Yakuza [Ryū ga Gotoku]

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 12. 2011 23:40

Konečně jsem si sehnal 1ku. Ale... Na LCD přes komponent jsou zase ty vertkální čáry, kvůli čemu to některé hry dělají? Je to kvůli tomu že nepodporují 480P? Nebo že nepodporují PScan? Každopádně to takhle vypadá hrozně, když hru připojím k CRT tak je pro změnu černo-bíla, no mně z toho asi hrábne :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 12. 2011 23:43

Ty máš US verzi? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 12. 2011 10:07

Právě že nemám, to bylo první co mně napadlo. To by ale pak hra nejela v EU konzoli ne?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 12. 2011 11:19

Máš pravdu, jinak by jsi ji ani nespustil.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 12. 2011 19:49

No tak vážně mně nic nenapadá :( Budu muset hru hrát přes komponent na LCD. Jinak kupuje někdo z vás Dead Souls? Tiše doufám že kdyby byly prodeje DS slušné mohla by se Sega rozhoupat k lokalizaci Kenzanu, i když je hra už asi na překlad moc stará :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 12. 2011 20:27

Já si to asi koupím, ale ne hned. Vždyť jsem se ještě nerozhoupal ani k zahrání čtyřky. Už několik měsíců tu na mne smutně kouká :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 15. 12. 2011 20:31

4ku ještě nemám ani doma, chtěl jsem ji co nejdřív ale recenze na konzolistovi mě trochu usadila, tak koupím až nastane ta pravá chvíle :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 15. 12. 2011 20:35

Recenze na konzolistovi je misty doclea mimo. Hlavně o tom, že se hraje za 4 postavy, ale prý tam není žádný rozdíl v hratelnosti. WTF?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 12. 2011 09:49

No tak z hlediska třeba ovládání ani moc ne, ale to je docela normální.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 16. 12. 2011 18:38

Hratelnost není jen o ovládání. Hlavním prvkem je, že hraješ za 4 různé postavy a každá z nich pochází z jiné společenské třídy. Tím je ovlivněný i způsob přistupnosti ve městě. Když hraješ za Seajimu, uprchlého vězně, musíš se vyhýbat policejním hlídkám a spíše se s ním pohybuješ v podzemí, mezi bezdomovci. S někým jako je naopak Tanimura, policista, se můžeš dostat do nejaponských čtvrtí, protože plnynule ovládá kantonštinu a další asijské jazyky. Potom ve vedlejíších úkolech je změna. Tentokrát tam jsou ucelenějíší příběhy na pokračování. Pořád sice generické a točí se kolem soubojů, přesto je to něco nového v sérii. Každá z postav má pak i svou specifickou mini hru.
Rozhodně je tam oproti trojce hodně změn. Neříkám, že jsou drastické, zato rozhodně potěší. Hlavně by to chtělo v pětce už nový grafický kabát, jiné ovládání a v některých věcech i pojetí ze západních her. Protože technicky už je Yakuza docela zastaralá. Takový dabing mimo cutsceny by to určitě chtělo. Při akčních scénách přerušovat epické boje s textovým oknem je fakt studená sprcha.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 23. 5. 2012 16:50

První podrobnosti o nové Yakuze. Tahle věta mě dostala "Kiryu is in Fukuoka, where he's become a taxi driver." O co že mu to dlouho nevydrží. :D

http://andriasang.com/con13w/yakuza5_detailed/
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 5. 2012 17:36

Upřímně - mám doma čtvrtý díl a sotva jsem ho začal hrát. Jenže ho mám doma cca rok a leží mi ve skříni. Prostě na něj nemám vůbec chuť. Takže ano, pětku si koupím (tu zombiáckou odbočku možná tak z bazaru), ale spíš ze sběratelských důvodů a budu doufat, že mě někdy přepadne chuť si oba díly konečně dojet.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 5. 2012 17:05

A já bych si jak na sviňu nějakou Yakuzu zahrál hned ale 4ku nemám :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sang Hee 6. 4. 2013 00:09

N.Marko píše:Upřímně - mám doma čtvrtý díl a sotva jsem ho začal hrát. Jenže ho mám doma cca rok a leží mi ve skříni. Prostě na něj nemám vůbec chuť. Takže ano, pětku si koupím (tu zombiáckou odbočku možná tak z bazaru), ale spíš ze sběratelských důvodů a budu doufat, že mě někdy přepadne chuť si oba díly konečně dojet.


S tímto se můžu ztotožnit. Taky mi to po pár hodinách hraní leží na hromadě už přes půl roku a mezitím mi ve sbírce přistálo Sleeping Dogs a na Yaukza 4 už si ani nevzpomenu. Čím to je? Hra nebyla zas tak špatná.
Sang Hee
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 4. 2013 10:20

To je můj běžnej problém, mám tu momentálně tak 60 her, které jak kritiku, tak názory hráču sbíraly pozitivní ale ani na jednu chuť nemám :D Za to bych si ale zahrál tu jednu jedinou co se mi tu neválí... Takže rozehraju pár her, ani jedna mi momentálně nic neříká, tak... rozehraju další no :D Kupí se mi to tu a už to v podstatě ani nemá cenu řešit, prostě si říkám,, že to někdy všechno dohraju :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků