Yakuza [Ryū ga Gotoku]

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 4. 2013 18:19

kdyz je vty yakuze tolik textu proc ji ***** nenadabuji ?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 4. 2013 18:35

Stojí to čas a peníze :D A myslím, že se k tomu kdysi oficiálně vyjadřovali, že je to skrze místo na disku ne? Možná ale kecám...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 4. 2013 18:49

Ne, místo na disku by až takový problém nebyl. Problém jsou ty desítky hodin v dabovacím studiu a ty prachy co by to stálo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 4. 2013 19:51

nj ale kdyz to je takova nuda to cist kdyz je ticho..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 4. 2013 05:43

Pusť si rádio.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 5. 2013 20:24

nebo ty dementy vystrilet a najmout nove studio at udelaji poradnou hru
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2020 20:13

Nehrajete někdo? Já na to vždy koukal na PS3 a nějak mě to nebralo. Ale jak to teď MS rozjel, tak jsem to začal a jako masakr. Jsem zatím na začátku, ale tenhle styl mě fakt baví. Předtím jsem zkoušel asi 20 her, protože mě nic nebralo, a nic, ale tohle mě začalo bavit hned. Je dobře, že Sega to pustila na západ a ještě i na Xbox.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2020 21:07

Fakt nikdo? Dal jsem tomu zatím necelých 20 hodin a nějak pochybuju, že se ještě vrátím k běžným open-world hrám :D Jasně, není to tak otevřené, ale ten zážitek z toho nemůže žádná jiná hra nabídnout. Takhle si představuju dobré hry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 6. 2020 20:19

Když to bylo jen v JP, tak jste to hltali a teď najednou nic? :D Pořád hraju a je to pecka. Začal jsem 0, protože to může dávat smysl, i když prequely mám rád v pořadí, jak vyjdou, protože obvykle dávají větší smysl.

Ty souboje tam na začátku vypadají trochu nudně, ale jak si to člověk vylepší, tak je to strašný žrádlo, to je pak jako akční film, jen to člověk i hraje. Jsem rád, že jsem počkal, protože teď je 0 až 7 na jedné konzoli a v EN.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2020 17:11

Dohrál jsem všechny co tu vyšly... kromě Judgement. To mě z nějakého důvodu nebavilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 6. 2020 17:55

Tak to je super a bavilo? Jsem pořád u 0, ale každá ta hra si určitě veme kolem 80 hodin, tak stejně pojedu pomalu. Zatím se ale dost bavím. Pořád je to 15 let trvající série, tak nemá smysl to dojet za měsíc. A 6 je dobrá? Recenze se u Yakuz extrémně liší, tak pak nevím.

Podle prodejů asi začnou vydávat i ostatní věci, třeba Ishin vypadá také skvěle. Jenže když to pošlu kamarádům, tak si myslej, že si dělám ***** :D Fakt nechápu, co všichni mají. Jsem vždy otevřený, ale většina her mě jen nebaví. Ale zkusím a uvidím. Stejně tak bych asi nikomu nenacpal Personu 5 :D

Jediná nevýhoda je, že 2 a 6 má jen 30 FPS, stejně jako Judgment. Při 60 hraju vše, tak možná počkám, jestli nevydají remaster remasteru. Nebo jak Xbox slibuje, že navýší u některých her FPS, tak třeba to vyjde, uvidíme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2020 22:04

Tak jsem dojel 0 příběh a byla to jízda. Něco takového mě prostě bere. Jediné nevýhody, že atmosféra mohla být lepší a hudba také, ale jinak asi nemám co vytknout. Za mě špičková věc, která nemůže nikoho urazit. Hodně mi to připomnělo stylem vyprávění MGS4, které jsem kvůli tomu miloval. Jenže v MGS byla hratelnost slabší, což tady byla super, i když je trochu omezená. Už jen 6 her je přede mnou :D

Jinak lepší atmosféra a hudba - TLOU. Tam bylo v podstatě všechno, co se dá do hry dát. Yakuza 0 byla první hra, která mě od dohrání TLOU dokázala chytnout a nepustit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2020 09:39

Tak... vzhledem k tomu, že jsem je dohrál, tak asi ano, bavili mě :D
Jinak jo, ony ty Yakuzy v hlavní sérii jsou na přibližně stejné kvalitativní úrovni. Samozřejmě něco se změnilo, a vylepšilo čase, koneckonců tahle série jede už celou věčnost, ale když tohle vezmeš v potaz, tak pohoda. Jediný problém vidím v tom, že pokud to budeš hrát takhle rychle po sobě, tak ti dojde, že vyjma příběhu a nějakých miniher je to pořád to samé. Podle mě je nejlepší dávkovat Yakuzu s ročními odstupy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2020 10:43

Tak to jsem rád, že nás to baví oba.

Jak píšeš, hrát to po sobě není dobrý nápad. Zkusím udělat pauzy, jen jak to hodně příběhové, tak právě teď bych se rád dozvěděl, jak to všechno dopadne :D Zase ale nemá cenu hrát hry jen kvůli příběhu. A ta hratelnost tady není špatná, ale na časté opakování to moc také není. Zkusím udělat 0 na 100 %, což nějaký čas veme a uvidím.

Za chvíli je tu TLOU2, které si asi chci dát radši hned, abych pak neviděl někde nějaký spoiler. U jedničky se mi to povedlo hrát po 5 letech a nic jsem o příběhu nevěděl. Tady by to asi nevyšlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 11. 2020 21:41

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků