Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2010 15:43

Ptákovinka, ale potěší. Jinak Yamauchi se v rozhovoru svěřil, že na implementaci počasí se ještě pracuje. Zatím se neví jak moc by to rozhodilo vyváženost hry a tak podobně, takže se ještě uvidí. Byly i nějaké infa ohledně editoru, ale to je stále moc zmatené. Každopádně naděje narůstají.

jak říkám, ultimativní závodní hra, Forza se může zase jednou zahrabat :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 8. 2010 17:17

go kaaaaarts :D paraada

este ked bude v GT5 zavod na Pikes Peak, tak je tam uplne, ale uplne vsetko co potrebujem. ;-)
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2010 17:22

Nejsou tam Tatrovky, Aerovky, Pragovky, Škochtle :/
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 8. 2010 17:36

Hurricane píše:http://www.sector.sk/novinka/55743/gran_turismo_5_euro_datum_a_japonska_specialita.htm

preco maju vsetko len japonci

Taky bych rekl, ale tady to nezminujou http://www.zing.cz/novinky/876/gran-tur ... #komentare
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 8. 2010 20:19

nie zeby sa mi ta modra PS3 pacila, keby mala aspon nejaku tu GT tematiku tak mozno ... islo mi skor o princip. V japonsku sa teraz predava aj biela PS3 slim a u nas nic.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 8. 2010 21:00

No prave, vsichni na to remcaj a vubec si neuvedomujou ze je u nas k dostani porad jen cerna a nic jineho, i PSP prodavane v CR ma plno variaci. Ohledne Slimu prisla prvni zmena pouze se specialni edici FFXIII (bila s ruzovym motivem) a ted koncem minuleho mesice i "classic white" provedeni. Oboji ale pouze v Japonsku.

/Ohledne barvy i nazvu ty PS3 delaji podle DS3, tedy je jasne ktere barevne odstiny asi budou nasledovat.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 8. 2010 05:28

Obrázek
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 10:08

No já nevím, ale vy by jste vážně chtěli bílé nebo jiné PS3?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2010 10:17

Bílé? Rozhodně ;-) Ale lesklé a ne matné...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 10:38

Fakt jo? vedle černé elektroniky bílý PS3? U Wii to zas bylo přesně naopak...lidem se nelíbila bílá barva a tak se konečně dočkali černé...já sám ho mám doma a konečně to není jako pěst na oko...nevím co je na bílé konzoli pěkného :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2010 11:03

Právě proto, že by v té záplavě černé elektroniky, resp. tmavého nábytku, byla vidět :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 8. 2010 16:38

Yamauchi ještě nevydal GT5 ale už mluví o šestce :-D http://www.eurogamer.cz/articles/yamauc ... -turismo-6
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 8. 2010 17:20

Cerna Tv, cerny nabytek? Tady je koukam nekdo jasnovedec :-) Jinak ano vadi mi pouze cerna. http://image.com.com/gamespot/images/sc ... een001.jpg Zajimalo by me kdo mel tenkrat doma svetle oranzovou Tv s pruhlednym ramem :-) Je to proste pekne a takove zpestreni, tu prvni sedivou dodnes mam.

Jen takovy GT5 souhrn, at je to k tematu: http://www.konzolista.cz/novinky/gran-t ... _5521.html
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 8. 2010 19:17

Obrázek
Obrázek
Maximální délka 10 km, možnost dělat tratě typu A -> B nebo okruh. Editor nebude tak komplexní jako třeba v ModNation Racers, ale i tak... Možnost měnit denní dobu/počasí.
.
.
.
.
Tak, teď jsem se musel přebalit a vyměnit bryndák. Jsem z toho naprosto total qvartz, lepší to snad už ani být nemůže kua :!: :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :love:
http://www.gtplanet.net/gamescom-gran-t ... l-details/
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 8. 2010 19:26

Těším se jak malej :-)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka