PCSX2 emulátor na PC

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rendy 15. 11. 2009 19:43

Zdravim, mám dotaz, zda má smysl se snažit rozchodit nějaký ten PS2 emulátor na PC. Mám X2 Athlon 5600+ (po přetaktování), grafiku GeForce 8800GT. 2GB RAM, WinVista. Jde o to, že my jde pouze o pár her, který bych si rád zahrál, ale na PC prostě nevyšli a asi nevýjdou..
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 15. 11. 2009 19:55

posledni betaverze PCSX2 je uz celkem schopna a treba Final fantasy 12 tam bezi na mem pocitaci (viz profil) celkem dobre.Sice to porad neni 100% stabilnich 50 fps,pokud hra bezi mene jak 50fps tak dochazi ke zpomaleni ale ne tak jak ho zname z pc her ale proste neco jako slow motion.
Myslim ze spousta her se uz hrat da ale porad to neni dokonale.
Jinak co vim tak hry jako Tekken a tak bezi v pohode.Ale osobne si myslim ze to chce jeste nejaky cas aby tvurci emulatoru doladily vse potrebne.Ale za zkousku nic nedas:D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 11. 2009 20:59

Kompy jsou vykonem porad pomalu nahoru, takze dnes uz neni velky problem PS2 emulovat. Zabrat dostava tusim hlavne CPU, emulator ale umi vyuzivat i vice jader.
Zasadni problem zatim vidim v ruzne kvalite emulace jednotlivyvh her. Je to kus od kusu.

A uplne nejzasadnejsi je to, ze konzole se porad prodava, dnes ji lze sehnat i za 2000 novou. Takze resit emulaci?? ? Mozna radeji u mrtvych zarizeni.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 15. 11. 2009 21:22

no jde hlavne o vizualni stranku..ono na tom emulatoru to vypada o hodne lepe.Poustet dneska PS2 na nejake lcd televizi je celkem solidni humus,na crt televizi to jeste ujde ale s kvalitou obrazu emulatoru se to neda srovnavat.¨
V posledni verzi emulatoru sli naroky procesoru vyrazne dolu,ten muj bezi kolem 70-80% a grafika se nijak vyrazne nezahriva takze predpokladam ze take nejede naplno,spis to chce odladit samotny emulator a bude to ok.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 11. 2009 22:49

NO grafika asi lepsi bude, ale treba textury - coz je nejvetsi bolest PS2 (a konzoli obecne) zustanou spatne.
Nicmene hry vetsina her kterych by me zajimala je zda se spatne funkcnich. Hlavne tedy GT4.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 16. 11. 2009 12:34

Díky za názory, zkusím to teda taky
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 11. 2009 13:24

Ja jsem zkousel 0.9.6 a betu 1736. Ta beta je na tom o dost lip, ale presto mi (viz profil) MGS3 v narocnejsich pasazich padal dolu, coz je, kvuli zavislosti rychlosti hry a zvuku na fps, celkem problem a vseechnnoo see hyybee poomaaluu. Ale myslim, ze MGS3 je jedna z narocnejsich her, jine muzou jit lip...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 16. 11. 2009 14:04

a jak to spoušíte? dáte DVD do mechaniky a spustíte ho přes ten emulátor nebo se to dá normál nainstalovat do PC a pak to jede z disku? a jak je to např. se staženejma hrama?
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 16. 11. 2009 14:25

z originalni hry udelas ISO,pomoci treba dvd decrypteru,emulator ma virtualni mechaniku kam to pripojis..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 22. 11. 2009 22:52

Tak sem to rozchodil, verze 0.9.6. .
Jde mi konkrétně o hru Guitar Hero 5. Hra se načte, proběhne úvodní loading, ale pak tam skočí černá obrazovka a nic se neděje... nevěděl by někdo, kde hledat chybu??

v momentě, kdy to zčerná se v logu programu zobrazí hláška ****=No Manager!
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 23. 11. 2009 00:27

koukni se do kompaktibility listu nektery guitar hero nejdou
http://pcsx2.net/compat.php?&c=g&s1=1&s ... 1&s5=1&p=6
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 23. 11. 2009 17:32

koukal jsem, ale pětku tam ještě nemají... No asi se na to vykašlu, u týdle hry je docela potřeba přesnost a rychlost zobrazení a když to vidim, kolik je s tim starostí, tak radši obětuju ty 4 tisíce za xbox nebo jetej playstation, ale díky za pomoc
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 11. 2009 22:12

ono hry jako GH asi ani nejsou prilis priorita, protoze se daji hrat na jinych platformach
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rendy 25. 11. 2009 22:18

tak zrovna pětka a vedlejší vydání jako metallica nebo van halen či best of rock´s na PC nevyšly.. bohužel.. jinak sem samozřejmě hrál všechny díly od trojky počínaje
Jak si to poděláš, takový to máš..
Rendy
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků