E3 2009

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 4. 6. 2009 20:02

sega.maniac: proč tě Burnout 3 rozesmál?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 6. 2009 20:05

uzivatel_cz: je ti jasne, ze ziadne GT6 tuto generaciu nebude :) GT5 je tak dokonala hra, ze sa bude len rozvijat cez addony PSN store ...

Sega, jo Drakula a vsetko okolo su NASE myty a legendy, to ma az mrazi na chrbate .. :love: (ale ked pomyslim na PSP castelvaniu, tu novu, tak to bolo hrozne sklamanie)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 6. 2009 20:07

uzivatel_cz - tie hry boli aj na compe, ale kedze som tam napisal genialny burnout3 a ten bol multiplatform tak som mohol evokovat pocit ze uvadzam nielen exkluzivne hry

z hier co si spomenul - Kotor? Star Wars ma nezaujima ako celok, NG je kamerovy chaos, Half Life 2 je super, Halo 2 bolo slusne ale nic extra podla mna

gran turismo ma nezaujima

sega maniac - niekto ma radsej burnout ako nejaky sto rokov nezmeneny koncept ridge raceeer ( ktory je vhodny tak akurat na psp maximalne ) :mrgreen:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 6. 2009 20:15

Vsak ted hraju Paradise a uplne valim bulvy ;-] Navic pozdejsi pack Ultimate Box vypada po tech. strance snad jeste lepe.

Ale slo mi spis o to oznaceni nej. hra minule generace. (celkove)

Jinak Ridge Racera 7 by sis mel v plnem rozliseni poradne zahrat.. jsou to skvele zavody.

spajza: To jsme se tady koukam zase vsichni krasne shodli :-)) radsi se vratim k tematu, ale nechapu co se ti nelibilo na Castlevanii pro PSP, na UMD byly tri hry a paradni. Stacilo se do toho jen poradne ponorit a hlavne odemknout charakter "Maria", pak uz to slo samo.
Naposledy upravil sega.maniac dne 4. 6. 2009 20:21, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 6. 2009 20:19

AlienX: ak ta nieco nezaujima, vobec to nekomentuj prosim ta.. mas v pameti zaryte, ze si hral vsetko a si na "dochodku" a to je velky omyl ,, .. ked ti niekto ako ja napr. povie, ze je nieco dobre, vobec sa nad tym nezamyslaj a ber to ako fakt, tu mas odpoved, co proti tebe mam .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 6. 2009 20:28

Se ti to nejspis ostatni boji rict, ale to same bych mohl rici i o tobe :-) (nic ve zlem)
Mne treba AlienX vubec nevadi, i kdyz vetsinou napise, ze ho hra X,Y nezajima, ale to je opravdu ciste jeho vec.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 6. 2009 20:32

Spajzo tak mi připadá, že kdo s tebou nesouhlasí, tak je podle tebe divný...každý má přece svůj názor a líbí se mu něco jiného
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 6. 2009 20:44

:) pravda, kazdy mame chyby a preferujeme nieco ine.. ale ja si myslim, ze ako skiller mam dobry vkus a vascinou ludia, co so mnou nesuhlasia to nikdy nehrali a ani o tom nechcu pocut(ked sa bavime o hrach),, mno a to mi pride divne .. ale ja uz si potrpim na kvalitu (dost som sa koli tomu nadrel) a niekomu to nemusi vyhovovat, vacsinou zase len ludom, ktorych to este len caka ... ludia mne podobny daju za pravdu.. ak vam to pride divne, respektujem to .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 6. 2009 20:50

sega.maniac - ridge racer sa mi paci na psp, tam sa to aj dobre hra a celkovo to pspcku sekne

u velkej konzoly ale ocakavam nieco ine ako nejaku rychlovecku :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 4. 6. 2009 21:16

AlienX píše:gran turismo ma nezaujima


:shock: toto som este nevidel napisane .... :D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 6. 2009 21:24

Je to malejma.. nevzrusuj se :-D

Tohle uz tu bylo?
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-eyepet/50609

Eye Pet (tusim beat sem neco daval)

Hlavne ta pasaz na konci s tim letadlem skrz DS3- Dobre. Skoda ze to "zvire" je takove nesympaticke, alespon mne, mohli tam dat jine.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 6. 2009 21:24

Taky mi to hlava nebere :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 4. 6. 2009 21:36

no nic radsi si pockam na blizzcon

valve me zklamali a ostatek me nezajima
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 6. 2009 21:37

sego určitě tam bude i jiné zvíře, nebo aspon jako DLC :-) A vypadá to fakt skvěle...nechápu proč je na PS3 eye tak málo her?A takových velkých snad jen Eye of judgement?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 6. 2009 21:40

A i ten jaksi utichnul- přitom to je celkem geniální koncept. Kdyby se domluvili na vydání PS3 edice třeba Doom Troopera tak by hned měli o zákazníky postaráno, púrotože tohle je otázka fanatismu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků