Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 4. 2011 09:19

Do sekce £5-10 pribylo par novych her, ma to vice stranek i kdyz ty ke konci jsou jiz vyprodane. http://www.thehut.com/games/platforms/p ... 8gOS45OV0h
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 4. 2011 23:47

V JRC a castecne i Xzone maji The Shoot, Time Crisis: Razing Storm a The Fight za krasnych 499Kc kus.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 4. 2011 07:14

Podle toho co jsem cetl, by bylo lepsi tech 500 hodit rovnou do kanalu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 4. 2011 11:38

Ty ale vazne nikdy nezklames :-)) Razing Storm obsahuje tri hry v jednom a jen ta posledni (ti pirati) stoji na CZ Store 405Kc..

Dale Time Crisis 4 (ktery je soucasti hry) dostaval v recenzich mnohdy az 8/10 a cely drivejsi set i s "Lightgunem" od Namca (G-Con 3) stal kolem 2000 Kc. Vsak The Fight zatim brat nebudu, ale The Shoot a TC: RZ za koupi stoji, samozrejme za predpokladu ze mate radi tento typ her, ktery byl navic krom Wii z teto generace konzoli nevim proc naprosto vypusten :-l

Ony ty hry stejne jako vetsina titulu pro PS Move v recenzich dostavaji kolem 60-65%, cili jen lehky nadprumer, ale je dulezite si uvedomit ze to se vztahuje k plne cene 1100Kc, tedy pokud si nekdo mysli ze dana hra za tolik nestoji i kdyz by si ji jinak treba i zahral, ted ma sanci za 45% puv. ceny, nemluve o tom ze takovy Time Crisis: RS se nekde prodava i za 1699Kc (samotna hra).

Na Xzone pak maji Eye Pet Move ed. za 349Kc, coz je velmi dobra cena. http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=435
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod jannk 8. 4. 2011 12:42

Da se "Plants & Zombies" koupit i nejak jinak nez na PS Store za 405kc?
(a EyePet Move maji na gamezone za 299Kc :-) )
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 4. 2011 12:55

A mas link? nemuzu je najit, ja jen jestli maji i osobni predani, Xzone ano.

Plants vs. Zombies vysla pouze jako stahovatelna arkada, take me laka ale za 405Kc fakt ne, jedina moznost je pockat zdali se casem neobjevi v akci ve Special Offers sekci, pak by stala 270Kc nebo jako free hra pro majitele PSplus uctu, ale to by bylo stejne nejdrive az v cervnu, pro pristi mesic byl uz ohlasen Streets of Rage 2 z Mega Drivu. Treti moznost je se s nekym dohodnout a koupit ji dohromady.

/edit: Kazdopadne pokud nemyslis primo PS3 verzi tak je i pro jine systemy, ja jen ze si zminoval to PSN. Dale k dostani pro: Microsoft Windows, Mac OS, iOS, Xbox Live Arcade, Nintendo DS, DSiWare atd.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 4. 2011 13:11

Tak ja hral demo Shootu a TC. A ani jedno se mi nelibilo. A kdyz si to prevedu na libry, tak mi vychazi neco lehce pod £20. Coz mne osobne za pul roku starou hru, s prumernym hodnocenim, prijde porad jeste dost.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jannk 8. 4. 2011 13:41

jo, urcite ji chci jenom pro PS3 ... a asi do ni tech 405Kc budu muset vrazit (rekneme rodinne duvody :-) )
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 8. 4. 2011 15:53

sega.maniac píše:A mas link? nemuzu je najit, ja jen jestli maji i osobni predani, Xzone ano.
gamehouse
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 4. 2011 16:36

The Fight a The Shoot je za 500 hodně drahý... Za 300 už bych o The Fight uvažoval :-) O The Shoot snad jen za stovku... (obojí jsem hrál...)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 4. 2011 17:21

Celou stovku? Ja bych dal vsechny tri za pade.. a i to si sakra rozmyslel :-))

.soul: Pritom jsem to sem sam na strane 72 postoval :-)) Asi uz mi z te prace jebe :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 8. 4. 2011 18:28

Taky je to jediná hra z tvýho seznamu (strana 72), která si tu cenu udržela ;-]

Zajímavý výprodej MoH:
http://www.xzone.cz/hledat.php3?search=medal+of+honor+
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 4. 2011 19:28

Tezko uveritelne, ale skutecne se nejedna o vtip :-) http://www.supergamer.cz/the-tomb-raide ... 54739.html 8-)

o 200Kc levnejsi nez na Hutu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2011 19:53

no... k sakru! Kdybych zrovna nekoupil na Aukru Fallouta:NV, tak bych do toho asi i šel :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 10. 4. 2011 19:54

Tak na game.co.uk to maji v prepoctu za necelejch 500
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka