Mody pro F1 Challenge...

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rboost 17. 1. 2007 19:50

Jestli někdo jezdíte mody pro F1 Challenge 99-02, tak bych uvítal v tomto vlákně výměnu zkušeností (rozchození jednotlivých modů, instalace nových aut a tratí...).
Např. teď válčím s modem Sportscar Challenge - moc si nevím rady s tím vytvářením jezdců (pomocí SCC.exe, ale nějak to blbne) - systémem pokus omyl jsem po velkém boji zprovoznil jeden profil, kde mi jezdí kategorie LMP900. Chtěl bych, jestli to jde aby jezdily všechny kategorie dohromady (jako v Le Mans)...
Než jsem si koupil GTR (ve výprodeji za 299,- a to se vyplatí :wink: ) jsem úspěšně provozoval mod GTR2002 a i WGTS, ale tam jezdí zase jen samotný cesťáky. Super je taky mod Prototype-C, ale tam jsou zase jen prototypy. Jesli někdo víte o něčem, kde jezdí více kategorií najednou tak dejte vědět...
Rboost
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 1. 2007 20:25

no já si koupil GTR jako novinku za 999 Kč :| ...

jedinej mód kterej jsem dřív jezdil byl ten GT ... ten byl úžasnej a dokonce se mi líbil víc než GTR oficial game ... v tom módu byly o hodně lepší souboje kolo na kolo a o hooodně víc tratí ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Rboost 17. 1. 2007 23:47

jj GTR2002 mod byl dobrej, ale graficky je na tom GTR přece jen líp. Zatím jsem po tom nepátral, tak se tě zeptám - jdou do GTR přidat další tratě ? A o něčem s prototypama bys nevěděl ?
P.S. čekám až slevní GTR2...
Rboost
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 1. 2007 00:03

do GTR jsem už dal cca 5 novejch tratí (3 ovály, jednu někde z arábie a tu poslední si ani nepamatuju) takže přidání tratí v pohodě ...

GTR 2 už má v základu přes 30 reálných tratí takže se naň také těším (a čekám až zlevní na těch 300,- :P ) ... mezitím si koupím GTLegends ... pak už jenom sehnat lidi na závody ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod giffoo 5. 2. 2007 01:20

Ja jazdím mody formuly 1 2003, 2004, 2005 od Ralfa Humericha. Fakt podarené. Skúšal som aj GTR aj Prototyp C a ešte tučím WTC alebo ako s to volá a DTM, ale nejak mi to nesadlo. A ešte teraz mám ešte MOD tých áut čo sa jazdia v Austrálii tuším H6 a ChampCar. Ale na H6 mi nejdu dve trate ale takto z hlavy neviem ktoré.
Asus M2N-E, AMD X2 4600+, 2x1024MB DDR2 A-DATA Vitesta, Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB, 1TB Samsung F1, 200GB Hitachi, Pioneer DVR-108, Enermax Liberty 400W, 500GB MyBook WD, Logitech X-230, Logitech Formula Force Ex, 19"LCD Phylips 190S
giffoo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rboost 20. 2. 2007 23:42

Jo, taky jsem teď jezdil RH2005 - moc pěkný modely formulí, ale nějak se mi nelíbí ten asfalt (ten origo byl lepší - reálnější), ale to je jediná výtka.
Jinak co se týká modů obecně, nejlepší stránka je asi
Kód: Vybrat vše
   www.bhmotorsports.com
, kde jich je na F1 Challenge asi 50. Na pobavení je dobrej MCO mod, kde závodí klasický starý ameriky... (dá se jet i odtahovkou s naloženým havarovaným autem, který má ještě za volantem vytuhlýho řidiče.. :lol: ).
Rboost
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jaromir83 17. 4. 2007 19:31

Zdravím,
jestli někdo hrajete F1 Challenge 99-02, ozvěte se mi prosím na icq 259689233 nebo mail j.bergmannATseznam.cz, zazávodil bych online. Taky bych si po netu rád zahrál mody World GT Series a Prototype C do této hry. Chystám se ještě např. na mody GT 1997 a Sports Car Challenge mod. Piště, dík.
Jaromir83
First Blood

Odeslat příspěvekod Jaromir83 2. 5. 2007 12:47

čau, měl bych dotaz ohledně F1Challenge modifikací. uměli byste prosím překonvertovat/importovat tratě (LagunaSeca, MidOhio,Rolex) z Prototype C do modu WGTS? dík(mail a icq viz minulý můj příspěvek)
Jaromir83
First Blood