Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 12. 2015 20:28

Dneska by to mělo být dva roky, co vyšlo GT6. Jako vždy, hře se dá vytknout ledacos (ale které hře dneska ne že?), ale tak jako tak, pořád to je kus odvedené práce. Hrozně fajn od PD je, že se hře více méně věnují i po takové době, což je dneska dost vzácné. Gratuluji.
Imho by mě zajímalo, kdy oznámí regulérní sedmičku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 12. 2015 20:38

Tearing je pro mě nepřekonatelný a nikdo ho neřešil. Věnovat by se tomu měli, když vydávají polotovary a jsou důležité studio Sony. U EA by to nikdo neřešil.

7 asi zkusím, ale volant za 10 zase tak lákavý není :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2015 15:58

Nakonec dám ještě GT šanci, aby G25 měla nějaké vyžití, než ji nahradí G29 a PS4. Ale co mě zase překvapilo. I když jsem měl skoro všechny patche, tak se ještě stahovalo asi 1 GB dat, který se i nainstaloval. OK, ale to není všechno! Jako správné GT to ještě instaluje ve hře už asi hodinu :D Amatéři z PD nikdy nezklamou. Člověk se snaží tu hru mít rád, ale je to náročné :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2015 17:12

Konečně jsem se po hodinách dostal i do hry. A jako jo, jde to. Grafika pořád super a hratelnost dobrá. Sice pocit, že jezdíte po ledě, zůstal, ale tak co, asi to tak v reálu je, že při 80 km/h pískají gumy jak zběsilé a člověk jezdí bokem :D

Ale rally vše spravilo. Fakt je to pecka a konečně pořádné rally po delší době.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2015 17:21

Twe rally je nejhorší složka hry a ty ji chválíš... Ne já tě nepobiram :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2015 17:23

Co je na ní tak strašného a které rally na PS3 ještě jde?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2015 17:57

Sice žádné pořádné, ale na PS2 byly lepší. Solidní WRC, Colin, RBN... tragédie co proti nim GT předvádí. :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2015 18:23

To říkáš tomu nesprávnému, já byl zvyklý na RBR na PC to byla také jinačí jízda. Bohužel už dlouho nic není. Zrovna včera jsem se díval na historii Rally her a na PS2 to vypadalo luxusně.

Teď má někdy vyjít Dirt rally a mít 60 FPS, tak to je šance.

Tak zatím zkusím něco v GT6 a klidně i rally :)

-- 26. 12. 2015 18:43 --

Tomu říkám setup na rally :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 12. 2015 00:42

tdjohn píše:Konečně jsem se po hodinách dostal i do hry. A jako jo, jde to. Grafika pořád super a hratelnost dobrá. Sice pocit, že jezdíte po ledě, zůstal, ale tak co, asi to tak v reálu je, že při 80 km/h pískají gumy jak zběsilé a člověk jezdí bokem :D

Ale rally vše spravilo. Fakt je to pecka a konečně pořádné rally po delší době.

Ano, je to tak, ze v 80 piskaj gumya clovek jezdi bokem.

Na pocit z jizdy je super drive club
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 3. 2016 21:14

Mám vtipný dotaz. Gran turismo 4, dostal jsem se do situace kdy v honbě za prachama na lepší auto prodal Dafča omylem jediné, za již vydělané prachy silně vylepšené auto, za které ale nejsou žádné peníze.

Zkrátka nedopatřením jsem se dostal do situace kdy nemám auto a mám 3500 peněz. A nevím co teď :)

Po dodělání licencí jsem sice auto dostal, ale je to nějaký super prototyp co nelze prodat ani s ním závodit.. :(

Nějaký nápad? Třeba i cheat na pár peněz. Hraju na PS2 emulátoru s originálkou GT4
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 3. 2016 21:20

Game over :D V dílech potom šlo jezdit závody za méně peněz a když jsi jel jeden třeba tisíckrát, tak jsi měl i na lepší káry. Zkrátka japonská zábava :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 3. 2016 21:23

No dobrý no :)

Hele neměly by tam být nějaké závody co nafasuješ auto speciálně pro ně? Takhle by šlo něco vydělat a koupit další.... ale myslím, že asi ne. No, začni novou hru :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 3. 2016 00:40

No nic, jdu se střelit do huby. Ráno už nezaseju. Fakt se s tim neda nic delat? Cheaty?

Fakt jsem tu hru mel rad.. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků