Uncharted 3: Drake's Deception

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 10. 11. 2011 12:59

To mi připomíná Uplink, kde jsem se nestihl odpojit od nějakýho vládního serveru, hra mi za to zablokovala celej uživatelskej účet a musel jsem začít úplně od píky.:D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 10. 11. 2011 13:17

tdjohn: Jak se mohou otáčet kostky v Tetrisu? Jak se může hýbat hadrový panáček v LittleBigPlanet? Jak je možné, že skoro v žádné FPS nikdy nemáš žádné následky po tom, co tě nepřítel střelí? Proč nejdou ve hrách otevírat všechny dveře?
Proč v GTA nemohu do každého domu? Proč v GTA nemusíš tankovat?

Ber hru stejně jako film...prostě se drží scénáře. Musí aby byla zajímavá.
Ve filmu se taky lidi perou tak, že po sobě hází židle...stoly...prohazují se skříněma a dveřma, padají z pěti metrů a přeráží o sebe kovové tyče - to vše v jedné bitce - a stále žijí a ještě odejdou po svých s pár oděrkama ve tváři. Zkus si to v reálu :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 10. 11. 2011 13:27

Nevím proč máte všichni pocit, že ho musíte přesvědčit o "svojí" pravdě. Má svůj názor, tak mu ho nechte ne? Mě nepřišlo, že by se snažil přesvědčit, že je to špatná hra, ale píše, že pro něj to není a popsal i proč. To přece není důvod hned shazovat jeho názor. Prostě se každýmu líbí něco jinýho a tak je to nakonec taky správně :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 11. 2011 13:44

Určitě to není u každé hry.

Hlavně mi přijde, že nechápete, o co mi jde. Hra má nějaký svět a nějaká pravidla. Když tobude Mass effect, také se nebudu divit, že lítají 3. nadsvětelnou rychlostí. Když to bude dávat smysl dohromady, jsem spokojený. Uncharted jsem bral jako dobrodružnou hru, která je v podstatě reálná. Evidentně je to chyba, ale asi moje.

Jestli se někdo dívá na filmy, kde jsou přehnané efekty, je to jeho věc, ale právě to stejné by mi vadilo i ve filmu. I film totiž musí dávat nějaký smysl. Když se veme Komando jako parodie, tak to také dává smysl. Trhají se tam velké řetězy rukama a v pohodě. U Uncharted jsem čekal reálné dobrodružství, jinak ta hra pro mě moc smysl nemá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 11. 2011 13:48

Jo, serie Unchcrted je realna. Proto v jednicce behaji nazi mutanti a ve dvojce nesmrtelni domorodci. :D
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 11. 2011 14:32

Mutanti jsou v pohodě a domorodci byli smrtelní, jen jsi na ně nesměl střílet ze samopalu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 11. 2011 14:47

Presne, jedina nesmrtelna postava ve hre byl Drake :D
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 10. 11. 2011 15:00

V tom pripade je mutant. :-D Geneticky upraveny dobrodruh. Tim se vysvetluje proc dokaze tak dobre skakat.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 10. 11. 2011 15:18

tady by si nekdo mel zahrat tomb raider unfinished business a hned by byl vdecny za "svitici cestu"
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 11. 2011 16:01

Nesmrtelnosti bylo samozrejme mysleno to, ze meli k dispozici strom zivota.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 11. 2011 17:27

Uncharted je vcelku přesná kopírka Indiana Jonese. Tam to má též vcelku "co kdyby" reálný základ, ale ke konci to dostalo decentně WTF twist v podobě paranormálních ukončení a hle - málokomu to vadilo. Jako bychom Archu Úmluvy nacházeli každý týden v Tescu ve výprodeji nebo co. Jo a mimochodem - Indiana tuhle v druhým dílu vypadl z letadla a jen za pomocí nafukovacího člunu se mu povedlo pád přežít. Ale Uncharted né, tam je to špatně a nereálné a kdosi cosi...

-- 10. 11. 2011 17:41 --

http://konzolista.cz/articles/onearticl ... ce=novinky
3,8 mega kousků. Na exkluzivitku. A ještě k tomu na PS3 - pánové, tohle je myslím veliký úspěch.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2011 19:24

Tak jasně, o U3 je hrozně velký zájem, tak si myslím že se těch 4 mega prodá během chvilky.. Jako koncovým zákazníkům.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 11. 2011 19:31

Ze Sony dodala hru do obchodu a naplnila sklady? No to je strasny uspech :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 11. 2011 19:33

Ne, to je o důvěře. Sony věří, že se U3 bude dobře prodávat. A mám pocit, že zatím jim to vychází.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 11. 2011 19:43

Pochybuju, že by se toho za jeden den prodalo více než dvojky za dva měsíce. Pokud to nejsou prodeje, tak to zase nikoho nezajímá. Ta hra má divný i marketing :D
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka