPS na vsetkych platformach.

Ja sa tiez tesim, ale viem ze to zase sfuknem na platinu za tri dni a mam po zabave :(
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2010 20:47

spajza X píše:Lojzo zas neprehanaj.. jedina dobra sprava od vydania Uncha2? A co Resistance 3 a Killzone 3 ?

Jak rikam - jedinna dobra zprava. ;-)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 12. 2010 20:51

Mozno tak pre teba :) bo si malomocny s analogmi :) (aj ked 3 bude mat MOVE supp.) aj tak ti to nic nehovori. Prichadzas o moc.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2010 20:57

Twe já nevím kam dřív a on říká jediná dobrá zpráva... No nic, někdy se holt nezavděčíš.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2010 21:37

spajza X píše:Mozno tak pre teba :) bo si malomocny s analogmi :) (aj ked 3 bude mat MOVE supp.) aj tak ti to nic nehovori. Prichadzas o moc.

Nejde o analogy. Ta hla ma hlavne uplne otresnej level design, coz mi tak stacilo z te hodky a neco co jsem byl ochoten to hrat.

N.Marko píše:Twe já nevím kam dřív a on říká jediná dobrá zpráva... No nic, někdy se holt nezavděčíš.

Prosim, pouc mne s cim se Sony za posledni rok vytahla? Zatim je to jeden velky fail vedle druheho.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 12. 2010 21:37

Presne taky nevim co driv a kazda nova odhaleny hra me spis zamrzi :D protoze vim ze vsechny si stejne nezahraju.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Další stránka