Race Driver GRID

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 2. 2010 21:54

Aj já si vlastně vzpomínám, ono mi to při načítání Gridu vytuhlo, tak jsem to vypnul natvrdo, pak zapnul, Grid normálně šel, hrál jsem a pak po uspání nešel. A můžeš mi říct, jak to mám udělat, abych to nepoužíval? Víš jak dlouho to zapnutí himbajs trvá? Ale to taky budu muset řešit, hned po zapnutí mi začne proces System hrabat na disku a dělá to několik minut, a to ukládá i půl giga za minutu, nevím, co je to zase za pitomost. Zejtra vám sem dám obrázky a budu se dožadovat pomoci.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2010 22:27

No tak vidíš... :-) Jediný, co s tím můžeš dělat, je přeinstalovat Wokna... Ale to na hybernaci/uspání nepomůže. Akorát ti to bude rychleji startovat.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 2. 2010 22:27

Co reinstal?

edit: Tak nic :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 2. 2010 23:09

Budu muset, zase mi to vytuhlo. Už se zdálo, že bude pokoj, když to pár dní jelo, ale je to v (_!_)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2010 01:38

Řekněte mi, co dělám špatně, protože tohle nemůže být náhoda. Každej start závodu znamená, že se všichni rozjedou, všichni jedou, jen do mě někdo drcne a tak mě otočí. To není jeden závod, abych nebyl 10 sekund po startu poslední.A když už se náhodou nějak normálně povede odstartovat, tak si stejně nepomůžu, protože do mě někdo drcne a pokud neskončím rozesračkovanej ve svodidlech, tak minimálně naberu nedohnatelnou ztrátu. Proč sakra když do mě někdo drcne, pokaždý se otočím? A proč když já se kohokoliv jenom dotknu, JÁ se otočím? Co dělám sakra blbě? Spojku zmáčknout nemůžu protože ji nemám a hra ji stejně asi nepodporuje.

Ale ty střety, to fakt není možný, mám pocit, jako by se proti mě všichni hráči spikli. A co mě nejvíc sere, že do mě vrazí, já zruším auto o mantinel a on si jede vesele dál.

Tohle mě žere, ale co mě pro změnu vrtá hlavou, že ostatní jsou povětšinou rychlejší, rychlejší start, rychleji jedou po rovinkách, v zatáčkách snad vůbec nezpomalujou, to taky nechápu. Ale tak to je záležitost schopností, ale ty nehody, to mě strašně točí! Proč sakra já? Pokaždý já. Víc jako polovinu závodů nedokončím, protože mě někdo sestřelí nějak hned na začátku, nebo se to lagne a nějaký auto se objeví ve mě a tím se mi zničí a on jede dál atd. Protože na tohle už nadávky nestačí.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mtmccox2 20. 2. 2010 02:39

Já taky ze začátku boural v jednom kuse, po čase si ale přijdeš na to, jak se jim vyhnout. Většinou se vyplatí přibrzdit a nenaprat to bezhlavě do protivníka, ale vyhnout se. Samozřejmě je sranda je třeba při rovinkách v Le Mans tlačit na mantinel, ale tam si to můžeš dovolit :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2010 10:36

Ale já nevrážím do nikoho, všichni do mě. To bys fakt musel vidět, to je prostě neuvěřitelný.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 2. 2010 01:18

Prosím pěkně nevíte, podle jakýho klíče se dostávají body do ranku? Já jen že kamarád dojel 4. a dostal 6 bodů, já 5. a dostal jsem 2. Plus taky nevím, jak to je, když se rozsekám. Jel jsem 5ti kolovej závod, byl jsem bezpečně druhej, ale v nejužším místě cca metr od cíle v posledním kole tam byl na štorc nějakej zkurvysyn a já to do něj narval a hle, byl jsem poslední a 0 bodů. Tyhleti ***** mi tam vůbec pijou krev...a ještě laggeři. Myslel jsem, že když se někdo rozbije, tak ten, co se rozbije později, je jakoby o příčku nad ním. A právě proto to nechápu, když jsem se rozbil jako poslední metr před cílem v pátým kole.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 3. 2010 00:47

Ir nám to zkazil, mohli jsme být v jedněch barvách
Obrázek

Tak jsem si udělal s Lacetti rychlostní rekord...
Obrázek
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2010 00:50

Ty hraješ MP GRIDu? Vždyť se to totálně nedá...Codemasters tradičně serou na aspoň základní cdkey ochranu, takže v mulťáku je plno hovad, který jen bouraj či se stavěj do cesty. Zkusil jsem to párkrát a díky tomuhle mi to přišlo naprosto nehratelný.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 3. 2010 00:54

Jak souvisí cdkey ochrana s hovadama? Ale tak to víš, že mně tam ty svině vaděj (koukám, že jsem v návalu zlosti si to hodil i do podpisu), na druhou stranu většina závodů je blbůprostá a dá se to. Víc než tyhle parchanti mi vadí, že tam evidentně nic nekontroluje pingy a to je horší, když se lagger zhmotní v tobě a totálně ti tak zničí auto a ještě tě odhodí. No nebudu tady říkat, že dojíždím první, protože to se opravdu nedá. Za prvé můj skill není nic moc, za druhé mám dost pech a vždycky mě někdo sundá. Ale tak už mám žampióna a 3*...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 11. 3. 2010 00:59

CDkey může souviset s hovadama, pokud je případnej BAN za neslušný chování na ten CDkey vázanej:). A kontrola pingu je úplně mimo schopnosti Codemasters...stačí se kouknout na mrtvej mulťák OFP:DR.:-/
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 5. 2010 14:05

To jsem ani nevěděl, že je soundtrack Gridu ke stažení legálně http://www.codemasters.co.uk/downloads/ ... p?id=35450
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 5. 2010 15:33

Ono ani neni o co stat
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 5. 2010 17:35

No já tuhle hudbu normálně neposlouchám, ale tohle jsem si už dřív stáhl, mně se to líbilo. A protože při závodě jsem to mít puštěný nemohl (boural jsem s tím), tak jsem to ani neměl oposlouchaný.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka