Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 11. 2009 21:57

Může, ale asi nebude :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2009 05:34

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kur-vááááááá, jestli se tohle potvrdí jako opravdu oficiálně, tak je mi těžce u prd-ele že musím tak dlouho čekat a Forza se může jít tisíckrát zahrabat, tohle netrumfne nikdy!!!!!!!!!!!!!!!
http://konzolista.cz/novinky/editor-tra ... _3287.html
http://www.n4g.com/ps3/News-420334.aspx
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 11. 2009 07:14

Editor tratí v Gran Turismu? Ne, že bych ho nechtěl, ale jsem zvědavý na jeho možnosti i omezení. Tak trošku se bojím, že budou vznikat nejen krásné a realistické tratě, ale i nerealistické sh*tky...alespoň do doby, než se s tím někdo pořádně naučí. Snad nepůjde dělat šílenosti ala Trackmania; to do GT nepatří.

Pokud to fakt bude ofic natvrdo, tak GT 5 bude v podstatě nekonečnou hrou; těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně. Rozhodně editor (avšak použitý s rozumem!) by mohl být obrovskou výhodou na Forzou... i když si obě hry v podstatě nekonkurují.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 11. 2009 07:24

Tak GT5 by trumflo hrave Forzu i bez toho :-) Jeste aby ne, po tolika letech vyvoje.

Ale urcite dost potesujici zprava.
Naposledy upravil sega.maniac dne 2. 11. 2009 07:32, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2009 07:32

Priznám se, ze já osobne si to nejak nedovedu dost dobre predstavit, hlavne tedy zpusob editace, síre mozností a samozrejme hlavne omezení, ale LBP a Far Cry 2 ukázali ze to na konzolích jde a jeste k tomu dost dobre. Shitky budou kazdopádne, pokud alo okopcí systém komunitního hodnocení z LBP, tak jsme za vodou.

GT rulezzz ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 2. 11. 2009 07:33

Sega: Asi jo, ta hra vypadá fakt megalomansky. Když už to vyvíjejí takovou spoustu let, tak by to mělo nějak vypadat. Doufám v to, že protahovaný vývoj hře spíše pomůže než aby jí uškodil. Fanoušek si raději počká :))

Marko: Hlavně jsem zvědavý na kompozici tratě do terénu...jak to vyřeší.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 2. 11. 2009 11:26

ty vole, tak track editor by bola supa :) Podla mna to neni problem zrobit, akurat by sme si nejaky ten cas pockali na kvalitne trate.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 2. 11. 2009 11:30

Tak o "editoru tratí" už se spekuluje dlouho. Myslím že už jsem někde četl i něco oficiálního..

Ale podle mě to vypadá spíš na drobné modifikace stávajících tratí, než že se bude dát postavit celá trať kompletně od nuly. No uvidíme...možná nebude nic.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 2. 11. 2009 11:33

no ked poviem pravdu, mne osobne ho ta ani netreba. Bude trvat dost casu nez zmasterujem vsetky trate v GT5 (ked ich bude tolko co v GT4, tak to bude az-az) ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 11. 2009 12:02

Kua.. o editore trati som tu pisal uz par mesiacov dozadu,, nikto ani nemrkol :-D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2009 18:06

spajza: Asi to nějak zapadlo, ale nyní to jaksi nabylo na uvěřitelnosti. Já jenom trnu aby někdo z PD tohle nevyvrátil, to by se o mne asi pokoušel infarkt :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 2. 11. 2009 21:44

tak to bych si pak tu yas marinu mohl postavit sám
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 11. 2009 05:24

Hodně štěstí chlape.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 3. 11. 2009 13:06

dekuju
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 11. 2009 14:44

Myslel jsem to tak, že udělat pokud možno 1:1 repliku téhle tratě bude sakra fuška, ale jestli se ti to povede (jestli tam ten editor bude- ponechávám si malý prostor pro pochybnosti), tak klobouk dolů.
Každopádně ze zkušenosti z FC2 a LBP si jsem jist, že cca do dvou měsíců se objeví doslova kouzelníci jež dělají zázraky okamžitě a nemožné do tří dnů, prostě fachmajstři.

EDIT// Tak mě napadá, když tam bude editor, tak potom těch originálních tratí opravdu nemusí být zase tolik. Ale přesto počítám s cca 30-50 kousky kvůli soutěžím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků