Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 2. 2012 17:27

nezni to jako kliše, je to bezna realita PC her
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 26. 2. 2012 20:35

Já jsem teda nijak to opatchovávání u GT nevnímal :D hra mi seděla hned ze startu. Nejsem náročný.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jannk 6. 3. 2012 08:34

Pouzivate nekdo k volantu Logitech Driving Force GT drzak? (http://wheelstandpro.cz/)
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 3. 2012 10:39

Neni lepsi si zbouchat tri desky dohromady a udelat si stabilni stul, nez za to vyhodit tri tisice?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jannk 6. 3. 2012 10:51

stabilni stul, ktery bych byl ochotny si nechat v pokoji by stal zhruba trojnasobek :-)
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod marts 6. 3. 2012 21:24

Toť otázka jak moc to bude stabilní - co jsem tak zkoušel kombinaci křeslo+stůl tak buď mi ujížděl stůl anebo jsem smýkal s křeslem.
Vyřešil to až kompaktní systém - sedadlo spojené napevno s volantem a pedály.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2012 14:01

Spíš bych svařil nějaký ocelový tyče odněkud z odpadu. Když by se to promyslelo a udělalo pořádně, rozhodně by to bylo stabilnější než nějaká dřevěná konstrukce. A možná i levnější...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jannk 9. 3. 2012 14:41

no a my co neradi svarujeme a neradi mame doma svarovane veci v obyvaku si holt musime koupit neco, co udelal nekdo jiny ...
jannk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2012 14:51

Ale ten kupovanej stojan bude taky svařovanej ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Fishfinger1996 10. 3. 2012 16:50

Zatím jsem na ten stojan viděl jen pozitivní ohlasy, je prý daleko stabilnější než vypadá, ale já osobně ho nemám, takže nevím.
Fishfinger1996
First Blood

Odeslat příspěvekod HALI32 10. 3. 2012 17:28

Tak jsem se zase rozjezdil. Kdybych neměl co jiného na práci, tak jezdím celý den :love:

Našel jsem kouzlo v autech třidy Peugeot 207, Renault Megane atd. Dobře se s nima experimentuje. Daj se jezdit lepší časy jak s F599 atd. :mrgreen:

Ještě sehnat ten Driving Force GT. Kdybyste viděli někde za dobrou cenu, klidně bazarový, teda spíš bazarový, tak dejte vědět :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 10:25

Že by GT6 potvrzeno?
http://www.gtplanet.net/bathurst-scanned-for-gt6/

(A nebo jsou fotografové mimo...)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2012 12:57

SCobra: Tempem jakým v Poliphony pracují to nemusí znamenat vlastně nic. Práce na GT6 jsou v jistém smyslu již dávno potvrzení samotným Yamauchim, ale o nějakém datu, nebo nedej bože dokonce systému (je možné, že to bude až na PS4) řeč nebyla. Také je dost pravděpodobné, že prostě jenom sbírají data na další DLC. A nebo to je jenom vtípek. Každopádně zajímavé info, ale z konceptu mě to nerozhodilo. :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 13:20

Byly doby, kdy pracovali docela rychle... Ono by stačilo, kdyby do šestky vylepšili textury na tratích (a diváky), předělali všechna auta do Premium kvality (plus by všechna mohla mít RM verzi jako v GT jedničce) a něco málo přidali (a ubrali - třeba debilní animace při nákupu aut a v GT Auto). Taky by bylo fajn přidat nastavení caster úhlů u kol a regulace tlaku v pneumatikách. Jo a ještě mi chybí upgrady brzd...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2012 13:31

Jo, ale to bylo v dobách, kdy na tvorbu jednoho auta jeden člověk potřeboval maximálně týden :D Dnes to je přeci jenom "poněkud" složitější.

Mě by taky stačilo (plus ještě pár dalších věcí - větší počet šampionátů, od určitého levelu mát v závodech (alespoň v některých) nativně damage, udělat komplexnější B-spec, editor trati bohatší na prostředí, doplňky okolí a možnost dělat Er-Zety...) co jsi napsal. Ale dovedeš si představit ty blbý kecy od haterů, jakože to je jen zase trapné DLC a podobně? ;) Některé lidi prostě neuspokojíš. Ale v jistém směru si za to Poliphony mohou sami. K vysokému očekávání si fanoušky vychovali oni a nikdo jiný :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka