Uncharted 2: Among Thieves

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 11:46

Rick: Asi tak o 1/3 delší, takže dobré.

Lo!Zza: Já nemám problém s nacházením pokladů, v každé lokaci jsou dva poklady celkem snadno k nalezení, takže se blížím ke 40. Samozřejmě je jich tam víc, ale to už chce trochu cílevědomější snahu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 17:45

Uncharted dohrán.
10:32 čas, 946 zabitých, 73 jsem jich shodil, 129 jsem zemřel (a ani mi to nějak nepřišlo, zajímavé), 174 jsem jich zabil holýma rukama, 66 stealth, 39 pokladů.

Řeknu to takhle. Kdyby to byl film, tak oskara asi nedostane, leda tak za výpravu a triky, ale jako hra.. jako hra ten příběh jenom těžko hledá konkurenci. Jistě, kdejaké RPG má možná hlubší, epičtější a já nevím co ještě, ale na tak krátké stopáži jasně vyhrává. Navíc jak už bylo mnohokrát psáno a řečeno, postavy jsou neskutečně ukecané a jejich hlášky opravdu stojí za to. Nechybý vyšponované emotivní okamžiky, nádherné kýčovité západy slunce, romantické jiskřičky mezi hlavními postavami, i správná nechuť k záporákovi.

Ani tahle hra u mě nedostane plných 100%, ale má k tomu sakra blízko- 96/100 s tím že multiplayer musím ještě hloubkově proskenovat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 20:24

Tak jsem se spajzou daly Survival (alias Horde z GOW nebo NaziZombies z COD5). Nedostali jsme se přes páté kolo :D není to sranda, protože si nemůžete dělat barikády a byli jsme jenom dva. Nejhorší je když v pátém naběhnou hromadně maníci se štíty a ti v černých kombinézách. V jednu chvíli jsme (mě) byli držený pod krkem co dvě sekundy, jeden druhého zachránil a vzápětí byl držený on :)) prostě přetlak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 10. 2009 22:03

Ono nejde o pribeh jako takovy, ale spis jak ho ND dokazali vypravet. I kdyby z toho byl film, tak by urcite nezapadl do prumeru protoze ty postavy jsou dokonale napsany a maji perfektni dialogy. Clovek jim zere kazdy slovo. Jakoze kdyby se me nekde zeptal jestli je lepsi Indy nebo Nathan....sakra, to by byl tvrdej orisek.

Odehrano par matchu v MP. Zacina se mi to dost silne dostavat do krve. Nikdy jsem po netu zadnou strilecku nehral, ale na tomhle by se dala vypracovat slusna zavislost. Dalsi body do plusu. (sice uz zbytecny, protoze ta hra ma ode me jasnou desitku)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 22:33

Neříkám že je příběh průměrný, nebo nedejbože špatný. Jen že by nedostal Oskara. Takovéhle filmy ho prostě nedostávají. Koneckonců přiznejme si to, příběh v Uncharted není nic dvakrát objevného a vtipné dvojice/trojice už tu taky byli mnohokrát. Jenom ve hrách na něco takového nejsme zvyklý. Každopádně ale jde o vysoce nadstandartní zábavu a téměř dokonale odvedenou práci. A to je víc než na co se zmůže většina ostatních tvůrců.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 10. 2009 22:48

A ja rikam ze za to jak pribeh (proste klasicka adventurni zapletka, co chtit vic?) neni nejdulezitejsi. Dulezite je podani. Ano, vtipne dvojice tu uz byly ale uz si nevybavuju ktera dvojice me takhle usadila do kresla a nechala me takhle odvarenyho. Popravde, cim dyl to hraju, tim vic si rikam ze U2 strci za letosni rok do kapsy i RE5 a Batmana dohromady.
Mozna je to proto, ze miluju Indiana jonese, mozna proto ze ND odvedli kus skvele prace, ale ja tu hru proste miluju. :love:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 17. 10. 2009 23:55

jsem u zaverecneho bosse a jelikoz to hraju na hard dava mi zabrat ale uz jsem asi nasla zpusob jak ho zbugovat
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 10. 2009 00:46

Já ho dělal asi pětkrát (na NORMAL).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 18. 10. 2009 01:57

tak na hard udelany hezky bug

mam 60% trofeji zitra asi zacnu crushing
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 10. 2009 21:42

Singel:

Total enemies defeated: 2008
Total time playing singel: 21:33:15
Time spending standig still: 3:35:35 :D :love:

Total enemies deteated using hand-to-hand combat: 273
enemies defeated using stealth: 142
enemies defeated using steel fist combo 44

________________________________________________________________

idem na run #3 Crushing a zbierat poklady :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 10. 2009 21:47

spajza X píše:Singel:
Time spending standig still: 3:35:35 :D :love:


lol ... ale asi vedeli ze preco tam tu statistiku dali ... :-)
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 10. 2009 12:01

Je dost mozne, ze Tenzin je pomenovany po Tenzing Norgay, sherpa Edmunda Hillaryho, #1 Mount Everest Nepal :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 19. 10. 2009 17:20

spajza X píše:Singel:

Total enemies defeated: 2008
Total time playing singel: 21:33:15
Time spending standig still: 3:35:35 :D :love:

Total enemies deteated using hand-to-hand combat: 273
enemies defeated using stealth: 142
enemies defeated using steel fist combo 44

________________________________________________________________

idem na run #3 Crushing a zbierat poklady :))

zaujimave, ja si dam Uncharted 2 asi niekedy okolo vianoc
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 10. 2009 13:53

Včera jsem se zase trochu posunul v uncharted...ta hra mě nepřestává udivovat...konečně nemusíte nepřátelé tupě kosit, ale pomocí stealth se dostat za jeho záda a zneškodnit ho, aniž by na vás vyběhla horda nepřátel...tleskám...tohle jsem nečekal

Navíc jsem přišel na jednu zajímavou věc...schoval jsem se za bednu, jelikož po mě střílel nepřítel, já jsem si ho oběhl a on si myslel že jsem pořád na stejném místě tak tam střílel a já ho mezitím pěkně ze zadu zničil :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichyX 21. 10. 2009 17:28

a presne na tohle chovani (vojak strilejici na misto kde jste naposledy byl ale uz nejste) nadavali odpurci crysis
MichyX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků