Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2009 11:28

Jsem jim teda napsal, že já to hradit nebude...zatím nic neodepsali, tak se ptám, jak to mám udělat, aby to poštovné hradili oni?Zase jak jim něco příjde co budou muset hradit poštovné tak to třeba nevezmou že
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 5. 5. 2009 18:10

Se zeptej zdejsich pravniku :D
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2009 16:32

Tak mi znova odepsali, poštovné budou hradit oni mě na účet takže pohoda, snad mi teda konečně dojde nový MGS4...jen se ještě modlím aby to nebyla platinovka tentokrát...to by mě už asi jeblo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 5. 2009 13:41

Tak už jim hra došla a odepsali mi:

Dobrý den, obdrželi jsme Vaší reklamaci hry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3).

Omlouváme se za našeho pracovníka, který nedopatřením zaslal již hru rozbalenou .

Obratem zasíláme novou a ztrátu na poštovné 50,- Kč na uvedený účet.

Přeji hezký den,

Bohuslav Schovanec
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 7. 5. 2009 13:45

Peter S. Kenedy píše:Omlouváme se za našeho pracovníka, který nedopatřením zaslal již hru rozbalenou .
Haha jasne vole :lol:
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 5. 2009 14:06

Jasně no výmluva jak prase...hra nebyla jen rozbalená ale dost použitá co se týče obalu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 5. 2009 17:44

Njn, jak dneska nemá člověk ostré lokty, tak s ním jenom ořou. Nakonec to teda asi dopadne dobře.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 5. 2009 18:17

Asi tak nějak...mysleli si, že to pošlou nějakému debilkovi, kterému to vůbec nebude vadit, hlavně že tam je disk že jo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 7. 5. 2009 22:14

Já si myslím, že to byl spíš nějaký debílek, který chtěl novou hru a vrazil tam svoji - na Xzone jsem nakupoval několikrát, vždycky bez problému.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 8. 5. 2009 09:37

Left 4 Dead GOTY aneb jak se rejzuji prachy...
http://www.thehut.com/hut/10043102.product
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 8. 5. 2009 20:59

Universe at War tento vikend na steamu za 4,99 ojro...
http://store.steampowered.com/app/10430/
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 5. 2009 21:33

Peter S. Kenedy píše:Jasně no výmluva jak prase...hra nebyla jen rozbalená ale dost použitá co se týče obalu


Dopadlo ti to dobre, jinak i zabalene hry maji v tomto pripade krapec jety obal, jelikoz ten papir nepocita se zaoblenymi hrany BR krabicky a jde solidne zprasit i pres igelit..

Platinovky snad nemaji uz jsem se ptal a i me to na nich prekvapilo, kde to berou takhle zpetne puvodni verze, ale uvidis.. jinak ale Xzone celkem pohoda, to na surtep.cz (spada pod nej snad kazdy druhy online obchod) take radi posilaji bazarovky (vlastni balicku ma dnes kazdy shop, jen tu pecet uz ne :-) ) a tam by se s tebou nikdo nebavil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 5. 2009 10:48

Jasně no tak aspon jednání mají hodně dobré to jsem rád. Je mi jasné, že jde ten papírový obal trochu ohnout i přes tu folii, ale kdyby jsi viděl to co jsem dostal tak to fakt bylo trochu moc drsné :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 5. 2009 12:08

No jako včera jsem v Karlových Varech v Globusu a tam měli nějaký obchod s hrami. Měli tam hry z XK Gold a měli je za 300 místo původní ceny 269 Kč. Kdyby jste chtěli tu hru za původní cenu museil byste být registrovaní v nějakém jejich klubu a navíc ta hra už byla rozbalená protože neměla původní obal kde byla nálepka s cenou té hry jak to je u téhle edice, takže hra tím pádem už ztrácí cenu ale oni ji místo snížení nebo za původní cenu, radši zdraží. Celkem zlodějna krám ani nevím jak se už jmenoval, ale zkusím se podívat a hodit sem název.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 9. 5. 2009 12:46

BTW kdyby nekdo uvazoval o ps3,muzu mu dat kontakt na novou 80GB,s dokladem a zarukou a cena je 7250kc ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků