Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 2. 2011 19:09

Nevite kde lze nejak levneji sehnat Collectors Edition God of War 3? Diky
Myslim tuto http://jrc.cz/index.php?a=2&id=36912

Opravdu jedna z nej. her co jsem na teto generaci hral, nechapu jak ji nekdo muze srovnavat s druhym dilem, ten se GoW3 ani neblizil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 3. 2011 18:39

Moc pekna nabidka, Blu-ray kolekce Prince of Persia pro PS3 uz klesla na 402Kc vcetne posty, jeden dil vas pak vyjde na 134 korun! (s HD grafikou, trofejema a podporou 3D), tak hlavne ze jsou Sony svine no :-) http://www.thehut.com/games/platforms/p ... 39115.html
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 3. 2011 20:59

Jen mi přijde škoda, že tam nejsou první dva díly...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 3. 2011 12:04

Nostalgie :-) Zakladni skola, krouzek pocitacu a bez poradne zvukovky jen pipani. Kdyz jsem to pak pozdeji hral na P166 MMX a byla tam i plynula hudba, uplne jsem vejral. No tohle je z PS2, tedy to zacina Pisky casu, vyjimku bude tvorit jen ta Mortal Kombat BR kolekce, kde budou naopak starsi dily misto tech 3D z min. generace (GC/X1/PS2). Mne spis vadi ze po skvelem HD remaku prvniho dilu jenz je uz roky na XBLA/PSN neudelali to same i u dvojky :-l Pak jeste Prince of Persia 3D (v Dreamcast verzi Arabian Nights) tam neni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 3. 3. 2011 13:54

Jednička je na appstore za 0.79 euro :)
Musim říct, že je to fakt dost těžká hra oproti těm dnešním... Aspoň že už tam neni ten 60 minutovej limit, nic nenas*alo víc, než hodinu hrát, být skoro na konci a BUM - GAME OVER.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 3. 2011 17:25

Za tech 60min se puvodni hra da projet lehnce +- mi jeste asi 12 minut vzdycky zbylo a to bylo v dobach myho detstvi ted bych to prsel bz problemu i za cca 40 minut.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 3. 2011 17:45

Teď bys to právě nepřešel ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 3. 2011 19:14

Proc myslis?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2011 19:34

sega.maniac píše:Prince of Persia 3D (v Dreamcast verzi Arabian Nights) tam neni.

No, to bud mozna rad, ze to neni. Pry je to pekna brecka.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 3. 2011 20:05

Ja mam na Segu origo verzi (vysla pouze v US).
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 3. 2011 20:08

sega.maniac píše:Nevite kde lze nejak levneji sehnat Collectors Edition God of War 3? Diky
Myslim tuto http://jrc.cz/index.php?a=2&id=36912

Opravdu jedna z nej. her co jsem na teto generaci hral, nechapu jak ji nekdo muze srovnavat s druhym dilem, ten se GoW3 ani neblizil.

;-) nevim no. Me dvojka a trojka prijdou kvalitou tak cca na stejno s tim, ze gow 3 je vice epickej.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 3. 2011 20:57

No já hrál jen první God Of War na PSP..A dohrál jedním dechem, strašně skvělá plynulost v procházení hry. Na můj vkus až moc lehké.. Trojku bych si chtěl strašně moc zahrát, ale asi se mi to nesplní :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 3. 2011 21:02

No zase abych neprehanel, mne se u dvojky libil zacatek a konec, ale ten stred nejak ne.. to v GoW3 bylo jednotlive porazeni bohu naprosto paradni 8-) vcetne tech brutalnich scenek..(Kratos vs. Helios :shock: ) o grafice nemluve. GoW 2 je zase ale docela dlouhe oproti jednicce urcite.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 3. 2011 22:18

StefiCZ píše:Proc myslis?
Všichni měkneme :-) (Teda snad kromě dr.Míši a segy :-) )
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 3. 2011 22:25

Jenze ja to mam overeny ze bych to ted dal za tech 40 min :D
StefiCZ
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka