Alarm für Cobra 11: Crash Time

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ravie 8. 12. 2007 17:16

Zdravím kolegy,
máte někdo zkušenost se splitscreenem? Mně se to nepodařilo rozjet :(. Když dám splitscreen, píše mi to u hráče 1 Press Enter. Když to udělám, u hráče 2 to píše taky....ale nereaguje to na žádnou klávesu :(, takže split nerozjedu :(.
Můžete někdo poradit?
Díky moc.
Ravie
ravie
First Blood

Odeslat příspěvekod Veverka 8. 12. 2007 19:44

http://www.games.reveur.de (PetrCi to je pro tebe, mody)
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod John Mullins 8. 12. 2007 23:34

Tak co už to někdo hrál, vypadá to docela zajímavě
CPU: AMD Phenom II X3 720 2.8GHz @ 3.31GHz
GPU: GIGABYTE HD 7850
RAM: Kingston 2x2048MB DDR3 1066MHz @ 1600MHz @ Dual Channel

@

HAF 922
John Mullins
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 9. 12. 2007 08:02

Já sem to hrál. Je to bugové, jinak to samé jak Nitro ;) .

Ti co to nehráli; ať zkusí demo ;) .
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 9. 12. 2007 21:05

ja to hraju, clkem v poho, akorat sem si musel zvyknout pri nacitani hry, kdy je logo RTL mackat mezernik - jinak hra spadne s hlaskou typu "neodesilat" .. :-) ... - btw: diky veverko
PetrCi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 5. 2008 22:47

Ahojte. Mam cobru Nitro. Hram ju 3 den a dostal som sa na hodnost vrchny superintendant. A v misii nebezpecna rychlost som uz absolvoval asi 20 jazd a dalej neviem. Kazdu misiu som zvladol na 1 raz. Niekedy na 2 raz.
Tu nebezpecnu rychlost prejdem zakazdym aj bez buraciek, ale na konci to povie skoc(ked som vo vyznacenom priestore) vypise sa aby som stlacil tlacidlo akce. V nadstaveni som to nenasiel. Skusal som ist pomalsie rychlejsie a za jazdy stlacat vsetky klavesy. Klavesa R a F funguju na ceste tak ze bus buchne. Inak vzdy padne do vody a niekedy aj tam buchne. Jak sa to hra? Mam ist v tom priestore na plno alebo minimalne alebo nieco stlacit. Inak pouzivam volant Trust. Diky za radu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 4. 5. 2008 00:40

pokud si pamatuju, mackal jsem F. snad jsem pomohl ;-)
PetrCi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 5. 2008 12:52

Dik. Na prvy raz som to spravil tym F. A plynovy pedal celu jazdu na podlahe. Dik. Jedem dal. :-)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 4. 5. 2008 13:14

;-) ... ja rad :-)
PetrCi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 11. 2009 01:43

Nainstaloval jsem demo Crash Time 3, ale nejdou mi zapnout stíny. Na videích jsem taky viděl nějaký to HDR a bloom a to tam taky nemám, i když nastavím všechno (krom AA) na maximum :-(

EDIT: A motion blur taky nefunguje.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 28. 11. 2009 10:56

Sasakr: Ty máš notebook, že? Je možné, že hra určité grafické efekty dovoluje zapnout jen, pokud jsou splněné nějaké požadavky na grafickou kartu. Podobně se chovaly Underground 2, kdy jsem se starou grafikou (Radeon 9250) nemohl nastavit některé volby (v menu prostě nebyly), třeba lidi na trati při startu nebo Motion Blur - ty mi hra dovolí nastavit až se současnou GK (GF 8800GT)... Crash Time 3 je zjevně podobný případ :hm

//Koukám, že ty v noťasu máš Mobility Radeon HD 3650 :hm Ten problém je asi ve slovíčku Mobility :)) Mobilní verze grafických čipů a notebookové grafiky obecně nejsou hrami podporovány :arrow: můžou fungovat, ale bezchybná funkčnost není zaručena. Možná je hra naprogramovaná tak, že na mobilním čipu nedovolí zapnout výše zmíněné efekty. Ale můžu jen hádat.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 11. 2009 12:00

Aha, no to je docela zvláštní, ještě jsem se nesetkal, že by mi něco hra nepovolila zapnout, i ty NFS U2 šly. Ono je to jedno, když dám všechno krom AA na max, tak mám FPS kolem 30ti, čili se stínama by to stejně nejelo, ale že tam ani ten bloom není, to se divím. I když hra zas jako nějak extra dobře nepůsobí, World Racing 2 s novejma texturama a podivným modelem řízení. Ještě to zkusím na volantu, jak se to bude hrát.

Btw. zdá se mi to, nebo jesli má človk nastaveno AF 2x nebo 16x, má to na výkon pramalý vliv?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2009 13:53

To je správně, AF nemá na novějších kartách na výkon moc velký vliv.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 11. 2009 15:24

Obrázek s plnými detaily (krom těch stínů)

Obrázek

A takhle to hraju normálně, musel jsem snížit detaily, protože v noci je to krapet náročnější. Ale úroveň detailu trávy nebo odlesky na autě, toho si prostě nevšimnu. Co mě ale překvapilo, že AA žere hodně málo. Ze 45 FPS mi to při 4x AA skočilo tak na 35, pokud jsem měl sníženej dohled. Ale já rád dohled naplno, čili žádnej AA nebude :-D

Obrázek

Cirkus jsem snad ještě v žádný hře neviděl

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 11:32

Tak záhada vyřešena. Ačkoliv má hra nastavení grafiky ve hře, tak je tam i setup, jako koneckonců snad u každý hry jedoucí na enginu WR2 (nebo je to stejnej jako WR1? Nevím.) V setupu byla možnost Minimal Version a ta nebyla odškrtnutá. Když jsem ji zvolil, automaticky se zaply stíny a pěkný postproces, decentní bloom a tak. Jenže stíny mi to rozkrouhávaj a bohužel nejde mít jen postproces a ne stíny, což mě tedy nesmírně s*re.

Obrázek

Obrázek

Co mi tedy také přijde naprosto strašný, že ačkoliv jsou vypnuté stíny, tak pod auty je alespoň flek. Ale pozor, pod parkujícími nejsou, což je tedy jak pěst na voko.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků