NFS Hot Pursuit 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 5. 2010 12:54

jakoze v quaku sem si taky PP dal pekne nahoru...ale tam to nezabiji tu ciste bilou barvu...u tebe se ta bila naprosto vyparila nevim kam...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 5. 2010 12:56

To myslíš bílou kde? Bílý jsou třeba pruhy na autě a ty zůstaly bílý.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 5. 2010 13:19

Sasakr píše:To myslíš bílou kde? Bílý jsou třeba pruhy na autě a ty zůstaly bílý.

Obrázek

ses si jisty?
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 5. 2010 13:32

To přeci nemyslíš vážně, že ne? Víš, leží mi tady na stole papír. Já bych třeba řekl, že je bílý, ale ty bys mi řekl, že je šedý. Kdo z nás má pravdu? Na jednu stranu je opravdu bílý, na druhou vzhledem k podmínkám okolí vypadá šedý. Tady to je bez pp.

Obrázek
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 5. 2010 13:45

takhle to vypada lip :D ...ale porad to budu videt jako spis sedou a ne jako bilou =) zivi me photoshop .. tak predstavu o bile mam a budu mit nejspis vzdy jinde..ale to je detail..v tohme stavu uz by se to aspon dalo hrat...se divim zes presel na pp :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 24. 5. 2010 14:00

Sasakr: Ta bílá tam opravdu není, celý je to zašedlý (i na tom screenu bez PP). Vypadá to jako některý amatérský úpravy "přepalů" na fotkách, kdy z bílého přepalu se stane šedý přepal:-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 5. 2010 14:04

Tak když je to zašedlý i na screenu bez pp, tak o čem je teda řeč? :-D mohl bych přidat jas maximálně.

Jinak co se týče přehnaných pp, já jsem ten poslední, kterej by to nějak podporoval nebo se v tom vyžíval, u nových her (Mafia 2 např.) mně to fakt vadí, ale jak už jsem řekl, když se na něco koukám už x let, tak zkrátka mě takováhle změna potěší.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 5. 2010 14:07

V tom autě nejsou sedadla?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 5. 2010 14:07

chce to saturaci..nebo gama :D ...jas radsi nee
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 5. 2010 14:12

Jsou, ale ve stejný barvě, jako zbytek interiéru. Jinak ještě k tý bílý, pokud se vám nezdá dost bílá, nemůže za to pp. Když se podíváte na ten první obrázek z dneška, tak je tam vidět i HUD a vlevo mapka. Ty čáry jsou imho bílý, ačkoliv jsou zatíženy pp (ano, funguje na celou obrazovku včetně HUDu), čili pokud něco bílý není, tak to není bílý s pp ani bez něj.

inex: To ani nevím co je :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 24. 5. 2010 14:13

inexplicit: Gama by čistě teoreticky neměla pohnout s maximální ani minimální hodnotou jasů, spíše s prostředními hodnotami. Psal jsi, že pracuješ ve Photoshopu, přeneseno do křivek úprava gamy znamená, že chytneš křivku uprostřed a vypoukneš ji trochu nahoru. Podle mě by měl pomoct spíš ten jas, kterej by měl hnout celou tou jasovou škálou.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 5. 2010 14:14

Když přidám jas, přehulí se bloom. Já ho naopak asi ještě uberu.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 5. 2010 14:20

USER47 píše:Podle mě by měl pomoct spíš ten jas, kterej by měl hnout celou tou jasovou škálou.

=

Sasakr píše:Když přidám jas, přehulí se bloom. Já ho naopak asi ještě uberu.

proto to pisu :D jas by dal bilou..ale zaroven se celkove rozmazani znasobi :D .....gamu nepouzivam moc..ale obcas vypomuze...tyhle veci resim ciste pres urovne ..v tomhle pripade tu bilou ...ovsem jak to udelat ve hre...ehmm. :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 24. 5. 2010 14:22

Sasakr píše:tak je tam vidět i HUD a vlevo mapka. Ty čáry jsou imho bílý, ačkoliv jsou zatíženy pp

To snad nemyslíš vážně, máš v pořádku monitor a oči? :-D

Obrázek
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 5. 2010 14:23

Proč se tu hádáte o tak starou hru? Je jasné, že žádný zázrak z toho neudělá
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka