Uncharted 2: Among Thieves

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 16:21

Ono je hlavne dulezity ze jsme to dali hned napoprve. :D Ale jinak to byl mazec, skoda ze to Spajza nenahraval. jak jste byli oba mrtvy a ja uz nemel do niceho naboje, tak jsem ustrilel toho velkyho jenom pistolkou, tak jsem mel celkem nahnano. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 16:23

Jo to byla LOL situace. Přiznám se že jsem nevěřil že ho dáš tak rychle. Počítal jsem spíš s půlhodinovým instruktážním videem na téma "Kolik kulek z pistolky snese obrněnec" :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 16:29

Jo to ja taky. Ona ta zakladni pistole je ale celkem silna. Nastesti, uz mel trochu pocuchanou ofinu jednim RPG tak to nebylo tako hrozny. Kdyby na me sel s full HP tak bych to asi nedal. :D

No jinak, jeste nam zbyva jeden survival ne? A potom ty kampane....na to se tesim. :twisted:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 16:35

Jo, Lost City myslím, to jsem se spajzou ještě nedal. Jinak ty kampaně- první už jsem udělal, ale ty zbylé dvě jsou oříšek. Jestli ND nedají do dalšího DLC alespoň po jedné misi a kampani, tak mi opravdu hnou žlučí, protože tohle je naprosto perfektní věc :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 17:28

Ja taky. Tohle je ta vyhoda ze ND muze udelat spoustu novych aren. S tema pribehovyma misema to bude trochu slozitejsi ale verim ze se aspon jedna najde, zvlast kdyz U2 sklidilo takovej uspech. I kdyby ty DLC prodavali tak do toho pujdu.

Lost City? To jsme myslim se Spajzou dali....nebo to bylo nejaky jiny level? Myslim ze ne. Ten je nejjednodussi si myslim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 18:19

Prodávat je budou, to si piš.
Lost City jsme se spajzou dávali hned na začátku a dostali jsme se jen do šestky. Že jste ji dali to vím. Chce to jenom trochu tréningu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 20:43

Tam je sikovna ta zasivaci plosinka u toho vodopadu. :)

Nemate nekdo dobrej tip na to kde a jak udelat tu trofej Steel Firt Expert? je to o tom ze musim zboxovat 10 lidi za sebou po tom co je postrelim...s timhle mam jedinnej problem, zbytek uz mam jen poklady a killy zbranema. :-( A tu platinu proste chci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 25. 10. 2009 20:47

tie Uncharted komixy nie su na UK store ??? nemozem to najst ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 20:49

jen US, jak psal nekde PSK..... Tos mi pripomnel ze jsem se na to jeste nepodival..jdu si udelat ucet :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 22:06

Zrovna jsem se dodival na ten komiks. No, cekal jsem to lepsi, ale kdyz je to zadarmo... Hlavne Nate je takovej divne nakreslenej, uplne ztratil charisma.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 25. 10. 2009 22:12

Tak ono to jako komiks je celé slabší. Uncharted je především o té akci a hádankách, příběh hraje až druhé housle. A to v komiksu prostě nijak jinak nejde než tam mít příběh. Navíc mi přišlo strašně trapné tam dávat reklamu na ps3 a uncha2.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 10. 2009 22:16

No celkem jsem se nasmal kdyz tam byla ta reklama s tim autem. To bylo jak nejaka reklama na soutez s Banany v cokolade na Nove. :D Stejne v tom prvnim dile se z pribehu moc nedozvime. Sledovat to ale budu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 25. 10. 2009 22:21

No mě právě ta grafika komiksu připomíná takové ty komiksy, co bývají na zadní straně od cereálii. :D Hlavně že je to zadarmo. Kdyby za něco takového chtěli prachy, tak je to uplné dojení. :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 10. 2009 11:25

Musím už konečně někdy s vámi zahrát ten multák...hlavně coop bych chtěl vyzkoušet
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 10. 2009 12:25

Jsi vítán. Co středa?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků