Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2010 10:30

Vypadá to perfektně :-) Teď ještě aby zapracovali rozhodobání o tom, co si vzít do závodu za pneumatiky a bude to dokonalý :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2010 11:07

N.Marko píše:Pocasí (dokonce i random) vcetne snehu potvrzeno. Tak a tet se jdu prebalit, protoze jsem se ********.

To myslis vazne?
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 9. 2010 12:06

Jj paradni, nato ze ma mit hra do mesice status GOLD :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 16. 9. 2010 13:09

Kazunori Jamauči odhalil několik nových tratí a aut, které nabídnou nadcházející závody Gran Turismo 5.

Vrátí se třeba oblíbená trať Laguna Seca, tentokrát plně přepracovaná pro potřeby konzole PS3, stejně jako starší Trial Mountain. Budete si moci také vyzkoušet závody Le Mans v noci.

Z nových aut se těšte na Volkswagen Kubelwagen s řidícím systémem jako první "brouk" VW, nebo třeba obojživelný Volkswagen Schwimmwagen. "Možná jednou sjedete z cesty a skončíte v jezeře, ale to při vydání Gran Turismo 5 ještě nepůjde," varuje Jamauči. Mezi dalšími novými vozy pak zmínil "hippísáckou" dodávku Samba Bus.

Gran Turismo 5 vyjde v EU 3. listopadu.

Zdroj: Eurogamer.cz
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 16. 9. 2010 13:59

Lojza: Počasí bude mít dokonce i předpověď, a předvověď se samozřejmě může splést..
Pod pojmem "počasí" se schovávají takové fičurky jako: rozdíly teplot, změny atmosférického tlaku a vlhkosti...což má samozřejmě dopad na stav vozovky. Vše dynamicky měněno.

Dále věci jako "STIG challenge" :mrgreen:

Mno, zatím se šušká jen o jedné chybce...Kazunori prohlásil, že v určitých případech klesne framerate pod 60fps. Například při pevném startu 16ti aut na mokré silnici se vší tou vodní sprchou na čelní sklo....holt nic není dokonalé.

No, já jsem velmi natěšený :-)

btw: Adrian Newey(výborný aerodynamik - v současnosti pracující pro F1 tým RedBull, dříve pracoval pro McLaren) udělal speciálně pro Polyphony Digital prototyp nějkého auta, který má být oproštěný od "technical regulations"-tohle raději nebudu překládat.

zdroj:gtpla.net
Naposledy upravil beat dne 16. 9. 2010 14:29, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2010 14:09

Ta Forza bude vedle GT5 opravdu vypadat jako arkáda :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2010 15:05

Beat - ja spis myslel jestli mysli vazne ze se jde prebalit kvuli takove kravine. Pocasi ma dnes kazda druha hra. Pokud pod nazvem "snih" neni to, ze snih napada, rozaje (budes jezdit ve "sracce") nebo naopak zmrzne, diky okolni teplote tak mne to ze zidle nezveda.
Btw. jaky vliv ma tlak na vozovku?
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 16. 9. 2010 15:15

Jj, počasí má kdejaká hra...třeba Forza 3

Jediná hra, která má v současnosti zpracované použitelné dynamické počasí neexistuje. Příští týden vyjde F1 a v Listopadu GT5. Jiné hry nejsou.
Ale zas popravdě....v GT5 nembudou mít dynamické počasí všechny okruhy(zřejmě).
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2010 16:30

Aha... Kdejaká... Že si zrovna nemůžu na žádnou aktuální vzpomenout :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2010 16:34

Beat - trochu mi rozved ten pojem "dynamicke pocasi". Jestli je to to, co si myslim ze to je.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2010 16:36

Střídání počasí během závodu ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2010 16:44

Aha...tak to mi revolucni nepripada. Namatkou to bylo v GTA4, Morrowindu a Oblivionu (tam byly dokonce plovouci mraky) a myslim ze i ve Far Cry 2...
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 16. 9. 2010 16:46

Lojza: OK, ale nic z tebou vyjmenovaného není závodní hra :) A pokud vím, debata se vede o počasí v závodních hrách, potažmo v GT5 ;)
Naposledy upravil Torham dne 16. 9. 2010 16:46, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 9. 2010 16:46

Bavíme se o závodech, jestli jsem si dobře všiml...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 9. 2010 16:52

Takze vezmeme (uz vynalezenou) fyziku z FPS, dame ji do TPS hry a mame revoluci?
Myslim ze na vas uz toho hypu bylo moc.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků