Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 13. 2. 2012 21:45

aha no... tak net nemám... jj vím že to je rozdělené to jsem zjistil... ale jen mě zajíma jestli ještě před nahráním závodu uvidím přesně cca co v tom závodě pojede za auta a nebo to uvidím až při závodu, budu to zase rušit, brát jiný auto atd...

trial mountain, toho jsem si tam ještě nevšiml.... jj ten náskok mě právě štve... takže bych chtěl nějak vyrovnaně jezdit...

-- 13. 2. 2012 22:08 --

ještě otázka, mám i move ovladače a kameru, dá se nějak nastavit aby třeba kamera snímala natočení hlavy a simulovala rozhlížení se v autě???
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 2. 2012 00:09

V menu závodu, které se ti načte během chvilky uvidíš seznam aut všech závodníků. Potom dáš start a vydržíš, než se načtou. Docela to vychytali, už je ten loading o trošku méně nudnější :D

Já jsem třeba ze začátku žádnou Toyotu nedostal, takže jsem koupil největší křáp a pěkně jsem si to vydřel. Takové to předjíždění v poslední zatáčce. Trpělivost a pokora :D

S tou kamerkou nevím, to je asi moc sci-fi už.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 2. 2012 05:20

Kua! Říkám že ještě před závodem v MENU a tím myslím menu výběru samotného závodu!!! Jsou tam na obrázku onoho závodu tři ikonky. Jedno je samotné spuštění závodu, druhé jsou restrikce (to když rozbalíš, tak dole je přístup do garáže s vytříděnými auty podle restrikcí) a třetí je list obvyklých soupeřů - stačí se doprkýnka kouknout!

Kamerka funguje, ale jen v arcade a nastavování je docela porod. Navíc to funguje dost divně. Tedy alespoň u mne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 2. 2012 09:18

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No jasný.

Jsem myslel, že chce zjistit přesně auta co proti němu pojedou. No ono to je docela fuk, opravdu stačí kouknout do oponents cars. :mrgreen:
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 14. 2. 2012 12:21

jeeeee, já jsem trubka, to se omlouvám, ale toho jsem si předtím fakt nevšiml :-[ omluva :D sypu si popel na hlavu... ok, na kameru kakám... díky moc
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 2. 2012 21:34

Tak mládeži, a mám 40 lvl. jak v A specu, tak i v B specu. 1030 aut a z těch lepších mi myslím chybí už jen Chaparal 2J a Lister Storm.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 2. 2012 21:37

Máš asi hodně času :D Celkově nechápu, jak to děláš, protože i do toho něco hraješ. Ten B spec mi tam přijde dost na nic, když na 40. level poběží konzole tak dva týdny bez tebe. Nic moc zábava :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 2. 2012 21:42

Hodně času? Vždyť to hraju už skoro rok a půl! Kdybych hrál on-line, tak mám 40lvl už dávno, ale to není nic pro mne. Já si prostě jenom vyjel šampionáty, nějaké to endurance a dál spoléhal na ewenty s tím, že se občas objevila nějaká ta akce jakože milion xp/kreditů za vítězství (jen jednou, pak už bez odměny), což dovede docela postrčit. Každý den hru jenom zapnu abych si udržoval 200% bonus a párkrát týdně odjedu pár okruhů - obvykle si k tomu pustím podcast, což je cca hodinka a je to. Dohromady u toho většinou nestrávím moc času.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 2. 2012 22:21

Já to stěží dojel na pětatřicátý level(A-spec samozřejmě)..a v garáži mám přes 140 aut :mrgreen:
Ale tak jsem vcelku spokojený. Hraju hlavně Seasonal Events..

Musím se zas pustit do kariéry. Něco málo jsem zas dojezdil, ale chybí mi takové ty závody, do kterých nemám moc chuť. FormulaGT třeba. Nebo závody kde je Nordschleife a De la Sarthe - které nemám rád :mrgreen:
A pak Endurance samozřejmě...Na ty se sice těším, ale není tolik času. Nechce se mi odjíždět denně 10 kol...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 09:47

A spec chápu, to je pro lidi, kteří rádi jezdí. Ten B spec je ale trochu výsměch, protože většina lidí to stejně pustí a nebude 24 hodin v kuse sledovat, jak se mu daří. Není problém zapnout konzoli a nechat běžet týden B spec, ale moc to smysl nedává, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 11:06

Tak hlavně to vydělává prachy a dostáváš za to auta a když fakt nemáš čas u toho sedět a musíš se učit, uklízet, pracovat, cokoliv jiného, tak to zapneš a hotovo.

Potom u těch obtížnějších závodů už to chce nějakou tu strategii, zajíždění do boxu apod. :)

Co mi vadí, je, že kilometry, které najedeš, se počítají zároveň spolu s B-spec módem, ale to je jen taková maličkost.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 11:25

U obtížnějších ano, ale u endurance určitě ne. Je to prostě blbost. Možná mají v Japonsku energie zdarma z moře, ale nechávat běžet konzoli pár dní jen tak, to mi přijde jako nesmysl. Kdyby v PD trochu přemýšleli, tak ty limity udělali nějak jinak. U A spec klidně o něco výše a u B spec maximálně tak poloviční. Je snad nějaké umění pustit po sobě 5x 24hodinový endurance?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 2. 2012 14:06

Já u toho nasledoval seriálů... dobrý mód :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 21. 2. 2012 10:53

N.Marko píše:Kua! Říkám že ještě před závodem v MENU a tím myslím menu výběru samotného závodu!!! Jsou tam na obrázku onoho závodu tři ikonky. Jedno je samotné spuštění závodu, druhé jsou restrikce (to když rozbalíš, tak dole je přístup do garáže s vytříděnými auty podle restrikcí) a třetí je list obvyklých soupeřů - stačí se doprkýnka kouknout!

Kamerka funguje, ale jen v arcade a nastavování je docela porod. Navíc to funguje dost divně. Tedy alespoň u mne.


tak se omlouvám, ale asi sem prosě naprostej dbil a nemůžu to tam nikdy najít... :hm jesti má někdo možnost vyfotit přesně umístění ikony na které mám kliknout nebo obrazovku jak to vypadá sem s tm, jinak se asi nehnu z místa :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 2. 2012 11:22

Děláš si ze mě pr*el ne?
Přílohy
IMG_20120221_112032.jpg
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků