Yakuza [Ryū ga Gotoku]

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 4. 2013 19:19

kdyz je vty yakuze tolik textu proc ji ***** nenadabuji ?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 4. 2013 19:35

Stojí to čas a peníze :D A myslím, že se k tomu kdysi oficiálně vyjadřovali, že je to skrze místo na disku ne? Možná ale kecám...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 4. 2013 19:49

Ne, místo na disku by až takový problém nebyl. Problém jsou ty desítky hodin v dabovacím studiu a ty prachy co by to stálo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 8. 4. 2013 20:51

nj ale kdyz to je takova nuda to cist kdyz je ticho..
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 4. 2013 06:43

Pusť si rádio.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 6. 5. 2013 21:24

nebo ty dementy vystrilet a najmout nove studio at udelaji poradnou hru
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2020 21:13

Nehrajete někdo? Já na to vždy koukal na PS3 a nějak mě to nebralo. Ale jak to teď MS rozjel, tak jsem to začal a jako masakr. Jsem zatím na začátku, ale tenhle styl mě fakt baví. Předtím jsem zkoušel asi 20 her, protože mě nic nebralo, a nic, ale tohle mě začalo bavit hned. Je dobře, že Sega to pustila na západ a ještě i na Xbox.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2020 22:07

Fakt nikdo? Dal jsem tomu zatím necelých 20 hodin a nějak pochybuju, že se ještě vrátím k běžným open-world hrám :D Jasně, není to tak otevřené, ale ten zážitek z toho nemůže žádná jiná hra nabídnout. Takhle si představuju dobré hry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka