Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 16. 4. 2009 19:20

NeoGAF .. nejaky unik,tak to tam hned postli .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 4. 2009 19:21

spajza X píše:NeoGAF .. nejaky unik,tak to tam hned postli .

Než to smažou nebo dementují :oops:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 4. 2009 08:47

๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 4. 2009 13:20

Hurricane píše:600+ cars ??? :-l dufam ze to bude 600+400 :kuk: 600 by bolo po GT4 dost slabe cislo...

Take mi to zpocatku prislo, ale uvedomuju si jak namahave je v takove kvalite zhotovit i jediny model vozu. V GT4 melo jedno auto tolik polygonu co tady volant :-)) Osobne mi 600 vozidel + nejake DLC casem uplne staci.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2009 13:22

Hlavně když to bude hodně typů, protože 30 typů skiline je sice fajn, ale Lambo bych radši.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2009 16:16

N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 17. 4. 2009 17:54

N.Marko a sega:

Maju nato dost casu, kazdy dalsi diel ma byt vacsi, kvalitnejsi, ... Ale zasa nechcem kvantitu na ukor kvality.
Ano je pravda, ze napr vo GT4 je vela rovnakych aut v inej verzii.. Aj ked mne to zasa moc nevadi, rad zbieram rozne modifikacie auta v GT4, ci uz ide o Skyline alebo Nissan 350z. ^^
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2009 17:48

Se tu trochu rozepisu.. :-) Dneska jsem se v GT5:P prehoupl do "Class: B" (ted jdu do Acka). Libi se mi jak je to hratelne a prave ani ne prehnane tezke (proste v mezich). Jen se chci zeptat jak tam mate nastaveno to "Active Stering" a "Active Stability Management (ASM)"?

Taky je super moznost nakonfigurovani tlacitek (s tim si jde opravdu vyhrat) nebo moznost jizdy z pohledu kamery na strese, jen velka skoda absence 360-ti stupnove rotovaci kamery kolem vozu :-( Forza ji ma a je to skvele, zde jde jen natacet pohled v kabine nebo z pohledu vlastnima ocima. U nej je ale zajimave, ze vidite v podstate jen otackomer a tachometr a prave dve listy ukazujici silu stlaceni akcelerace ci brzd (krasna ukazka tlakem odstupnovanych tlacitek, v mem pripade "X" a "ctverce") A hudba pri zavodu take potesi.

Pred chvili jsem byl nucen kvuli postupu zakoupit Nissana GT-R '07.. Neskutecne zihadlo a jak pekne smykuje :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 4. 2009 17:53

hras na tom xboxovom volante co mas? ak nie, tak Active stearing je myslim sila force feadbacku na volanty... mno a to to druhe, asi jak sa citis nie :) inak ja som skoncil na konci Bcka a sice zavod s Hondou... (uz nieviem ako sa to volalo,ale musel si mat tu R-Type Hondu) mno a to som nejak nedaval :D potom vymienal HDD a tym padom prisiel o save a nejak nato nemam naladu .

//aha tlacice :D .. takze gamepad... mno ale xboti stale tvrdia, ze odtlakovane tlacice uz niesu IN , tak preto ich samozrejme x360 gamedad nema, lebo je to k nicomu,, vsak ? jake zvasty :oboze
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2009 18:01

Jo na nej ted jdu (pro vetsinu posledni v Class: B ), jen sem si odbehl do fora:) Je to mazec, jak rikas zavod s Hondou Integra Type R '04. 15 jezdcu pred tebou a mas na to jen jedno jedine kolo :D Celkem sranda..

No volant k Xku je kvalitka, ale vazne me s nim nenapadlo hrat na PS3 :-)) K tomu "ASM" tak prave to nemelo nejak vliv na moje casy, tak se ptam no. Ok diky.
Naposledy upravil sega.maniac dne 23. 4. 2009 18:04, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 4. 2009 18:04

Za pokus nic nedas.. malo by to fungovat, kamera z xboxu funguje na plejku ;) to akurat na xboxe nic nefunguje ;) ... sranda? ten zavod som normalne vzdal :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2009 18:22

Ctyri prave analogove tlacitka (A,B,X,Y) mel snad i puvodni Xbox pokud vim, X360 je uz nema no. Jak byl na tom vlastne DS2? Prijde mi skoda tuto funkci vypoustet.

Njn jestli se mi podari zajet zavod, ktery si ty vzdal, tak to budu cubrnet. Co vim tak pri online hratkach vsechny strasne "nicis" 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 4. 2009 18:45

Ja som zavodu nedal moc sancu,, skusil asi 3x = FAIL a vypol.. potom vymienal to HDD, takze nvm cece :) ty mas nahrateho viac nez ja, takze preco nie :) ja len dufam, ze ked uz nie na xboxe, tak na za eru plejka zprovoznis ten net, lebo bych si fakt s tebou rad zahral ..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 23. 4. 2009 19:07

sega.maniac píše:Njn jestli se mi podari zajet zavod, ktery si ty vzdal, tak to budu cubrnet.
Levou zadní...v "B" ještě nejsou penalty :mrgreen:
V "S" už začne přituhovat...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2009 19:49

Ted me napada (rikal mi to mimojine uzivatel u Forzy) ze se na tech odlescich automobilu neodrazi jina auta, vubec ani kdyz se jim nalepite v tunelu na zadek.. na zadni casti maji porad videt zacatek tunelu, kterej by diky vasi clone nemohl byt videt. Jen ze dneska jsou uz ty vozy zpracovany tak fotorealisticky, ze je i toto poznat.. drive kdyz se tolik neleskly, malo kdo by si toho vsiml..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka