Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2012 19:44

StefiCZ: Updaty z GT5 udělají skoro "novou" hru. Jak updaty nenávidím, tak v tomhle případě velmi velké díky za ně.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 10. 2012 19:48

Já vím, že tomu dost přidávájí, dnes snad každej na internetu ví jakej byl GT5 v době vydání nedodělek :) jen jsem nečekal, že u updatu a instalace skejsnu 5-6 hodin.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2012 20:01

A ještě pořád to není úplně ono... :D Bylo by potřeba ještě dalších 5 - 6 hodin updatů...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 11. 2012 20:20

Tak do krámů šlo už devět milionů kopií... hodně dobré
http://www.gtplanet.net/gt5-hits-9-mill ... 7-million/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 5. 11. 2012 22:57

Dobrá hra si zaslouží dobré prodeje..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Kalfa 7. 11. 2012 11:18

Ahoj, pár dotazů ohledně GT5:

první asi co mě nejvíc zajímá: Jde vůbec na nějaké auto použit race var modification v menu GT AUTO? vždy mi to u všech aut napíše že pro toto auto to není určené. :hm

v GT modu A-spec, je vůbec nějakej závod, kterej by pršelo a šlo poškodit auto??? zatím mi nepřijde že by model poškození byl funkční a změna počasí jakbysmet...

Endurance Series A-spec: ty 24 hodinový závody, to je real čas v kuse bz možnosti uložení a dojetí jindy nebo jak?

jinak po tom co jsem na radu zdejších PS3 připojil do sítě a updatoval vše co šlo, tka se fakt jedná o úplně novou hru... jedinný co mi sere, tak je zpracování některejch aut, který vypadaj jako by je někdo vzal z GT2 a jen nakopíroval do GT5, žádný oblý lemy, kostičkovaný vše, auto vypadá jako kdyby to bylo nějaká freeware verze :roll:
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 11:29

1) Jde, ale jen na několik aut z premium modelů. Třeba Honda Civic... Tady je seznam: http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=148361

2) Třeba rally závody :)

3) Už se dá ukládat v průběhu závodu.

Ano bohužel i taková auta tam jsou - jde o modely z PSP verze.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 7. 11. 2012 11:32

1) díky moc...

2) v A-spec je rally??? v které serii? po Profesionall to mám dohrané, a zbytek skoro taky a na rally jsem nenarazil, nemyslíš tu v special events???

3) super...

jj bohužel tohle tu hru dost degraduje, na druhou stranu ale neznám hru ve které by bylo tolik aut no... něco za něco..
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 11:42

Jo počkat, ono tam rally není... Jsem myslel, že jsem ho viděl v Extreme. No tak nic.

No a to ještě některé ty modely byly mnohem horší - opravovali je patchem :) Taky mě to štve - takových let práce a nezvládli udělat ze všech aut premium modely (u konkurence s tím nemají problém za mnohem kratší čas).

Mimochodem, překvapil mě Kaz, který teď v jednom rozhovoru tvrdil, jak začínají s každým novým GT úplně od nuly. Přitom to není pravda - když nepočítám auta, nastavení převodovky je pořád stejný jako ve čtyřce, i se stejnými chybami.
Naposledy upravil SCobra dne 7. 11. 2012 11:47, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 7. 11. 2012 11:46

Scobra: čili na nordschleife déšt v závodě nikdy neuvidim??? škoda, třeba ty endurance závody si o to přímo říkají aby byly změny počasí... stejně jako je škoda modelu poškození který neí krom arcade..

jo než jsem updatoval, tak byla možnost v závodě 3x přetočit zpět když člověk naboural... jde o i po updatech nebo to vypustili uplně?

-- 7. 11. 2012 12:01 --

další věc, co mi přijde dost zásadní je, že nejsou upravovat brzdy... prostě jen serie, nic víc...

jaký chyby u převodovky?

jinak mám doma i Forzu 4 s Xboxem, a tamje prostě ta grafika uplně o něčem jinym... a i možnost v upravování aut... njn... každá hra má něco jinýho kvůli čemu jí hraju

-- 7. 11. 2012 12:23 --

jo ještě dotaz GT5 Academy edition je co? datadisk nebo nový GT?
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 7. 11. 2012 15:24

Ve čtyřiadvacetihodinovkách se mění počasí i denní doba. Tam se dešti a tmě nevyhneš.

Přetočit zpět po bouračce..to jsem v GT5 nikdy neviděl.

Brzdy mě taky štvou, stejně tak i tlak v pneu. Na tomhle snad zapracují v dalším díle.

Grafika F4 mi nepřijde o něčem jiném, stejně jako tuning ve Forze. Ale každý má jiné preference. F4 má grafiku "na efekt". Slunce leze do záběru, odráží se v kapotách..prostě aby to nějak vypadalo. GT5 se mi líbí a hraje více.

GT5 Academy Edition není nový díl, neboj.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 15:55

Chyba u nastavení převodovky je třeba to, že nastavení jednotlivých stupňů poskakuje o různé hodnoty při různém nastavení Final Drive a maximální rychlosti.

GT5 Academy Edition je reedice se všemi standardními DLC, která dosud vyšla. Naštvali mě s tím, že v té edici nejsou GT Academy DLC...

Taky se mi líbí víc Forza :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 11. 2012 09:39

no, když jsem to měl bez updatu tak to přetočit šlo, max třikrát a za každý přetočení se odebírali peníze z výhry... no nic to je fuk...

jo ještě dotaz, dá se nějak docílit u premium vozů co jsou kabriolety, aby jezdili bez střechy? v garáži jsou bez střechy ale v každym závodu jsou se střechou nataženou... :hm

možná mě ještě něco během dne napadne... tohle je asi zatím všechno z poznatků o GT5 :D

jo maximálně, že bez netu je na prd to hrát, protože si člověk nikdy reaálně nevyjezdí prachy na auta pořádný... odměny jsou malý...¨¨

jo a jakej máte názor na B-SPEC??? dle mě je to naprostá zbytečnost :D
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2012 10:11

Přetáčení nevím, ale asi jim přišlo zbytečné, když se může ukládat :)

Ta střecha by mě teda taky zajímala :)

Ony jsou ve výsledku odměny malý i s netem, protože zase víc nakupuješ. Když vyhraju 800 tisíc za jeden závod, přijde mi to strašně málo, protože teď už do sbírky nakupuju auta za stovky tisíc až miliony...

B-Spec byl podle mě vyřešený podstatně líp ve čtyřce...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 8. 11. 2012 12:46

ukládat, jde ale jen v endurance ne? já myslím že třeba se mi povedel poslední kolo vymáznout se a nejde to vrátit? vím že před tím to šlo :D

jak byl B-Spec ve čtyřce? já měl jen kdysi playstation (hranatej první) a na něm jen GT1 + 2 až ted jsem přešel rovnou na 5.. a B-Spec mě neba... no ty odměny moc velký nejsou, nutně potřebuju Chaparall 2J a ten stojí 14 milionů, stejně jako rebull prototype stojí 20 000 000 a ferrari formule je taky ranec :(
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků