Race Driver GRID

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 16. 11. 2009 15:47

jinak já to teď začel hrát ale jen ty drift battly protože normální závody jsou tu o hovně - lidi to tam stříhaj přes trávu, sestřelujou se tam a pod. prostě žádný pravidla - ale drifty jsou dobrý vyblbnutí po náročném závodě v rFactoru :D

hrál jsem asi 10 her už a rekord mám ňák 19 mega za 6 minut v tom přístavu Yokohama - ňákej polák tam měl skoro 80 mega 8-D
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 16. 11. 2009 16:44

Fuj, rFactor jsem ykusil, a yjistil, ye pro royjeti je tam potreba aktivovat tak dvacet eletkronickzch szstemu >D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2009 16:47

Nebo si koupit volant s pedály a naučit se rozjíždět :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 12. 2009 18:02

Týhle hře lze máloco vytknout. Parádně vypadá, jede mi (:-D), dokonce na slušné detaily, jsou tam pěkný káry, na volantu pěkně hratelný, akorát tedy ta obtížnost je často docela síla, a to to hraju na easy a s pomocníkama (ale maunální řazení), ale dá se to. Takže jediná výtka by byla snad jen k tomu, že si nejde zapnout zpětné zrcátko při pohledu z kapoty. Jo a taky mi vadí, že závody v noci jsou mnohem náročnější než ve dne (myšleno plynulost - ve dne FPS 37, v noci třeba 17, je potřeba snížit veškeré detaily, abychom se dostali aspoň někam ke 30ti).

EDIT: Jo a taky blur by mohl být přinejmenším nastavitelný, takhle je téměř neviditelný.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mtmccox2 15. 12. 2009 18:15

GRID je co se týče obtížnosti ještě celkem nízko, když to srovnám s šílenostma jako rFactor, kde se pro samotný rozjezd musí zapnout 25 elektronických systémů a dalších vychytávek, tak se to ještě dá :D

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 12. 2009 18:33

Jistě, ono záleží jak který auto, takový Lacetti jede přesně tak, jak by člověk chtěl, ale ty GT ze 70. let, to je něco. Ale ono třeba i ti oponenti, na to, že to mám na easy, tak i když jedu plnej knödl, tak jsou často neuvěřitelně rychlý.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 1. 2010 03:08

Nevim no..Mně to přišlo moc těžký a to sem měl průpravu z Gran Turisma :-D
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2010 08:25

Možná je to tím, že se v GRIDu auta chovaj trochu jinak, než by člověk čekal... Manuální převodovka hodně pomáhá ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 1. 2010 17:17

Vyzkouším..Ale spíš asi až v druhym dílu :-D
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 1. 2010 21:03

Uh vy máte odvahu jezdit takovýhle hry s automatem? Jinak taky bouráte, když k tomu máte hudbu? Já ji musel vypnout.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2010 21:08

Ne, od Gran Turisma nejezdím závody s automatem :-) Teda kromě těch vyloženě arkádových (Midnight Club, Burnout...).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 1. 2010 21:10

Třeba takové NfS: Underground by bez EA Trax bylo jen poloviční :) (jo, chápu že to byla stupidní arkáda, ale soundtrack mám dosud mezi oblíbenou muzikou)

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 1. 2010 21:16

Jo jasně, tam mě sice soundtrack moc nebral, ale měl jsem ho puštěnej, to bourání provozuju jen v Gridu. Ono je pravda, že 1) Grid vyžaduje mnohem větší pozornost a um než U2, 2) NFS U2 se u mě prakticky nedaly hrát na volantu, čili se jely na klávesnici a to je zase jiný.

Jo sorry, koukám, že píšeš o Underground, ty jsem nehrál.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod spacewolf 7. 1. 2010 21:21

Nebyla náhodou v Underground1 hrozná hiphop muzika?

Jinak Grid se mi na G25 choval poněkud zvláštně a nehratelně. Takže jsem ho hrál na klávesce a Le Mans mi přišli nějak těžký, taky AI byla taková nevyvážená.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 1. 2010 21:32

Od Underground byla hip hopová muzika :-) Ale nejen ta... Jakožto někdo, kdo hiphop moc nemusí, jsem byl se soundtrackem poměrně spokojen :-) A skladby, který mi nesedly, jsem prostě povypínal v nastavení...

Taky jsem začal mít na klávesnici s Le Mans problémy, tak jsem si koupil verzi pro PS3, ta se zdá sice těžší, ale zase se líp hraje :-)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka