PlayStation 5 - Konzole Hardcore hráčů

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 11. 2020 15:20

Tak MS i Sony si to delaji kazdy po svem, vybornou vydrz mely Pro Controllery k Wii U/Switchi. Kazdopadne i Xbox Elite ovladac ver. 2 ma v sobe akumulator.

Tak vy jse tady nekteri velci svetaci a bydlite v Anglii :-)) Ja tam sice byl take hodnekrat (Londyn), ale to uz je davno.

Koukal jsem, ze docela dost hracu kupuje (krom exkluzivit) i tuhle Ultimatku, ja v posledni dobe zkousel zatim jen desitku a pak hraval ten Vita dil. Casem na to take mrknu.

Obrázek

Nekteri jedinci se pak doma asi trochu nudi.. link (video ma vekove omezeni)

A kdyz byl ted ten unik Capcomu a neofiko cestou v podstate oznamen i Street Fighter 6 (2022) tak jeste jedno:



Sice stale spekulace, ale verim ze vyjde, mel by pak byt plne multiplatformni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2020 09:45

Lo!Zza píše:Souhlasim ze nechapu proc MS zustalo u AA baterii. Umi je Xbox i sam nabijet? Protoze jestli ne tak se clovek musi otravovat jeste navic i s nabijeckou. Z hlediska uzivatelskeho komfortu mi prijde monhem lepsi jen napichnout kabel do ovladace a nechat to pres noc nabit (nebo i chvili hrat se zapojenym kabelem).

Z hlediska uživatelský komfortu je nejlepší mít 4 baterky a po páru je střídat. Jako abych musel myslet na to, abych po každým hraní dal na nabíječku ovladač, aby mi to příště nechcíplo při hraní, je pěkne vopruz. Takhle furt hraju a když to chcípne, za minutu vyměním akumulátory a hraju dál.

Lo!Zza píše:K tem ovladacum - jakmile bude plna podpora na PC tak DualSense beru.

No jestli počítáš s tím, že budou fungovat ty triggery, tak si to nemaluj. Viz podpora adaptive triggers na Xbox ovladači, který podporuje na PC jen pár her.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2020 11:32

Sasakr píše:
Lo!Zza píše:K tem ovladacum - jakmile bude plna podpora na PC tak DualSense beru.

No jestli počítáš s tím, že budou fungovat ty triggery, tak si to nemaluj. Viz podpora adaptive triggers na Xbox ovladači, který podporuje na PC jen pár her.

Je to tak. Co já slyšel, tak na PC existují auta, která triggery nepodporují, ale na Xboxu to jede. Jsem tomu tenkrát nemohl uvěřit, ale prý to není úplná výjimka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 11. 2020 13:01

Sasakr píše:
Lo!Zza píše:Souhlasim ze nechapu proc MS zustalo u AA baterii. Umi je Xbox i sam nabijet? Protoze jestli ne tak se clovek musi otravovat jeste navic i s nabijeckou. Z hlediska uzivatelskeho komfortu mi prijde monhem lepsi jen napichnout kabel do ovladace a nechat to pres noc nabit (nebo i chvili hrat se zapojenym kabelem).

Z hlediska uživatelský komfortu je nejlepší mít 4 baterky a po páru je střídat. Jako abych musel myslet na to, abych po každým hraní dal na nabíječku ovladač, aby mi to příště nechcíplo při hraní, je pěkne vopruz. Takhle furt hraju a když to chcípne, za minutu vyměním akumulátory a hraju dál.

Tak budes muset myslet na to aby sis ty baterky dal do nabijecky taky, jakej je mezi tim rozdil? :D Nebo nedej boha aby sis ten druhej par zapomnel nabit kdyz se ten prvni vybije. Hadam ze i doba nabijeni bude u integrovane baterie mensi. A v neposledni rade jsou to dalsi vydaje - kupovat ovladac plus 4 akumulatory a nabijecku,



Zatim nemam duvod tomu neverit. Steam vydal podporu DS par dni po vydani, takze nevidim duvod proc by casem nemohl pridat podporu triggeru. Navic neni vylouceny ze Sony nezacne DS pro PC podporovat sama (stejne jako kdyz vydali ten dongle pro DS4).

Jestli na to vyvojari skoci a budou to podporovat i pro multiplatformy je jina otazka. Sony i MS tuhle technologii muzou vyuzit, takze snad naroky na integraci s PC verzemi budou ted vyssi. Kazdopadne je brzo soudit, pockejte tak rok, dva a ono se ukaze.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 11. 2020 14:20

Sony hry na PC to snad musí mít určitě. Spíše nic od Sony na PC nebude :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2020 15:03

Ale ona je podpora a podpora. Ano, hry půjdou ovládat DS, ale ty PC verze her nebudou v sobě mít to, aby daly ovladači inforamaci o tom, že to má dělat něco s triggerama. To je stejnej problém, jako u těch impulse triggerů u Xbox controlleru (tady je seznam her, co je podporují. Je jich skutečně jen pár. Ostatní to prostě nepodporují vůbec: https://www.pcgamingwiki.com/wiki/List_ ... e_triggers). PChry používají knihovnu Xinput (krom těch pár ze seznamu výše) a ta nezná nic jako adaptive triggers ani dual sense triggers, protože je mnohem starší, než kterýkoliv z těchto ovladačů.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 11. 2020 15:14

Vzdyt ja netvrdil ze chci podporu DS pro starsi hry. Jen ty co vyjdou v nove generaci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2020 23:19

Good luck. Impulse triggers jsou tu tak od 2014? A na seznam se podívej sám �
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 13. 12. 2021 13:57

chtěl bych se zeptat jestli jde na ps5 stahovat čeština ke hrám?
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 13. 12. 2021 18:39

Dodatečně nejde. Nějaké hry občas české titulky mají, z těch AAA asi všechny.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 16. 12. 2021 16:46

děkuji za odpověď, tak jsem dohledal že na ňáké hry jde dohrát čeština přes mody, viz tady návod na Fallout 4 https://github.com/prekladyher/fallout4 ... ol%C3%ADch, není někde seznam u kterých her se dá dohrát čeština přes mody?
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 4. 2022 10:34

Tohle je divnej bot, co? Všechny 4 příspěvky dávaj tak nějak smysl :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 4. 2022 11:34

Nejdřív si musí získat naši důvěru a až pak nám poradí, jak na většího ptáka. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 28. 4. 2022 17:18

A já to neviděl. :-(
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 4. 2022 20:21

Njn, tak holt nebudeš mít důvěru a zůstane ti malej:-)
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků