Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 10. 10. 2009 20:57

Jaký je podle vás nejlepší volant v poměru výkon-cena nemyslím tím ale g25 a g27, něco do 2000kč. Docela se mi líbí logitech driving force gt je ale taky něco levnějšího? Budu na tom hrát gt5, shift, gt5 prologue.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 10. 10. 2009 22:02

Nic levnějšího než Force GT nemá absolutně cenu.

Já mám Force GT a nestežuju si :o)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SmartinS 10. 10. 2009 22:12

A je o dost horší než g25?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 10. 10. 2009 22:18

Na G25 jsem nikdy nehrál. G25 je koženej(což pro mě osobně není až tak velké plus - ani v autě nemám kožený volant), má dva motůrky a je tišší :o)
G25 je určitě lepší. Otázkou je, jestli to při svém hraní použiješ. Já nehraju každý den, a pro mě by byla G25 "zbytečný luxus" :o)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 10. 10. 2009 23:57

N.Marko, trosku moj nazor na intra:


GT1 - prave si mi s tymto sposobil daco, co sa mi este pri nestalo. :shock: Normalne som dostal flashback na obdobier par rokov do zadu. Boze to boli casy, toto ma ulne zabilo ...

GT2 - pekne, ale mna osobne zname skor kvoli pesnicke... ^^

GT3 - tento diel som ani moc nehral, intro pekne, nic viac. :-|

GT4 - tak toto je podarene. Zaciatok naozaj krasny. Potom uz take typicke GT. :-)

Vsetko su to pekne intra, ale mna rozhodne vyhrava (nevoriac o GT1 hej, to je skor o spomienkach) GT PSP 8-P ... Je neskutocne naslapane. Mne sa narozdiel o teba natom asi najviac paci ta hudba. Toto intro je moderne, nenesie sa az tak v duchu GT (ostatne ako cele GT PSP) , ale aj tak je uzasne. A ten prestrih z toho pamaleho zaciatku do peckovej jazdy je neskutocny. :twisted: :twisted: :twisted:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 11. 10. 2009 10:35

A force gt má taky motory? Jde u zmíněných her nastavit o kolik stupňů chceš volant otáčet? Abych si na eider nordward neurval ruce. Prý se dá taky nějak trobit jak?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SmartinS 11. 10. 2009 14:42

Můžu u toho volantu taky řadit pádly pod volantem?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 11. 10. 2009 20:29

Force GT má jeden motůrek, ale force feedback je dobrej. :-)

Pádla pod volantem nemá...má pod volantem tlačítka, která se ale mačkají docela dost ztuha.

Nastavení "otočení" jsem ve hrách neviděl. Ale nějakých extra úhlů se rozhodně bát nemusíš. Hry s tím počítají a přizpůsobí se. Takže ručkování na Eiger Nordwand nehrozí :-)
A třeba Grid to má nastavené tak, že volant podporuje je "malé otočení" a když chceš otočit víc, tak tě volnt dost brzo zastaví :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SmartinS 11. 10. 2009 20:35

A co to je force feedback?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 10. 2009 20:43

Daji se ty volanty (ted mam na mysli treba ten Force GT, pac mi taky padl do oka) propojit i s PC nebo PS2? Az vyjde GT5 tak bych si mozna neco takovyho poridil ale mit to jen na GT5 by bylo skoda, takze by me zajimalo jestli by s tim sly hrat treba NFS nebo FlatOuty.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 10. 2009 20:49

Všechny volanty co mají USB by měli jít připojit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 10. 2009 20:50

SmartinS píše:A co to je force feedback?

Silová zpětná vazba :-) Volant se otáčí a klepe podle toho, po jakém povrchu a jakým stylem jedeš...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 11. 10. 2009 20:54

Lojza: Force GT funguje i na PC - normáně si stáhneš novej Profiler, kterej zvládá už i Force GT. Funguje to bez porblémů(ověřeno). Měl by fungovat i na PS2, ale nevím jak je to mimo GT.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod danniel 11. 10. 2009 20:58

K tomu úhlu otáčení - na DFP jde současným stiskem pravého tlačítka za volantem + R3 + Select přepínat mezi 200°/900°režimem. Nevím ale, jestli to funguje i na DFGT a taky jestli to jde použít i jinde než na PC.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 10. 2009 21:38

Tak to je v pohode. Me spis zajimalo jak je to s ovladacema nebo tak neco, no ale to se budu vyptavat zase az si to poridim. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků