Uncharted 2: Among Thieves

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod andrewkay 1. 2. 2010 12:55

Já jsem na tom podobně, mám BCES00727 a DLC není vidět... Dnes jdu koupit BCES00509.
andrewkay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 2. 2010 14:04

Tak to se doma mrknu, ale jelikož mám U2 z anglie, tipuji že z UK store by mi to mohlo jít, ikdyž dávat 100 Kč za skiny no nevím nevím :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 1. 2. 2010 14:07

sakra, ten CR store mi asi slovensku kreditku nevezme co ?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 2. 2010 14:13

PSK: Ale co ty další DLC co budou? Nějaké ty nové mapy bych chtěl.

Dřív nebo později to muselo příjít. Překlad Tenzinova rozhovoru s Drakem. http://www.gametrailers.com/user-movie/ ... t=featured
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 2. 2010 00:24

Sakra a ja uz myslel ze je to pravy preklad. :D
Ale zasmal jsem se - "You sound ALOT like guy from Dark Void.." :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 2. 2. 2010 00:51

:D Jo to byla dobrá hláška. Jinak ten pravý překlad je tady. http://boardsus.playstation.com/playsta ... d.id=83632
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 2. 2010 11:55

Pořád jsem nedohrál uncharted 2, včera jsem teda k tomu sedl po delší době a dostal se do kapitoly 23, jenže už u konce mě zase hra totálně vytáčí, prostě se jen střílí a střílí a navíc to jsou fakt hordy nepřátel...z jedné strany na vás jdou s brokovnicí těžkooděnci, ze zhora na vás stříli bazookou, jako fakt jsem se pěkně vztekal, tohle naprosto kazí zážitek z U2...ty přestřelky odradily třeba i paara aby vůbec dohrál uncharted 1 a já se mu moc nedivím, ikdyž celkově je to zas dobrá hra, tak tohle mě sakra štve...hlavně jak už 15 minut střílíte v jedné místnosti, myslíte si že už to konečně máte zasebou a příjde magor s granatometem a vy můžete začít odznova...jsem myslel že hodím ovladač po TV :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 2. 2010 12:02

PSK: Já ti nevím, ale opravdu jsem s tím neměl žádný problém. Tedy ano, na konci se dost umíralo, ale zase tak často ne, prostě se stačí krýt a dávat pozor na život a jde to.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 2. 2010 12:48

Vždyť ty přestřelky jsou uplně primitivní i na crushing obtížnost. A check pointy jsou na každém druhém kroku. Ta hra už jednodušší být nemůže.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 2. 2010 13:02

Tak jste asi nějací hardcore hráči a já jsem lama, jasně že ne všechny přestřelky jsou těžké to neříkám, ale ty ke konci, jak vás zavřou do místnosti s balkony a všude nabíhají nepřátelé to je docela děs...ano jasně že se schovávám, jenže když jdou ze všech stran? Nevzdal jsem to a vždycky jsem ty přestřelky nakonec projel, ale je to to, co tu hru sráží...líbilo by se mi, kdyby místo tolik přestřelek dali raději platformování a puzzle prvky...ano jsou tam, ale dominují přestřelky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 2. 2010 13:13

Tak si to dej na very easy, stejně ti nejde o trofeje, ale o zážitek. Proto tam ta obtížnost je.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 2. 2010 13:14

Tak zas na very easy bych si to dávat fakt nechtěl, ta hra mě musí bavit a mám rád challange, takže to projedu, jen si osobně myslím, že by serii uncharted slušelo méně soubojů...to at si nechají na ten multák
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 2. 2010 13:27

Jestli je to ta přestřelka hned ze startu 23 tak tady je malý tip. Ihned se jdi schovat za krabice co jsou v levo. Jde na tebe jeden těžkooděnec. Sestřel ho co nejrychleji. Kryj se z pravé strany, je tam jeden týpek, co na tebe bude mít dobrý výhled. Snaž se zabít všechny v dolním patře. A teď pozor. Pořád jsi u těch krabic a nad tebou v druhém patře je týpek s RPGčkem. Snaž se trošku vykouknout a střelit ho než po tobě vypálí. Dolní patro je čistý. Seber tu malou pistolku, co dá kill na jden zásah. Jak půjdeš po schodech vyběhne na tebe další týpek s RPGčkem. Střel ho tou pistolkou, vem mu RPGčko a vystřel s ním na protivníky, co vycházejí ze dveří na druhé straně patra. Jednou ranou je s trochou štěstí všechny uzemňíš nebo aspoň ubereš životy. RPGčko vyměn rychle za samopal, zbytek by měl být lehký.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 2. 2010 14:52

Peter S. Kenedy píše:Tak jste asi nějací hardcore hráči a já jsem lama, jasně že ne všechny přestřelky jsou těžké to neříkám, ale ty ke konci, jak vás zavřou do místnosti s balkony a všude nabíhají nepřátelé to je docela děs...ano jasně že se schovávám, jenže když jdou ze všech stran? Nevzdal jsem to a vždycky jsem ty přestřelky nakonec projel, ale je to to, co tu hru sráží...líbilo by se mi, kdyby místo tolik přestřelek dali raději platformování a puzzle prvky...ano jsou tam, ale dominují přestřelky



he he ja to na charted uz projela pomalu poslepu a to hned napoprve , uncharted serie mi celkem jde ale je fakt ze jsem u toho byla celkem dost sprosta

kdyby jsi mel problem s hlavnim bossem rekni mozna vis ale je na neho hezky figl
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 2. 2010 15:43

Ricku udělal jsem to defakto přesně jak popisuješ :-) Ale i tak jsem to dělal minimálně pětkrát, protože došly naboje a já musel běhat do otevřeného prostranství pro náboje

Ali, u posledního bosse zatím nejsem a snad ho zabiju i bez fígle, vím že v jedničce jsem ho taky dělal milionkrát :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků