Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 3. 2012 14:13

Pravda, lepší systém poškození by se hodil (a mohl by být klidně od začátku) a B-Spec se mi taky líbil víc v GT4.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 3. 2012 20:04

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 3. 2012 05:36

Ohohóóó :shock: :love:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2012 08:27

Nejvtipnější na tom je, že ono to bude asi fakt jezdit v Le Mans...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 3. 2012 10:43

Classic cars jsou prostě stejně nejlepší. Sorry, tohle mě nebaví, stejně jako redbull a podobné hyper kraviny :mrgreen:
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2012 11:03

Taky mám nejradši klasiky :D Moderní auta mi nikdy moc neříkaly, ale od té doby, co jezdím Dream Car Championship (konkrétně trať Spa-Francorchamps) v Seasonal Events s Mazdou 787 (stealth - generálka motoru a narovnání karoserie stojí po 500 cr), přicházím jim na chuť :) 300 na rovinkách je prostě 300 na rovinkách :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 14. 3. 2012 12:49

Na jaky rok tipujete PS Vita dil?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 3. 2012 13:31

No ta Mazda je ještě docela střízlivé auto. :mrgreen: oproti těm vesmírným konceptům. Osobně nemám rád třeba ten koncept od Citorenu. :-!

I když si nejsem jistý, jestli si někdy Vitu pořídím, tak si přeju ať vyjde nějaký povedený plnohodnotný díl a ne jako ten prolog na PSP. ;-]
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2012 13:39

Ten Citroen se mi právě líbí moc :-) Akorát na něj nemám :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 3. 2012 13:43

Ten Citron je jako hlavní cena v nějakém turnaji, ten nevím jestli A nebo B spec.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2012 13:46

A jo, jsem zapomněl, že jsou tam i klasický závody (mimo seasonal events) :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 3. 2012 15:55

sega.maniac píše:Na jaky rok tipujete PS Vita dil?

Hele tak do tohodle se fakt nehodlám pouštět. Vzhledem k tomu, jak se s PSP dílem crcali celou věčnost a pak z toho vypadl takový paskvil, co byl dobrý jen v multiplayeru a to ještě ne moc - technicky to může být klidně příští rok, prakticky klidně až za deset let a jak znám Poliphony, klonil bych se k tomu vzdálenějšímu datu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2012 16:12

Třeba se na Vitu vykašlou úplně...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 3. 2012 16:27

Taky možnost.
Nebo by to mohli udělat jako s Uncharted. prostě dát někomu druhému assety a nějaké to know-how a dál si piplat tu svou šestku. já bych se za to nezlobil, protože Golden Abyss je celkem povedený díl a v Sony mají dost schopných týmů.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 3. 2012 14:40

Mno, tak bych řekl, že se tak nějak konečně dostávám do cíle. Chybí mi myslím jen naprosté minimum aut. Jedna formule Ferrari (ta starší), historický Ford za dvacet mega, Lister Storm (ten se mi stále nějak nechce objevit v ojetinách) a možná ještě pár zbytkových nákupních tašek, ale už teď se mi stává, že zajedu pět závodů a v krámu není ani jedna kára co mi chybí.

Jinak tedy nemám dojeté poslední tři Endurance (devět hodin Tsukuby - to je pakárna první třídy se kterou nechci mít nic společného. Po dojetí bych asi slintal, šilhal a trenky nosil na hlavě. Nurburering 24 je oproti tomu sranda), nemám první místo v šampionátu formulí a samozřejmě ve speciálních závodech rally - to je moje Achilovka. Jinak když pominu že nemám licence a speciálky na zlato, tak jsem hru vyšťavil co to šlo. Rok a půl práce, kdyby mi teď kleknul save, asi bych si hodil mašli :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků