Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 4. 2013 16:21

pche kdybyste videli muj herni ucet tak me odvezete do blazince
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 4. 2013 16:58

Ale zase nehraješ jen jednu hru, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 4. 2013 19:16

no to ne no ale jeste jsem na par ani nesahla nebo rozehrala a chytaj prach ale mam je v policce to se pocita
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 4. 2013 19:43

tdjohn: 60k? Za co proboha??? Ale tak předpokládám, že kupuješ jen novinky z obchodu a myslím, že v tom je i x360 ne? No každopádně, pěkná částka za GTA IV :D

Alianna: A nějaký foto sbírky by nebylo? Myslím, že tam bude pár zajímavých jRPG a japan úchyláren co by mně zajímaly :D A třeba si pak budu moct říct, že na tom nejsem tak špatně :D Díky bohu alespoň za Lojzu, Cobru, Marka aspol. :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 4. 2013 19:53

Alianna Hitomi píše:no to ne no ale jeste jsem na par ani nesahla nebo rozehrala a chytaj prach ale mam je v policce to se pocita

Polička a prach, to znám také :D

StefiCZ. Jsem nakupoval hodně konzolí a zase když máš konzole, tak přece ne bez her, ne? :D Nevýhoda je právě to, že hraju jen GTA a to jsem měl i předtím. Zase jsem ale přestal hrát na PS3 a hraju jen na X360 (GTA), takže jsem si i polepšil. Nejlepší by ale bylo, kdybych něco nakoupil a pak to i hrál. Na hraní moc času není a je potřeba hrát jen to nejlepší - GTA :D Letos přijde další a bude zase na pět let co dělat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 4. 2013 20:01

Stefi - ja uz se to snazim omezovat. :D Nakupuju hry ve slevach na Steamu a snazim se odolavat novinkam. :) I kdyz obcas se nejaka day one hra objevi, uz to neni co byvalo. :D Kazdopadne sbirka mi roste pomalu porad, budu muset dokoupit dalsi polici a nevim ani za boha kam ji dam. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 4. 2013 20:07

Tady mám alespoň odstrašující příklady, jak dopadnout nechci :D Zarazil jsem to včas!

Před pár lety jsem se zbavil asi 500 her na PC a nerad bych to stejné dělal u konzolí, takže je lepší dobře vybírat.

-- 13. 4. 2013 21:09 --

Hmmm, 500 toho asi fakt nebylo. Ale vím, že takové ty papírové krabice jsem měl všude :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 4. 2013 20:26

Ano, zarazil jsi to včas, proto jsi minulý rok dal do her 60 000,- vidím, že jsou tu ,, normální ,, asi úplně všichni :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 4. 2013 21:19

Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 4. 2013 21:30

Hodně dobrý! Jsem ani nevěděl, že na PS3 je tolik her. A až příští týden zase něco pořídím, tak se můžu uklidňovat, že bych na tom mohl být i hůř! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 14. 4. 2013 08:59

Darksiders 2 za 7,85 liber, Xbox360 verze, velmi pekna cena, muj prvni nakup u shopto.net - chodi rychle jako game.co.uk? :) http://www.shopto.net/video%20games/xbo ... rksiders-2
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 14. 4. 2013 14:12

cca tyden
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 15. 4. 2013 14:30

Doporučuju projít si anglické e-shopy, zrovna mají docela zajímavé akce. Třeba:
God of War: Ascension za 21,60 liber (s kódem AA10) na Thehut
Tomb Raider (X360) za 21,49 (s kódem AA10) na Thehut
Dead Space 3 (PS3+X360) za 20,50 liber na Thehut + Wonderbook spells
PBP2: Extras Edition za 9,80 liber za shopto.net
The Witcher 2 (PC) za 5 liber na game.co.uk
Metal Gear: Rising (X360+PS3) za 18 liber za thehut (s kódem AA10)

Velký pondělí na zavvi: http://www.zavvi.com/offers/mega-monday ... filiateWin

...

/ Na alze maj koukám sberatelskou edici ME3 za 422
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 17. 4. 2013 13:08

Gaspyk píše:Darksiders 2 za 7,85 liber, Xbox360 verze, velmi pekna cena, muj prvni nakup u shopto.net - chodi rychle jako game.co.uk? :) http://www.shopto.net/video%20games/xbo ... rksiders-2


Haha tak teď mi došlo, že jsem objednal přímo na svou adresu, do schránky se mi ale hry na Xbox360 nevejdou :nenapadne , pošťačka nechá u obyčejné zásilky lístek? Nebo jen vezme back na poštu? :shock:
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 17. 4. 2013 14:20

Měla by tam nechat lístek, ale mně osobně se stává, že se na to někdy vykašlou.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků