Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 3. 2012 16:36

Dobrá práce, jebat zlaté pohárky, hlavně, že sis zajezdil a budeš jezdit dále, zlato je pro pacienty :mrgreen:

V GT jsem se dlouho nikam nepohl. Chybí mi hodně turnajů v B-spec, celá endurance série, formule, Rally a NASCAR mě teda vůbec nebaví. Nemůžu to hrát jen tak po víkendech, protože, než se rozjezdíš, tak je neděle :mrgreen:
Takže si to nechávám na víc volna. Stejně, než se dočkáme dalšího dílu :love:
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 3. 2012 20:50

N.Marko: Aby se ti vyměnila auta v ojetinách, stačí vlézt do některé z licencí a přeskákat zkoušky...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 3. 2012 22:01

Já to dělám jinak. Zajdu si do eventů (ten za 400K creditů - když k tomu přidáš 200% bonus... hmmm), zajedu si jeden závod a čtyřikrát ho rozjedu, načež zruším. Pak jdu do menu a kouknu se co nového. Výdělečná a docela rychlá operace.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 3. 2012 22:18

Kterej event je za 400k kreditů? :-)

Výdělečnější by bylo ho 5x dojet :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 3. 2012 22:46

Grand Valley Speedway 650pp
Vono se mi při tom chce spát, takže to musím přerušit. Výdělečnější ano, ale takhle rychleji projedu víc nabídek.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 13:37

Hmmm, teď jsem za Ticket 1000 dostal Peugeot 106 S16 2003, vyměnil jsem mu olej a má 118 BHP. Ale v garáži mám úplně stejný Peugeot 106 S16 2003, nejspíš koupený jako použitý a ten má 121 BHP. Oba jsou bez tuningu, u toho použitého jsem udělal navíc generálku motoru, která ale u nového auta udělat nejde. Možná vznikl rozdíl právě kvůli generálce motoru - v každém případě je to zvláštní.

A ještě nechápu jednu věc: Proč je poloměr zatáčení auta závislý na zařazený rychlosti? V 90 km/h na dvojku zvládá menší poloměr než ve stejné rychlosti na trojku.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jannk 26. 3. 2012 08:20

jak je to vlastne s rozbijenim aut kdyz clovek trochu boura? Az ted mi doslo (jo, trochu pozde...), ze i kdyz bouram jak chci, tak auto jede porad stejne. Da se rozbijeni nekde zapnout???

SCobra: ja mam zase 2x Red Bull X2010 S.Vettel, jednou jsem ho dostal, kdyz Vettel vyhral sampionat a par set km jsem s nim uz odjezdil a jeden jsem dostal za 9h v B-spec - a oba maji trochu ruzny vykon; ten novy ma o neco horsi- skoro to vypada, ze s odjetymi km se auto trochu zajede a vykon stoupa (dokud neni potreba generalka)
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2012 08:40

Rozbíjí se jen premium auta, jen od 20. úrovně a navíc jen v některých závodech :)

Jo, to by dávalo smysl. Teda to vysvětlení by dávalo smysl, ten systém moc ne...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jannk 26. 3. 2012 09:06

dik. jezdim myslim jenom v premiovych autech (a mam a A-spec lvl 31) a jo, vsiml jsem si, ze treba po par saltech v Nascaru mam nejaky pokriveny blatnik (pri prohlizeni videa) - ale prijde mi, ze to auto jede porad stejne (dobre). Cekal bych, ze po par narazech bude treba volant tahnout na stranu, vykon motoru klesne nebo tak neco ...
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2012 09:23

Poškození je bohužel poněkud omezené :) Nejvíc se poškozují rally auta a aby mělo poškození vliv na jízdní vlastnosti, musí být auto opravdu hodně rozbité...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jannk 26. 3. 2012 10:09

coz je po par saltech a dopadu kolama nahoru velmi realisticke :-) (kdyby aspon ukoncili zavod)
Jinak muzu doporucit Wheel Stand Pro - fakt solidni (a primerene skladna) vec.
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2012 10:19

Poškození bylo zřejmě dodělávané na poslední chvíli :) Doufám, že do šestky s ním něco udělají...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 3. 2012 10:20

Nevím jak vám, ale mě při zapnutém poškození jede auto hůř. Jde o to, že v šampionátech a v GT obecně je zapnuté poškození jen vizuální. Dejte si Arcade, zapněte full damage a zkuste odjet deset kol.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2012 10:23

Aha, tak to bude ono :D Ale i v Arcade jsem musel tomu autu dát hodně zabrat, aby se poškození projevilo...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jannk 26. 3. 2012 10:24

Jo, v arcade jsem poskozeni zaregistroval - ale tu vubec nejezdim, porad mi chybi dokoncit A-specs. A tam jak chapu toho moc poskodit nemuzu ... ? Nebo se da zapnout i neco vice?
jannk
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka