Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2010 16:15

Jenže Signature Edition ti sem nepošlou ;-) Nevejde se do hmotnostního limitu... Jinak by mě celkem ***** :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 12. 2010 16:18

Ta Castlevania za 19,99 liber taky parada nebo Vanquish na hutu - 17,93. A Shaun White Skateboarding za 9,93 to si delaj srandu ne? :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 6. 12. 2010 17:40

sega.maniac > Takhle si predstavuju normal, sranda mi spis prijdou ceny her u CZ shopu ...

SCobra > Od kdy se z Anglie nesmi posilat baliky ?
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2010 17:47

SPY: Balíky jo, ale ne takhle těžký. Si to zkus objednat, napíšou ti, že ti to nepošlou - už jsem to zkoušel...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 12. 2010 17:56

SPY: Tak ten Shaun White je novinka a stoji mene nez SKATE 3. U titulu stareho presne mesic a pul je 295kc docela mazec :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 6. 12. 2010 18:09

Je to sr*cka tak aby alespon neco prodali, tak daj cenu na minimum. Klasika stejne tak tomu je u vetsiny propadaku ... u nas to bude samozrejme za plnou jeste nejmim rok

SCobra > To vis, ze jo .. jeste mi to poslou, co bych s tim pak delal :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2010 18:16

Shaun White by se snad ani nikdy za vyšší cenu prodávat neměl... Je to klasická budgetovka (jenže Ubi nic takovýho nezná...).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 12. 2010 18:46

Vsak mne je jasny co mi na to asi napisete ale hry s hodnocenim 64% (metacritic) a mene nestoji po mesici 10 liber. Novy Tony Hawk: Shred vysel o dva dny pozdeji, hodnoceni na procento stejne a na hutu k dostani za 1150kc. Kdyby kvalita her urcovala i cenu necham si z UK dovezt Quantum Theory a platim jen postovne :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 12. 2010 18:51

Spy: Pošlou. Scobra vubec nevi. Royalka obyc pošta ti naučtuje vahu a pak jsou tu dalsi moznosti jako GSL či jine podniky , ktere ti to poslou jako obchodni balik.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 12. 2010 20:42

Staci jim napsat a urcite se domluvite. Treba ze si pripoctou postovny.

Obe strany dostanou co chteji. Ty dostanes hru a oni tu hru prodaji.

uz si nepamatuju jak je to s Game, ale Amazon ti maly zasilky posila normalni postou, kdezto velky baliky ti priveze zasilkova sluzba.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2010 20:57

Však jsem se tam snažil předobjednat právě GT5 Signature Edition... A zrušili mi objednávku právě kvůli nadměrný váze. Tak zase nedělejte chytrý, když nevíte... Je ale dost možný, že by se s nimi dalo domluvit, to jsem nezkoušel...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2010 17:07

Dnešní akční ceny na hutu http://www.thehut.com/offers/daily-deals.list
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2010 19:16

Hlasim, ze na game.co.uk maji celkem solidni slevy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2010 23:20

A už někdo zjisitl, jak je možné, že u nich (UK) jsou úplně běžně třetinové ceny? Když to kolikrát vidím, tak si říkám, že je něco špatně :D Nechápu, že vůbec někdo nakupuje u nás, když poštovné je levnější a cena třeba třetinová.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 23. 12. 2010 23:23

Protože se tam toho prodá 3x víc. Obchodník dostane jinou cenu, když si veme 100 kusů ( a ještě musí počítat s tím, že nějaké neprodá) nebo 10 000 kusů.
Holt v ČR se spíš hry kradou a obrat je malý.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka