Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 12. 2010 01:18

vsak tam taky kupuji , to prodejci si ale stezujou ze malo prodaji a zvedaji cenu = zacarovany kruh

mam pocit ze to je jak s benzinem u nas momentalne co jsem videla 32,50kc/l(se super slevou 0,50kc pri nacerpani 1000l za mesic) o trapnych sedm km dal v polsku 27,40kc/l pri plne nadrzi rozdil 300kc neni to moc ale tri stovky na ulici nelezi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2010 11:25

Prodejci si nestěžují, prodejci konstatují fakt... Když se u nás prodávají nejočekávanější novinky v jednotkách tisíc, tak je to prostě málo... A fakt to není cenou.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2010 01:11

Díval jsem se na nějaké věci, co ještě nemám, za kolik jsou na UK Game. Proč tam může stát PS3/Xbox Mafie 2 sběratelská edice 20 liber? Proč tam PC verze New Vegas stojí 13 liber? A proč PS3 21 liber? Prodává to Game pod cenou, nebo jen dobře nakupuje?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 12. 2010 01:20

protoze tam je vetsi konkurence a je jim jasne ze lidi za starou hru nedaji plnou cenu , tady je to proste tak ze proste daji cenu a jak to nechces tak vypadni vsak on si to nejaky trouba koupi , ale treba v uk se o zakaznika doslova a do pismene perou a nosi ho na rukou jen aby nakoupil u nich a byl spokojeny (protoze jen spokojeny zakaznik se vrati a utrati dalsi penize)
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2010 01:24

Vypadá to tak. Malý rozdíl v ceně mi nevadí, ale tohle je už trochu moc. Asi tam mají speciální trh a speciální ceny. U nás jsem se ani letos nevšiml nějaké vánoční akce. Jako by to všem prodejcům bylo jedno, jestli někdo něco koupí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 12. 2010 01:30

To víte, třeba EA akce "nové hry tak levně?" byla hodně vtipná. Hru za 899Kč slevnili na neuvěřitelných 849Kč :D Specifický trh!
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 12. 2010 01:39

jn nemluve ze treba v uk postovne zadarmo (po uk) do evropy max 3 libry (90kc) jako trochu trapas , taky jak jsem si objednavala Demons Souls z koree prislo mi to za tyden a za 5 dolaru , ceska posta hadr
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 26. 12. 2010 03:22

Aliana: zkus pochopit, co psal Scobra, ocividne se tak jeste nestalo.
Navic srovnavat zrovna s Anglii, kde jsou ceny her nejnizsi v Evrope... Zkuste se podivat na Nemecko nebo Francii, velkej trh a hry tam jsou drazsi jak u nas.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2010 12:23

tdjohn: Protože Mafie 2 v UK nebyla lokalizovaná. Vysvětli lidem, že se mají učit anglicky, aby nepotřebovali drahé lokalizace a můžeš mít i tady Mafii za... 20 liber asi ne, ale za 30 jo.

Srovnávat s Anglií je prostě nesmysl. Tam se prodá her zdaleka nejvíc v Evropě, proto je tam taky tak obrovská konkurence prodejců, prodejci si můžou vyjednat lepší podmínky s poštou i s velkodistributory her. U nás to prostě NEJDE a v nejbližší době ani nepůjde. Nevím, co je na tom tak těžkýho pochopit - když se tu v průměru prodá pár tisíc kusů hry (za celou její životnost na trhu) a nejvíc ještě k tomu v superlevných edicích (který si lisuje sám český distributor a všicni zůčastnění na nich vydělají pár korun - doslova), nejde si moc diktovat. Kdyby v našem regionu nebylo ještě Slovensko, Polsko a občas i Maďarsko, sehnat hru by u nás prakticky nešlo.

Ale furt budou mít kecy, jak je u nás někdo okrádá...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2010 12:29

Já si nestěžuju. Když jsem kupoval PSX hry za 2500, tak to před patnácti lety BYLA pálka. Šestnáct - čtrnáct (nebo po nějakém čase i pod litr) stovek je v dnešní době kdy i ta koruna nemá takovou hodnotu velmi přiměřená cena.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2010 12:34

Neříkám nic o okrádání. Jde o dnešní možnosti nákupu. U PC her máš pravdu, tam jsem vždy hry kupoval a nebyl to vůbec problém, protože rychle šly dolů a bylo plno levných edic. To ale na konzolích není. Tam beru, že je tu nikdo nemá a nic se nekupuje, ale zase se musí brát v úvahu, že možnosti jsou lepší jak dříve. Když dnes koupím hru za 1500,- a mohl jsem ji mít za méně jak polovinu, tak jak se na to mám dívat? Berme nějakou stejnou verzi hry.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2010 13:12

Však u konzolových her je to stejný :-) Zkrátka český trh není v pozici, kdy by si mohl diktovat ceny.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2010 13:17

v nejhorším objednám ze Zavvii nebo the hut a je to. Long Live Free No Borders Europe! :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 12. 2010 15:00

SCobra píše:tdjohn: Protože Mafie 2 v UK nebyla lokalizovaná. Vysvětli lidem, že se mají učit anglicky, aby nepotřebovali drahé lokalizace a můžeš mít i tady Mafii za... 20 liber asi ne, ale za 30 jo.

Srovnávat s Anglií je prostě nesmysl. Tam se prodá her zdaleka nejvíc v Evropě, proto je tam taky tak obrovská konkurence prodejců, prodejci si můžou vyjednat lepší podmínky s poštou i s velkodistributory her. U nás to prostě NEJDE a v nejbližší době ani nepůjde. Nevím, co je na tom tak těžkýho pochopit - když se tu v průměru prodá pár tisíc kusů hry (za celou její životnost na trhu) a nejvíc ještě k tomu v superlevných edicích (který si lisuje sám český distributor a všicni zůčastnění na nich vydělají pár korun - doslova), nejde si moc diktovat. Kdyby v našem regionu nebylo ještě Slovensko, Polsko a občas i Maďarsko, sehnat hru by u nás prakticky nešlo.

Ale furt budou mít kecy, jak je u nás někdo okrádá...

ver mi ze jak by si vetsina hracu nakupovala hry z anglie jak by tady ceny sly rychle dolu , problem je ze po ceste je moc lidi co se na tom prizivujou (vic nez by bylo zahodno)

priklad : starcraft 2 collectors edition v dobe vydani u nas 2700 kc jinde 1800 kc , vysledek u nas slevneno na 2200kc a porad to ***** na skladech , jinde totalne vyprodano

pak se nedivim ze vydelavaji udajne malo kdyz maji skladem hry z roku jedna dve protoze prestrelily cenu a uz to nikdo nechce
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 12. 2010 15:24

Ne, kdyby si většina lidí nakupovala hry z UK, tak by se tu přestaly prodávat, protože by velkodistributoři neměli důvod sem ty hry vůbec dodávat.

Ad Starcraft: Co je jinde? Zase na anglických a amerických eshopech... U nás se navíc sběratelky obecně moc neprodávají. Že toho prodejci dovezli moc, je jejich problém.
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka