Doporučte kvalitní "tuňácký" závody

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod FlipperTom 16. 1. 2008 18:43

hoj, poraďte nějakou třebas i starší hru pro PC - tuningový závody. Hledám něco kde je dostatek různých reálných aut, s možností reálných úprav, pokud možno aspoň trochu realistická fyzika, možnost pomalovávat si auto vlastními obrázky, možnost ukládat replay jako video.

samozřejmě online game, různorodost lokací, různý typy závodů, kvalitní grafika,... vítáno

docela mi teď vyhovuje postarší "Street Racing Syndicate" tak něco v tom stylu

předem dík tom@race-land.cz
FlipperTom
First Blood

Odeslat příspěvekod FlipperTom 17. 1. 2008 00:46

hlavně nic ze serie NFS - teď jsem zkoušel karbon demo s tím že horší než předchozí díly to nebude a není --- je to uplně stejná naprosto debilní srágoroidní arkáda pro děti který v životě žádný auto neviděly snad ani z toho rychlíku. člověku se skoro chce brečet nad tím proč autoři mrhají svým potenciálem na takovouhle automatovou kokotinu a kam ten EA spěje
FlipperTom
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 00:54

Carbon nic moc, o MW a PS ani nemluvím :D. Ale ze serie NFS se mi líbilo Underground a Underground 2, tam si měl velké možnosti tuningu, různých motivů na auto a tak :) ... zkus se po tom poohlédnout :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NateLogan 17. 1. 2008 01:04

Výborné závodění je i v GTR2...reálná auta, slušná fyzika, opravdu hodně možností tunění aut (ve smyslu ladění), jen se to odehrává na reálných okruzích a nelze auta graficky nijak upravovat (prostě real sim.)

a s NFS:U a NFS:U2 souhlasim, poslední díly, co za neco stály (i když NFS:U2 se po čase stal dost stereotipní)...a halvně mají všechno, co jsi požadoval (mno, až na tu reálnou fyziku fozu)
„Dobro a zlo není to, co nás dělí od našich nepřátel. Dělí nás pouze odlišné pohledy a perspektivy. Jedna strana viní druhou. Neexistuje dobro, ani zlo. Pouze dvě strany s odlišným názorem.“
Squall Leonhart, FF VIII
NateLogan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 1. 2008 03:59

Obrázek


:twisted:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 1. 2008 06:48

2spajza x:Ale asi si nechce kvůli tomu kupovat konzoli :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FlipperTom 17. 1. 2008 17:16

Díky za rady,

NFSU2 demo jsem si stáhnul a vypadá to relativně slušně (narozdíl od původní NFSU) zkusím se někde poohlídnout po plný hře ( v demu mi kromě jinýho nefunguje volant)

škoda že ten midnight club neni i na PC měl jsem jedničku a ta se mi docela líbila.

Dík a kdyby vás ještě něco napadlo dejte vědět :)

Tom
http://www.race-land.cz
FlipperTom
First Blood

Odeslat příspěvekod NateLogan 17. 1. 2008 18:01

NFS:U2 s volantem může být problém...alespoň mě nefungoval zrovna ideálně (Logitech Driving Force Pro) ani na PC verzi, ani na PS2 verzi (u PC vůbec nešel force feedback, u PS2 byl zas přehnaně citlivý a nedalo se s tim nic dělat)

mno třeba budeš mít štěstí :-)
„Dobro a zlo není to, co nás dělí od našich nepřátel. Dělí nás pouze odlišné pohledy a perspektivy. Jedna strana viní druhou. Neexistuje dobro, ani zlo. Pouze dvě strany s odlišným názorem.“
Squall Leonhart, FF VIII
NateLogan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FlipperTom 17. 1. 2008 18:18

v demu NFSU2 (a v demu karbonu taky) mi volant nejde vůbec (ani jeden - HAMA 4in1 a mokrošoft) sice se pěkně klepou ale mačkat musím klávesnici.

co ten Juiced2 ? máte skušenosti ?

Tom
http://www.race-land.cz
FlipperTom
First Blood

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 1. 2008 20:03

Som si nevsimol,ze to chces na PC only 8) no a Juiced2 je ta posledna hra,ktoru bych kupil...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NateLogan 17. 1. 2008 20:20

jediné NFs, které jde s volantem, je Pro Street (a navíc jen, pokud se nemění nastavení...pač ručně nelze přiřadit pro 2 tlačítka stejnou akci... takže lze nastavit jenom zatáčení doleva, nebo doprava, oboje nepujde :-) ), ale to je zas nuda už po 10ti závodech
„Dobro a zlo není to, co nás dělí od našich nepřátel. Dělí nás pouze odlišné pohledy a perspektivy. Jedna strana viní druhou. Neexistuje dobro, ani zlo. Pouze dvě strany s odlišným názorem.“
Squall Leonhart, FF VIII
NateLogan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2008 06:34

FlipperTom píše:co ten Juiced2 ? máte skušenosti ? /quote]

Tak nejdříve zkus jedničku,je teď za pusu: http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=18201 a uděláš si obrázek ,jaká může být asi jednička

technická:nemusíš pořád dávat svůj mejl,když Ti někdo bude chtít napsat,vytáhne si ho z profilu nebo pošle sz :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 18. 1. 2008 08:20

Need for Speed: Underground 2 je dobrá volba. Závody nejsou nudný (snad až vážně ke konci je toho moc), ale pokud jseš hračička, tak si můžeš ze svý káry udělat klidně obraz od Picassa :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FlipperTom 21. 1. 2008 00:58

tak jsem si koupil juiced. docela ujde až na debilní nastavování volantu , nejde feedback a na to že mi v replay občas nemaluje kola (jen kotoučovky) - takže to vypadá jako závody vznášedel
FlipperTom
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků