KILLZONE 2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 16. 9. 2009 12:35

Nenech se ošálit. Je to jeich nová strategie, jak si podmanit naši planetu. :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 9. 2009 17:04

Řekl jsem si, že bych mohl zase trochu pokročit ve snaze dohrát hru bez jediné smrti, takže jsem takhle udělal tři úseky (už mi zbývají asi jenom čtyři včetně posledního levelu) a jako odměnu jsem dostal trofej za mého 1500-stého Helgasta :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Gamebuster 1. 10. 2009 22:16

Gamebuster
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sonic26 11. 10. 2009 20:42

Ja chcu taky do nejakyho klanu :-)
sonic26
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sonic26 21. 10. 2009 09:04

Čus, jsem asi trubka ale pokud mám jako povolání zdravotník tak oživím jenom jednoho, pak už mi to nejde. Nemusí se to nějak nabít nebo tak něco? Thx R
sonic26
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 21. 10. 2009 09:27

Na to se zeptej spíše tady: viewtopic.php?f=514&t=1067904

Je to thread přímo o KZ2, tady by ti měli odpovědět :))

//Přesunuto ;-) - Jezek
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2009 13:51

sonic26 píše:Čus, jsem asi trubka ale pokud mám jako povolání zdravotník tak oživím jenom jednoho, pak už mi to nejde. Nemusí se to nějak nabít nebo tak něco? Thx R

Po použití abilit jako je uzdravení, nebo maskování za nepřítele či hození respawn pointu to chvíli trvá než se to nabije. Nic jiného v tom není.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sonic26 22. 10. 2009 11:15

Samozřejmě po položení dotazu jsem si toho všimnul na té inkonce .....
sonic26
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 10. 2009 14:02

Normálka :))
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 23. 10. 2009 18:04

dnes som skusal demo, a musim uznat ze je to daco nenormalne. Brutalna hra. Na prvy pocit trosku tazkopadny pohyb ale rychlo sa nato zvykne. Graficky je to pecka, cela ta atmosfera, kulisa, svetlo a prach. Aj ked niekedy mi to pripadalo prehnane, moc nasvietene. Ale vyzera to uzasne a efektne. A paci sa mi strelba, cela je taka naturalisticka, proste citite ze kazdy naboj ma nejaky impact. Super, toto kupujem. Skoda ze demo nema online
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2009 19:57

Hurricane: Jsem rád že se ti líbí. KZ2 je taky jedna z těch her pro které je dobré si koupit PS3. Jsem zvědav na třetí díl o němž už lecos prosakuje.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 23. 10. 2009 22:03

Hurricane: Demo level rozhodně není nejhezčí, počkej na další levely :mrgreen:
A ještě uvidíš, až budeš hrát nějakou FPS po Killzone 2. To ti ten pohyb hlavního hrdiny přijde naprosto směšný a nereálný.

A ještě jedna věc...nemůžu si pomoci, ale podle mě má KZ2 stále nejlepší animace. Ani animace v Uncharted 2 BETA se mi nelíbily tolik jako animace v KZ2(myslím pohyby ostatních, nikoli ovládané postavy).
KZ2 má neskutečně realistické pohyby. A HLAVNĚ, neskutečně navazující. Takhle plynulé přechody mezi různými animacemi se prostě nikde nevidí :-) FIFA by si mohla vzít příklad :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 23. 10. 2009 22:36

beat píše:KZ2 má neskutečně realistické pohyby. A HLAVNĚ, neskutečně navazující. Takhle plynulé přechody mezi různými animacemi se prostě nikde nevidí :-) FIFA by si mohla vzít příklad :-)

prrrresne :-)
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 24. 10. 2009 00:07

ale vidi v uncha2 :-D tam som sa zopar krat musel prebrat.. ze to uz hram ? :potichu
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 11. 2009 16:17

Pozrite sa http://ie.ps3.ign.com/dor/objects/74847 ... 61gk0mjspq ako bol hratelny multak KZ2 v 2006 roku !!! byt toto pod M$, tak to davno vyde uz vtedy a je z toho zabugovana xbox hra.. dokonca mali v multaku aj vehykle ! kus developer umenia v tejto hre !
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka