Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 13:38

A co z toho doporučujete? Pro mě to ani zadarmo lákavě nevypadá :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 13:40

Snad jen ten golf - ale nejsem si jist, soudím pouze podle pověsti. Já ho nehrál.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 7. 2012 14:50

td: Delas si legraci?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 7. 7. 2012 14:57

tdjohn: Tak ten BT headset za stovku neni spatne, navic k tomu davaji nejakou hru nebo co :D
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2012 15:12

No právě, jinak bych to nekupoval :D White Knight Chronicles nejsou špatný...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 15:12

šestkový
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 15:15

sega.maniac píše:td: Delas si legraci?

Proč legraci? Ty hry mezi kvalitu nepatří a v dnešní době to smysl kupovat nemá. Headset je také k ničemu, když každý doma nějaký má a tenhle asi nebude úplně nejlepší. Pokud ale někdo potřebuje k mobilu headset, tak dobrý nákup.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 7. 2012 15:40

Zrovna ty tady budes rozpravovat o tom co patri a nepatri mezi kvalitu?? Hral si je vubec. Tedy znova se ptam zdali si s tim svym smesnym komentem delas legraci?

Jinak ten headset neni ten ofiko k PS3 od Sony ale jiny.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 15:48

Mně stačí hodnocení na MC. Nejsem jako ty, abych hrál všechno, co kdy vyšlo. Proto jsem se ale zeptal, jestli mi někdo něco doporučí. Proč legraci? Ta cena myslím hovoří jasně.

To víme, to jsem tu asi dvakrát řešili i spolu. K čemu ho ale využiješ?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 7. 7. 2012 15:56

Ceny dobry, ale jsou to vsechno hry, do kterych bych se nepustil ani zadarmo.

VKCH me hodne kdysi lakal, ale jak jsem cetl recenze - spatnej pribeh a nudnej combat, tak uz to slo mimo me.

-- 7. 7. 2012 17:02 --

sega.maniac píše:Tedy znova se ptam zdali si s tim svym smesnym komentem delas legraci?

Proc by si mel delat legraci? Vidim to naprosto stejne, ne kazdej musi hrat vsechno.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 7. 2012 17:16

td: Vsechno? Nikdo nehraje vsechno, to ani nelze. Ja momentalne nehraji skoro nic, PS3 stiham zapinat sotva na stredecni updaty, proto mam Vitu. Jde o to ze ty hry jsem drive kupoval za cekem velke penize a rozhodne nejsou spatne min. maji daleko vetsi cenu nezli 99Kc. Kazdopadne hodnoceni recenze se vztahuje k puv. cene 1200Kc ;-) 99Kc stoji hry pro tablet a i tak si ze me delas nejspis legraci (s tim ze ti staci hodnoceni na MC), Warhawk ma na metacritic - 84% a Everybody's Golf - 81% :-) Ale tak ok za sebe doporucuju ten Golf a WKCH, jde spis o to co kdo hraje a Warhawk se Socomem je asi pro jeste uzsi publikum hracu.. ono stejnak to tam ale uz skladem nemaji.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 7. 2012 17:43

Neznám nikoho, kdo by měl 18. level na PS3. A to ani nechci raději vědět, kolik toho máš na Xboxu :D Chápu, že jsi je kupoval za více, jenže mě nezaujaly ani tenkrát. U her, které se mi líbí, ale cena ne, tak počkám. Tady jsem měl skoro jistotu, že je nechci nikdy. Golf jsem ani neznal, tak jsem se na něj teď podíval, protože se někomu zdál dobrý.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 19:07

sega: Mám takové temné podezření, že on to všechno vždy myslí vážně. Což je na tom asi to nejhorší....

Btw: Viděl jsem gamertag maníka, co měl top limit 50lvl, než to zvedli. Ale to už je opravdu pacient.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 7. 2012 19:30

Většinou jsou tyhle levely dosáhnuty ve skupině vice hráčů. Podělí se o účet a každý jede svoje. Když se pak prohrabáváš seznamem trofejí, můžeš si všimnout, že některé z nich jsou udělané skoro ve stejném čase a přitom jde o různé hry.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 7. 2012 19:46

Tak já mám 13 lvl. a než se mi stal YLOD, tak jsem to dotáhl taky nějak k desítce. Dnes bych tedy měl mít cca 16-17 lvl. a to se trofejemi vůbec nezabývám. Udělat osmnáctku během pěti let není až takový problém.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka