Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 19:56

Jenže ty nemáš Xbox. Pokud vím, tak sega hodně hrával i na Xboxu. Samotná 18 je na pět let přiměřené množství. Když tam nepočítám 31? platin.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 20:21

Kdo řekl, že nemám Xbox? ;)
Do toho ještě PSP, GameCube atd....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 20:23

A tvé skóre je? Jinak asi i ta 18 není zase tak málo pro běžné smrtelníky během pěti let :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 20:25

Žádné. ;)
Není to problém. Stačí rozehrát hafec her, nes*at se s platinovkami a spokojit se s cca 30 - 50% trofejí.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 20:34

Problém to není, ale většina lidí do toho nepůjde, protože to nikam nevede. Dříve jsem hrával více, ale to bylo tím, že jsem přešel z PC, kde nic není. Tady bylo plno skvělých her a chtěl jsem všechno vyzkoušet. Dnes už vím, co mě baví a co ne a jsem rád, že jsem rád. 18. level nebudu mít na PS3 asi nikdy :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2012 20:53

Na PC nic není? Co je to zase za nesmysl?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 20:57

Trochu přeháním :D Ale v podstatě je to pravda. Někdy kolem roku 2008 to bylo úplně neskutečné. Na konzolích takové pecky. Ať jsem zkusil cokoli nejlepšího na konzolích, tak to bylo skvělé. Počítal jsem totiž, že proti PC to nebude mít moc šanci a nakonec to bylo naopak.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2012 21:03

Jo, ty myslíš exkluzivky :) Tam máš pravdu, exkluzivky prakticky nejsou. I když teď jsem hrál Civilizaci 5 a Anno 1404 a obojí jsou výborný hry :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 21:14

Ty mě dostaly a pak už nebyl důvod přecházet kvůli multiplatformním titulům, protože se mi na gamepadu hraje daleko lépe. Je pravda, že strategii bych si občas nějakou dal, ale na ty tu je PC včetně jeho ovládání.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 7. 2012 21:27

N.Marko píše:Kdo řekl, že nemám Xbox? ;)
A jake Gamerscore? sega ma jen o par tisic mene nez ja za skoro sest let ... jenze ja to mam na jedne konzoli (teda jeste obcas neco hraju na PC) a on ma 1000/1000 urcite vic her nez ja

A vubec, vyhodna cena her: docela me prijemne prekvapily ceny na ceskem Marketplace - spousta veci, ktere jsou v UK za 15 liber, je u nas za 299 :tleskani
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 21:49

uzivatel: Jak jsem už psal - žádné ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 7. 2012 22:31

N.Marko: ja myslel, ze to patri jeste k PS3...
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 23:09

No, prostě mám Xbox, hraju na něm, ale nemám Gamerscore, ani Gamertag :)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 7. 2012 23:46

Jake nemam? nejaky lokalni ucet snad ma kazdy, aby mohl ukladat, ne?
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 23:52

...ne, na Xboxu ne ;)
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka