Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vodny 19. 5. 2009 18:43

sega.maniac píše:
Vodny píše:Jaký heslo? Myslíš N-O-E-H-I-D-6-W-D-F? - jo, to vim co znamená, ale neřeknu, dokud mi nepotvrdí, jestli jsem vyhrál ;-D

Dyt uz to stejne vsichni preci vedi :-) Zhruba tak 38 minut.

Že jsem si nevšiml :nenapadne
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 19. 5. 2009 18:51

sega.maniac píše:
Vodny píše:Jaký heslo? Myslíš N-O-E-H-I-D-6-W-D-F? - jo, to vim co znamená, ale neřeknu, dokud mi nepotvrdí, jestli jsem vyhrál ;-D

Dyt uz to stejne vsichni preci vedi :-) Zhruba tak 38 minut.


Jo, už to vidím, někdo to vykecal na xzone do diskuse v čase 18:49. Odpověď jsem posílal ale v 18:41, takže nějakou šanci snad mám. Škoda, že jsem o té soutěži nevěděl dřív, protože na odpověď jsem přišel asi za 30 vteřin po zadání Burnout do Wikipedie :-D
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2009 19:01

A já debil jsem udělal chybu, že jsem zadal místo burnout, burnout paradise...myslel jsem že to bude přímo k té hře takže mě nenapadlo se dívat na první díl
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2009 20:00

Dyť je to propadák jak Štatl... PC verze byla dost krutě roztrhaná v recenzích, klon Flat Outa... Škoda pětikila...

Nuda.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 5. 2009 20:21

Chyba, FlatOut je klon Burnoutu. A co jsem četl, tak recenze jsou naopak velmi, velmi pozitivní. Opravdu by mě zajímalo kam na ty názory chodíš.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2009 20:24

DDWorld.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2009 20:29

njn PC si přečte jednu negativní recenzi a už je jasné že hra je špatná...se nedivím proč PC hraje jenom svoje ponorky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 5. 2009 20:32

PC: Samozřejmě, když není co na hru hodit, řekne se, že je to klon toho a toho a je vystaráno :-) Mohl bys aspoň držet hubu o hrách, které jsi ani pořádně nehrál...

Ne že by mi přišel Burnout Paradise nějak super zábavný (taky jsem na to ze začátku nadával), ale ani to není úplně nuda. Abych řekl pravdu, postavil bych ho na stejnou úroveň jako NFS: Undercover - začátek tak trochu rozporuplný, pak se to rozjede a člověk se baví, ale druhá půlka už trochu pokulhává, protože hra nemá moc co nabídnout. Rozhodně je to hra, kterou chci mít... Teď je jen otázka, jestli mám brát PS3 verzi a nebo PC verzi :-) (a třeba budu mít nakonec obě...)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 5. 2009 20:45

Puvodne jsem te mel (stejne jako ostatni PCckare) za velkeho odpurce poslednich dilu NFS, ale tvych i docela pozitivnich reakci na Undercovery jsem si vsimnul v prislusnem topicu.. i tak bych ale asi netvrdil ze jsou na stejne urovni s Burnout Paradise. Ta hra byla u hracu i v recenzich hodne uspesna narozdil od needu, ktere jsou vnimany spise jako propadak.

PC píše:Dyť je to propadák jak Štatl... PC verze byla dost krutě roztrhaná v recenzích, klon Flat Outa... Škoda pětikila...

Nuda.


Byt tebou, tak bych si je nekde sehnal uz i s tou PS3. Co se konzoli tyce, tak byly Burnouty od zakladu programovany prave pro jeji architekturu a jsou vskutku famozni, narozdil treba od jiz zminovanych NFS, kde je PS3 verze bohuzel opet nejhorsi.
Naposledy upravil sega.maniac dne 19. 5. 2009 20:53, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2009 20:48

Já jsem PC co hraje na PC . Už nejsem konzolista :) a proto se do nákupu konzole nijak extra nehrnu, většina konzolových her není pro mě... Zato Silent Hunter to je masox, ta hra má atmosféru ale ne díky skriptům, prostě ji má vrozenou...

Kdo nehrál nepochopí, kdo hrál-ten hraje možná i dodnes...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 5. 2009 21:01

Sega: Víš co mi můžou hráči a recenze? ;-)
NFS a Burnout jsou hry v úplně jiném stylu. Opravdu jsem odpůrce NFS od Most Wanted, ale Undercover jsou na tu bídu posledních dílů celkem slušný (Carbon jsem sice dohrál dvakrát, ale... no nevím, prostě to nebylo ono). Burnout Paradise jsou zaměřený spíš na závodění s časem, destrukci a orientaci ve městě -> úplně na něco jinýho než NFS :-) Řekl bych, že obě hry se výborně doplňují a osobně na nich nevidím nic, co by jednu výrazně povyšovalo nad druhou. Akorát ten catch-up si měli pánové z EA v patchi odpustit, udělalo to v Undercoveru z docela zábavných závodů neskutečnej vopruz. Jenže bez patche mi to padá a kvůli nízkému FPS se to nedá hrát...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 5. 2009 21:03

PC: Cece jako by si odpovidal na muj post, ktery v te dobe nebyl ani jeste napsan.. jak ty to delas :-)) ale uz jsme krapec mimo tema.

SCobra: Tak dobre no :-]
Naposledy upravil sega.maniac dne 19. 5. 2009 21:08, celkově upraveno 2
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 5. 2009 21:05

PC: Tak buď od té dobroty a ty hry nekomentuj...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 5. 2009 08:31

N.Marko píše:Chyba, FlatOut je klon Burnoutu. A co jsem četl, tak recenze jsou naopak velmi, velmi pozitivní. Opravdu by mě zajímalo kam na ty názory chodíš.
FlatOut je zjevně klon Burnoutu, avšak se prosadil - nejen svojí zábavností, ale i výbornou cenou. EA drželi Burnouty na konzolích, takže FlatOut byl na PC osamocen...odtud jeho popularita :) EA na PC pustili až Burnout Paradise, ale:
1) více než litra (v době vydání PC verze) za takovou hru je malinko moc. Jestli chci něco podobného, FlatOut za 300 je výborným kupem
2) Burnout zajel na svoji izolovanost, kdy vycházel jen na konzole. PCčkáři tuhle značku prakticky neznali a raději než aby koupili prakticky neznámou hru za více než litra, koupili si důvěrně známého a VELMI kvalitního FlatOuta za 300 ;-)

Ano, recenze na PC verzi byly veskrze pozitivní, recenzenti chválili konverzi (! :shock: Criterioni NIKDY nedělali PC hry a hned první konverze z fleku povedená :tleskani ) a zachování veškerých featur konzolových verzí. PC verze jako první navíc přišla v edici The Ultimate Box, která přinesla řadu bonusů jako třeba nové sady aut. Ultimate Box později vyšel i na konzole...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2009 08:45

1099,- je myslím adekvátní cena vzhledem k tomu, že jsou zahrnuty i placené DLC. Na PS3 stojí samotný Burnout Paradise 749,-
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků