Grand Theft Auto 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2008 20:20

PC a nemanipuloval jsi zase s Xboxem když jsi tam měl vložené DVD s GTA4??Pokud ti to udělal xbox tak hru snad můžeš reklamovat v obchodě a dostat novou ne?

EDIT: Nevím jestli se o tom psalo jinde, ale nedávno proběhla u nás v ČR docela zajímavá soutěž, banda típků zakopala do země bednu s X360, LCD TV a GTAIV http://www.vreco.cz/2008/05/chcete-xbox ... i-to-trik/ na stream.cz se objevily nápovědy a tady je vítěz http://www.stream.cz/video/13/73291-x-game-ii-vitez
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 5. 2008 20:46

Tak dneska jsem se dočkal a okusil jsem nové GTA...
Hrál jsem to na PS3, ze začátku mě to fakt dostalo :) ... trošku se to přiblížilo realitě...jako vizuální zpracování. Jsem šel jen tak po ulici a šel borec s pivkem, jsem do něho žduchl a pivko mu spadlo na zem, krásný detail :) ... ... ... no, první minuty hrani...šok ! ... po hodině už jsem v tom nic neviděl, akorát klasické GTA, zábavné mise :) ... srandy kopec... :) ... ... ...
...jo a vybírat zatáčky mi moc nešlo :D ... ... ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 18. 5. 2008 10:50

no ty mise... ty me celkem zklamaly. Az na par vyjimek jsou vsechny stejny - dojed do bodu A, zabij B, vrat se do bodu A (prip. mezitim utect policajtum)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 18. 5. 2008 12:05

2hrtak : Takový prostě GTA sou, tak si zvykni. :-D
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 21. 5. 2008 18:32

páni, už se totálně těšim až si to zahraju :-)) , až si pořídim boxe tak dáme s kámošema ve třídě na interaktivní tabuli, ptže projektor vezme VGA 8-D 8-)
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 5. 2008 19:32

Ty seš hlavička :), že bych někdy o prázdninách vzal Xko k otci do práce :D Tam mají 3 interaktivní tabule :D, masakr :) Myslím že u GoW bych se pos*al :D, doslova ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 21. 5. 2008 19:34

no třídnímu to vadit nebude, naopak řikal že by to bylo supr, taky rád hraje. nejspíš by tam bylo víc profesorů :-))
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 24. 5. 2008 23:20

Je vazne GTAIV takovy velky pokrok od minulych dilu? hru sleduju uz nejakou dobu, ctu recenze a dojmy, ale zatim me nic nepresvedcilo o jeji koupi nebo alespon o tom, ze by si zaslouzila 10/10. no samozrejme by chtelo nekde si to zahrat, ale bohuzel neni kde :). snad staci k posouzeni informace s kombinaci dojmu z minulych dilu.

kdyz jsem nadaval na obrovsky hype HALO3, nevedel jsem, ze prijde jeste neco horsiho. dobra hra by se nemela odvijet od toho, ze lze nalakat prostitutku do auta a v parku ji pak ubodat. Rockstar vsadil na to, pridat do svych her veci, ktere jsou normalne zakazane a ejhle - the best game.
jasne, akcni hry jsou vzdy o zabijeni, ale takove COD4 je o valce, ne o normalnim zivote ve meste (i kdyz to neni urcite normalni zivot, ne kazdy jsme ditkem mafie). nebyt lidske skodolibosti a zvracenosti, nikoho by GTA serie neoslovila. snad jen ty, kteri si radi jezdi autem po velkych prostorach. jako treba v Midtown Madness :)

proste mam nazor, ze dobra hra se odviji od jinych aspektu, nez od toho, co ukazuje Grand Theft Auto serie. zapominame, kde je krasa. volnost pohybu a simulace zivota na ulici jsou snad jedine aspekty, ktere se mi zamlouvaji. bojim se ale, ze tyhle samotne by dnesniho hrace tolik neoslovily.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 25. 5. 2008 08:15

Mluvis mi primo z duse. Take si myslim, ze tady je spise prani otcem myslenky...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 25. 5. 2008 08:35

Dobře, ale není jedním z účelů her zažít něco co v reálném životě zažít nemůžeme, ať už z technických důvodů (sotva kdy povedu útok na mimozemskou civilizaci pár galaxií odsud), nebo kvůli takzvané "morálce"? Jak vidíš, miliony lidí si chtějí vyzkoušet jaké to je být mafián nesvázaný nějakými pravidly které mu diktují jiní a tuhle hru si koupili. V tomhle žánru je prostě kvůli svým možnostem nejlepší.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 25. 5. 2008 17:02

Takze kazdy z nas chce zazit nejaky nasilny cin a pani (a mozna damy) z Rockstar jsou tak mili, ze nam to umozni. dojemne.
musis uznat, ze boj ve vesmirne flotile nebo brutalni vrazdeni nevinnych je trochu neco jineho. z toho, co jsi napsal, vyplyva, ze miliony z nas jsou devianti, ktere drzi jen zakony. jeste, ze si muzeme vyzkouset, jake to je ubodat bezbranou zenu nebo prejet beztrestne civilisty a jeste k tomu rozstrilet policisty na kusy plechu a strepu...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 27. 5. 2008 14:14

v kolika procentech je tak asi dohrana pribehova cast hry..? mam odehrano asi 27 hodin a jsem v asi v 55 % .. tak bych chtel vedet, kolik me toho jeste priblizne ceka.. :)

diky! :)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dilinjha 27. 5. 2008 14:27

v realu nesmis v gta musis =)
dilinjha
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 28. 5. 2008 22:31

tak dohrano.. :-( konec pribehu jsem mel v 63 %...
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 4. 6. 2008 19:43

je tam zas ta volná kamera která mě tak ****** u SA?
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků