Race Driver GRID

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 1. 2010 21:33

spacewolf píše: AI byla taková nevyvážená.

Je pravda, že bylo záhadné, jak se častokrát skill protihráčů dokázal těsně před cílem o polovinu zvednout a zázračně mě předjet :twisted:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2010 21:37

To se mi moc nestávalo... Ke konci už moc neměli šanci, spíš kolem poloviny se zázračně dotahovali...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2010 22:31

Tak jsem poslepoval vlastní videa

Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mtmccox2 2. 2. 2010 22:42

Přetáčení tam-zpátky mě vždycky bavilo :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2010 22:44

No mě to vždycky utvrdilo v tom, že do mě nějakej z oponentů drcnul a tak mě rozhodil, zatímco je rozhodit prakticky nejde.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 2. 2010 22:46

Často se mi stávalo, že jsem se rozflákal na stejném místě jako posledně.. :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 2. 2010 08:23

Protože oni jedou pokaždý stejně a jediný, co s tím můžeš dělat, je přizpůsobit se...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mcmichal 6. 2. 2010 15:01

@Sasakr co je to za song v tem videu? :-)
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 2. 2010 15:54

Na tom miste z 38 vteriny jsem se dost casto vysekaval (vetsinou me me tam vytlacili), ale jsou tam asi nejhezci bouracky :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2010 17:55

Song Psywar od kapely Pro-Pain. Původně tam byli Slipknoti, kteří tam i pasovali, jenže mi to smázli.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mirdasl 6. 2. 2010 18:23

Sasakr:Jak to natáčíš?či-li programek používáš jaký :oops:
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2010 18:47

Frapsem.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 2. 2010 01:54

Tak jsem to začal hrát online, ale má to několik vážných nedostatků. Za prvé, řeší se vůbec pingy? Já jen že hrát s Turkem nebo Brazilcem, kterej je za mnou a nejednou je ve mě a já mám zničený auto, to je tedy dost *****ávací.

Za druhé, nevíte, jestli jde nějak přenastavit chat? On je na klávese Home, ale tu já na notesu nemám! Resp. v systému funguje Shift + 7 jako Home, ale ve hře ne.

Další věc, ale to asi souvisí s těmi pingy, že někdo vámi projede a někdy naopak narazí, v tomhle to celkem blbne.

A nevíte, proč při závodu nick boxy soupeřů měněj barvu?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 2. 2010 19:29

Tak tohle mi vysvětlete, hraju druhou hodinu o ZSV Grida online, všechno v pořádku. Notes uspím, probudím ho na šestou hodinu na biologii a Grid mi píše, že save je poškozený a nabízí mi vytvoření novýho profilu. Je neuvěřitelná náhoda, že jsem měl ten save zkopírovaný ještě někam jinam a že jsem od tý doby jezdil jen multiplayer, který ukládá úrovně někde na serveru, ne v savu, takže jsem o nic nepřišel, ale docela mě to děsí, jak je tohle sakra možný? Jen tak se mi poškozujou data? Jinak něco podobnýho se mi stalo i v Dirtu, ale tam pomohl restart PC a profil se normálně načetl. Tady to nepomohlo.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2010 21:38

Jak dlouho chceš ty problémy s hybernací/uspáváním řešit, než je přestaneš používat? :-)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka