Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 9. 4. 2009 20:12

N.Marko píše:trochu vylepšil online a přidal ten pěkný Citrón co dával spajza k dobru

Ještě tam je Ferrari California
Obrázek
a Lotus Evora
Obrázek
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 4. 2009 20:32

spajza X píše:ja som G25 kupoval za 299 euro .. to mas dokonca zivota , ale ako myslis :)

N.: to je ten update,co sa mi nestiahol .. ok potom,tak preto nemam toho citrona ^^

Musíš ho mít, protože to je součást běžného updatu, spíš jsi ho ještě nevyhrál.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 4. 2009 20:37

Tak jste mě přesvědčili, kupuju PS3 :love: GT 5 si prostě na svém G25 musím zahrát! Jen to bude chtít ten rádoby stoleček, jinak netuším, kam bych to v obejváku připevňoval :))
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 4. 2009 20:38

Sattero píše:Tak jste mě přesvědčili, kupuju PS3 :love: GT 5 si prostě na svém G25 musím zahrát! Jen to bude chtít ten rádoby stoleček, jinak netuším, kam bych to v obejváku připevňoval :))

Navrtej si díry do kolen 8-)
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 9. 4. 2009 20:42

N.Marko: Jestli má spajza jen Spec II a nemá stáhnutý Spec III, tak GT by Citroen mít nemůže :o)
Naposledy upravil beat dne 9. 4. 2009 20:49, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 4. 2009 20:48

N.Marko píše:
Sattero píše:Tak jste mě přesvědčili, kupuju PS3 :love: GT 5 si prostě na svém G25 musím zahrát! Jen to bude chtít ten rádoby stoleček, jinak netuším, kam bych to v obejváku připevňoval :))

Navrtej si díry do kolen 8-)

To mě nenapadlo :shock: :lol:
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 4. 2009 20:49

Teť nevím jak to myslíš, prostě ke správnému fungování GT5P musíš mít stažený updat, no a v něm to všechno je ne? Takže mu stačí se jen přihlásit a sosnout.
Je ale možný že to je trochu složitější, já ten Prolog měl půjčený jen krátce, takže jsem do toho moc neproniknul.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 4. 2009 21:09

posledny update mi nestiahlo .. mno a tymi dierami do kolien ma to tiez nenapadlo :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2009 12:31

Tak jsem získal své fota. Pro nedovtipné, to první je můj místní avatar:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Další zase někdy příště.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 10. 4. 2009 14:04

velmi pekne fotky, konecne som prisiel nato z akej hry mas avatar ... ^^
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2009 18:22

njn, ono se to tou kompresí dost zkreslí, nějaký čas jsem přemýšlel že ho nahradím tímhle: http://mgs3.bonusweb.cz/index/pix/fan_p/4.jpg , už nějaký čas ho všude používám, ale tenhle tu je už zavedený, takže se neobtěžuju.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2009 19:56

N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod HALI32 10. 4. 2009 20:58

Tak tohle si moc dobře pamatuju. Nevím, jak bych se chytl teď, ale tuhle hru jsem prošel se vším všudy. Naprostá bomba, ještě ji mám. :) Pamatuju si i tratě...nejlepší bylo upravovaní starých japonských klasik. Lancer, Impreza, 3000GT, Supra, Skyline :) a pak ty unikáty a hlavně Escudo Pikes :) nebo jak to bylo. Doufám, že ještě mám save na paměťovce, mám teď chuť na staré Grandturismo. :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 4. 2009 21:03

Escudo bylo až ve dvojce. Neskutečná bestie, po tuningu se s ní ani nedalo zatáčet- což bohatě vynahradili rovinky, tam kralovalo. Dost překvapivím autem byl Renault F1 Espace, člověk by si řekl že tenhle minivan nebude nic-moc, ale ouha! Ta mrška měla pod kapotou motor z formule 1 a tak podávala sakra zajímavé výkony :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod HALI32 10. 4. 2009 21:06

Hezké vzpomínky mám na speciál Nissan Silvia. Ten Renolt, to je dobrá střela :)
HALI32
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka