Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 6. 2015 09:18

Pusti vlastne cloveka na ring v motokare co neni road legal? :D
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 15. 6. 2015 15:29

Podle https://en.wikipedia.org/?title=N%C3%BCrburgring v rámci dnů pro veřejnost nikoli. (speciální závody je pak jiná záležitost)
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 7. 2015 07:45

Už máte to nové superdělo? Já se s klidem přiznám, že tu třetí nejrychlejší variantu jsem radši koupil, protože yajet s tímhle ďáblem čistě Nurburering je prostě nad mé síly a tentokrát to s výběrem tratě v PD přehnali.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2015 14:53

Bohužel jsem si nenašel ani čas, abych to zkusil... Dojel jsem jen závod o ten základní model, ostatní budu muset dokoupit :(
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 8. 2015 19:17

Dvě mega. To není zase tolik.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 8. 2015 12:32

V GT je teď skvělý grindovací season závod. Střední obtížnost, MidField, Americké muscle káry - čtyři a půl minuty lehký závod a jako odměna něco přes 400K kreditů - tedy pokud máte 200% bonus.
Jinak musím říct, že ty season závody jsou po té době už dost nuda. Proč neudělají třeba season šampionát s několika po sobě jdoucími závody? Neříkejte že to je nemožné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2015 12:44

Na grindovací závody čekám :D Blbý je, že jsem si nepěstoval bonus... Asi zase začnu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 9. 2015 11:57

Track Editor konečně v provozu :) Ale jen pro tablety od Applu :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 9. 2015 13:26

....... cože?

Edit// aha... sou debilní? Já ku*va nemám Apple ani Android - jak si sakra mám udělat trať?! :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 9. 2015 13:37

Je to fakt divný. Doufám, že tohle je jen taková příprava na plnohodnotný editor ve hře.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 9. 2015 17:53

Jéééééžíííš, to je zase demence :roll:
Dva roky se čeká na ten slavnej editor, a pak ho prostě nemůžu požívat
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 1. 10. 2015 15:00

"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2015 11:30

OK, takže se mi povedlo zprovoznit editor na mém nepodporovaném (oficiálně) BlackBerry, přihlásil jsem se na PSN, udělal jsem si trať, chci ji uploadnout a.... ono to KU*VA NEJDE
Obrázek
prostě se to nechce nahrát. Nevím jestli to je serverem (což může být pravda, protože z nějakého důvodu SONY nemá rádo můj account a skoro všechno co má nějaké internetové připojení od nich se prostě jebe když to chci použít Store počínaje, multiplayerem konče), nebo to může být použitým telefonem. Prostě nevím, ale Poliphony si zaslouží utrhnout koule a naservírovat k večeři, protože já zkrátka nevidím nic tak extra na tom editoru aby to na PS3 nešlo - sice by to bylo pomalejší, ale fachalo by to OK. :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2015 11:48

Marek Tvrdý vyslovil teorii, že chtějí editor odladit na mobilních zařízeních a až pak ho integrovat do hry. Myslím, že by to dávalo smysl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2015 12:44

Kravina. Editor ladí už druhým rokem...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků