Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2012 22:48

Ale jo, v tom máš jistě pravdu, jenže přesně tak jak píšeš jsem postupoval od začátku. Taky jsem vcelku přesně věděl jaké auto na co, nekupoval kraviny protože skoro vše jsem měl vyhrané a až na pár záseků (myslím třeba u historických závoďáků zrovna) to šlo jako po másle. Jenže pak tu je lootování peněz a kompletace garáže a takové to závodění pro radost. Prostě spousty a spousty hodin "prvního" hraní - podruhé už by to bylo jaksi sterilně mechanické vyjíždění peněz jestli mi rozumíš.

No, každopádně díky cloudovému ukládání mi snad nějaký save-crash nehrozí. Ale už by to chtělo šestku. Nějaký termín na kdy se můžu těšit by se hodil.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 9. 2012 09:26

To je pravda no :) Kompletace garáže by bylo peklo - ono už je to peklo teď, když jsem zjistil, že za ježdění závodů v GT Academy se dostávala auta (a já jsem GT Academy ignoroval) a taky že Jaguar XJ13 existuje i v Chrome Line verzi, která se dostávala jen za účast v nějaké hříčce na Facebooku (pochopitelně dávno nefunguje).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2012 12:42

Mě mrzí jediné - ani po dvou letech jsem nenarazil na Lister Storm. Vím, že někdy na začátku byl v ojetinách, ale zrovna jsem neměl peníze a od té doby na něj marně čekám.

Chromový Jaguár jsem neviděl.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 9. 2012 12:50

Lister Storm zrovna mám :) Kdybych ho někdy objevil v ojetinách, koupím ti ho a pošlu ;-)

Kompletní seznam aut je mimochodem tady: http://www.mygranturismo.net/carlist.php - ještě bylo jedno speciální auto - k předobjednávkám na GameStop rozdávali speciální verzi jednoho NASCARu...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 4. 9. 2012 20:12

N.Marko: Mohu se potpat, v čem jsi jel čtyřhodinovku Nurburgring a v čem 24 hodinovku?
U mě je otázkou, jestli se někdy dostanu na čtyřicátý level, abych tu hru mohl dohrát :-D

V nejbližších dnech si dám asi 9 hodin Tsukubu...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2012 22:13

Tu čtyřhodinovku si už fakt nepamatuju, ale myslím, že to bylo nějaké LM žihadlo. 24 jsem pak více méně podváděl s Red Bullem 2011, protože dejme tomu v polovině zjistit, že na to nemám kvůli nějaké chybě - to by mě odnesli nohama napřed.

Tsukuba byla asi největší záhul, protože je extrémně krátká (cca 55 sec. na jedno kolo) a tudíž i neuvěřitelně nudná a na mozek lezoucí. Prostě pakárna a nechápu proč ji tak vůbec dali, kor do extrémního závodu.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 9. 2012 22:30

Na 40. level se dostat by neměl být až takový problém - stačí jezdit ty závody závislý na výkonu auta - bonusy se počítají i do zkušeností ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2012 22:54

Plus udržovat bonus +200XP.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2012 09:01

Silverstone v GT5?
http://www.gtplanet.net/silverstone-cir ... mo-series/ možná, ale já si spíš myslím, že to bude až pro šestku.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 9. 2012 09:39

N.Marko píše:Plus udržovat bonus +200XP.

Jasně no, to už ale dělám automaticky :) Blbý je, když je zrovna maintenance...

Vyměřování Silverstone už se kdysi diskutovalo, ne?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2012 09:45

Mainteance je jenom max. jeden den, takže stále máš těch 200%
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 9. 2012 22:16

Sakra... Do auta nacpu přes 200 tisíc na tuningu a pak ho prodám za půlku jeho pořizovací ceny? To je docela mazec :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 12. 9. 2012 15:49

Normálka..auta ztrácí cenu hned po koupi :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 10. 2012 23:07

Fuj, poprvé jsem strčil hru do ps3 a začli se stahovat updaty, no dnes už si asi nezahraju. Nejspíš to nechám přes noc.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2012 09:24

Updaty jsou asi na 2 - 3 hodiny :)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka